نامه به استان, مارس 27 2020: رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن کنترل COVID-19 بحران


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19 coronavirus گیر با معاون رئیس جمهور مایک پنس در پس زمینه در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 25 مارس سال 2020 است. مندل فا نگن / خبرگزاری گتی ایماژ

جورج پيرسون کلمات خشن برای چگونه رئیس جمهور آمریکا به کار گرفته شده افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس

من احترام زیادی برای دفتر ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا برای سال های بسیاری است. من زنده بود زمانی که فرانکلین روزولت (Franklin Roosevelt) بود, رئیس جمهور, من به یاد داشته باشید هنگامی که او درگذشت و هری ترومن در زمان بیش و بمباران هیروشیما و ناکازاکی به پایان رسید که جنگ علیه ژاپن است. بحران است که جهان با آن مواجه است در حال حاضر در حال گسترش است بنابراین به سرعت در آمریکا و در سطح جهانی و این ترسناک است.

مردی که رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به سرعت در حال از دست دادن کنترل اوضاع و او به عنوان بزرگ ترین گواه خواهد شد یک دمدمی مزاجی کنترل این رو او مشهود سرخوردگی و نادیده گرفتن مشاوره از بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان مانند دکتر Anthony Fauci مورد COVID-19 و آنچه باید انجام شود به کاهش گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین کنفرانس مطبوعاتی بود باور نکردنی ترین — تاریخ- او به نظر می رسد بیشتر متمرکز بر اقتصاد ایالات متحده از سلامت ملت ساکنان.

مهم نیست که اگر شما راه اندازی مجدد اقتصاد و بزرگ مرگ و مير در مسیر خود را به عظمت?

آنچه که من شنیده ام از تهمت پوچ بود: “من دوست دارم به کشور باز (از لحاظ اقتصادی) و rarin’ به عید پاک” او گفت: در طول یک فاکس نیوز “مجازی تاون هال” در کاخ سفید است.

و بعد از آن روز: “آیا آن را نمی بزرگ به تمام کلیساها پر است؟”

که بیش از سه هفته دور و با یک بیماری همه گیر است که جارو کشور خود. آیا او دیوانه?

نرم افزار Nero جزئی در حالی که رم در حال سوختن است و آن را بسیار بسیار غم انگیز برای همه ما است.

بیایید دعا کنیم که سر saner پیروز و به زودی.

جورج پیرسون, تعقیب

المپیک هزینه

به عنوان کسی که یک بار تا به حال رویاهای المپیک (در سال 1964 و 1968 محاکمه در 5000 متر در ونکوور و ویکتوریا) من احساس می کنم که با توجه به هزینه های درگیر در, میزبانی وب, همه کشورهایی که شرکت اعزام ورزشکاران به رقابت باید کمک مالی می گویند بر اساس جمعیت کشورهای متبوع خود.

با توجه به هزینه توکیو در حال حاضر متحمل شده تمامی کشورهای شرکت کننده باید به اشتراک گذاری در بار مالی در حال حاضر پایدار ژاپن با سهم. بیایید آن روبرو هستند: توکیو است که در مورد به درو پاداش های مالی پیش بینی شده در سال 2020 به عنوان میزبان.

G. Kidson پیت مرغزار

پیام های مخلوط و محدودیت در مورد COVID-19

ما گفته شده در قبل از میلاد است که ما باید تنها با پوشیدن یک ماسک اگر ما نشان می دهد نشانه هایی از داشتن COVID-19 ویروس. ما همچنین گفته شده که می توانید آن را به 14 روز برای نشان دادن چنین نشانه هایی از ویروس است که ما می تواند گسترش ویروس در طول 14 روز دوره کمون.

بنابراین اگر ما نمی پوشیدن ماسک, ما نمی گسترش ویروس ؟ نگاه در جای دیگر در جهان است. کره جنوبی مبارزه کرده است این ویروس بسیار خوب و آماده است تا به مردم اجازه بازگشت به کار در حالی که هوشیار بودن در مورد آنها با پوشیدن ماسک.

در ضمن در اینجا برخی از شهرداری ها در یک وضعیت اضطراری در برخی از استان ها بیشتر قفل کردن از دیگران و مسافرت داخلی کاملا قابل قبول است. هر روز بسیاری از اهالی بریتیش کلمبیا از خواب بیدار پرش در حمل و نقل و رفتن به محل کار. آنچه که ما در حال انجام است که به سادگی طولانی و شاید کم کردن سرعت گسترش, اما این است که رفتن به ماه. انتاریو برتر داگ فورد بهترین گفته: “این است که هیچ وقت برای نیم اقدامات است.”

من درک می کنم خاموش کردن یک کشور برای 14 روز دشوار است, اقتصادی, اما آنچه که ما امروز در حال رفتن به یک اثر بسیار بیشتری در طول زمان بسیار طولانی.

هنری گراهام دلتا


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>