نامه به استان مارس 3 سال 2020: تشک و جعبه بهار دور انداخته به دلیل دفع هزینه


گرگوری Snurnitsyn چپ و غارت برنج ملحق شده اند نیروهای خود را برای مبارزه ساری زباله مانند دور انداخته تشک همراه اسکات جاده ها است. Jason Payne / PNG

“اگر اختیار هزینه جمع آوری شد در زمان خرید … وجود دارد خواهد بود دلیل کمی برای مردم به پرتاب تشک های قدیمی در کنار جاده” می نویسد: ریچارد Koett

صلیبیون می گویند سوری را به نبرد در برابر غیر قانونی آزادسازی مراتب بیش از

به عنوان یک دیرین ساکن ساری هستم آشنا با مشکل غیر قانونی زباله و من تعجب نمی کنید که زباله نشان داده شده خود را در صفحه اول عکس شامل رها تشک و جعبه بهار. دلیل کسانی که در مورد به طوری که معمولا دور انداخته است که 30 دلار اضافه خواهد اعمال می شود اگر آنها گرفته شده برای انتقال ایستگاه.

اگر اختیار هزینه جمع آوری شد در زمان خرید به عنوان انجام شده است با چیزهایی مانند الکترونیک و لاستیک ماشین وجود دارد خواهد بود دلیل کمی برای مردم به پرتاب خود از تشک در کنار جاده.

ریچارد Koett سوری

بدون مراقبت های بهداشتی آمریکا در اینجا

به عنوان یک نسبتا سالم, ارشد, من موافق با پرستار ثبت شده النور جنکینز. من لرز در فکر پایان دادن به در یکی از کسانی که “برای سود” موسسات که من به جرات تماس “ابجو نور.”

آن را غیر انسانی و, جنایی, درمان بیدفاع بیمار است و مردم در این راه. مراقبت های بهداشتی باید یک حق و نه یک ضرورت برای سود.

من امیدوارم که دولت استانی همچنان مصرف برای سود بازگشت به سیستم. ما اصلا نیاز به سیستم آمریکایی در کانادا.

تونی Paone, Port Coquitlam

Re: دلتا آسایشگاه کبود پس از قطع بودجه

چگونه می توانید دلتا آسایشگاه جامعه احتمالا خشم استان تصمیم به توقف کمک های مالی? دولت گفت: از همان ابتدا که اگر آسایشگاه را ارائه نمی دهد, خدمتکار, (کمک های پزشکی در حال مرگ) خدمات به جامعه است که بودجه خواهد شد ارائه نشده است.

آنها چه انتظار ؟ این است که یک جامعه است که به دلیل خودداری از ارائه یک حقوقی انسانی خدمات به جامعه این است که فرض کنید به خدمت می کنند. نمایش دلتا آسایشگاه را منعکس نمی کند اکثر, و اگر آسایشگاه حاضر به ارائه خدمات پس از آن حق ندارد به بودجه.

A. شاپیرو Tsawwassen

این تظاهرات مسالمت آمیز

برای چند هفته در حال حاضر مطیع قانون کانادایی ها را تماشا کرده اند در شوک به اقتصاد است که به خطر افتاده است توسط خط لوله معترضان مسدود کردن خطوط راه آهن فدرال بنادر و عمده جاده های سراسر, کشور کانادا. این اقدامات در حال حاضر پیشرفت برای قرار دادن موانع و روشنایی آتش سوزی در راه آهن سمت راست-از-راه در مسیرهای حرکت قطار حمل و نقل موجب افشای آن قطار خود را عامل خدمه و عمومی به خطر بزرگ است.

نیست که تظاهرات مسالمت آمیز. این تروریسم داخلی و RCMP باید به آن پاسخ دهند که چنین و بلافاصله بسیج برای بازگرداندن نظم عمومی و از بین بردن این غیر قانونی و خطرناک تهدید به کانادا.

جان لئونارد West Kelowna


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>