نامه به استان, مارس 26 2020: دولت فدرال باید تمیز


نخست وزیر جاستین ترودو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در COVID-19 وضعیت در کانادا از محل اقامت خود را.

این می تواند بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ می نویسد: Chris تغییرمسیر.

دو چیز جاستین ترودو اسکریپت نویسندگان باید بلافاصله انجام دهید: اولا جلوگیری از توهین به کارگران در بخش خصوصی با غلط روایت است که “ما همه در این با هم.” که ممکن است درست باشد در توقف گسترش, اما نه مالی. به تاریخ من شنیده ام یک کارمند دولت اخراج طرح است.

دوم این است که برای جلوگیری از این گلگون “همه چیز در حال رفتن به خوب” اطلاعیه ها چگونه آنها باید همه را به عقب. بگویید که به افرادی که منتظر آنلاین ساعت بدونم که اگر آنها در حال رفتن به از دست دادن خانه های خود را و سپس پرسید چند سوال تنها برای پیدا کردن آنها نامیده خواهد شد در پنج روز کسب و کار با یک تصمیم. این مردم همان ممکن است شش ماه گریس قبل از گرفتن اخراج و یا داشتن خود را وام مسکن وام.

آیا این کشور حق مالی برخی از استراتژی های مقابله ای برای صدها نفر از هزاران نفر از مردم که در حال رفتن به شدت تحت تاثیر چه خواهد شد احتمالا بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ?

کریس تغییرمسیر ونکوور

بسته شدن سنگ سفید اسکله

سنگ سفید شورای شهر است و امروز در نهایت گرفته و عمل آنها باید گرفته روز پیش — بسته شدن اسکله ، استکبار و جهل مشاهده در رسانه ملی از مردم ازدحام اسکله روز پس از روز و نادیده گرفتن مهم وزارت بهداشت درخواست های اجتماعی به دور بودند و تکان دهنده است.

این افراد نه تنها بی احترامی به کسانی که رنج می برند از COVID-19 آنها نیز dishonoured کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به آن.

جان لئونارد, Kelowna

اجتماعی فاصله در فروشگاه های مواد غذایی

یکی جای من می بینم بسیاری از مردم نه تمرین های اجتماعی فاصله است در فروشگاه مواد غذایی. یکی از مشکلات بزرگ این است که جلسه ای در راهرو رفتن در جهت مخالف. شاید همه راهروی نیاز به یک راه تنها. راه آن است که در حال حاضر کار نمی کند.

مریم Rohl, لنگلی

ما نیاز به یک کل مستند

من در شوک است که ما استانی رهبران و خود ما شهردار هنوز در حال پس cavalier در مورد گسترش COVID-19 شیوع. آخر هفته گذشته ثابت شده است که بسیاری از مردم فقط نادیده گرفتن اقامت در خانه و keep-your-فاصله مورد نیاز است.

لطفا ، ما نیاز به یک کل مستند به خصوص افراد جوان است. من آنها را جمع آوری در گروه همه جا. من از آنها احساس می کنید که شکست ناپذیر است, اما من در تقریبا 70 نیست. من آهسته به بازی اما دیگر هیچ. من از آنها بدم میاید که در مستند, اما من آن را انجام دهد به خاطر همه نه فقط خود من است.

اگر شما یک پدر و مادر یک نوجوان لطفا آن را بسیار روشن به آنها که آنها نمی تواند قطع با دوستان خود در همه معمول خود را نقاط. آنلاین مانند هر کس دیگری. اگر همه ما فقط همکاری فقط شاید همه ما زندگی می کنند برای لذت بردن از تابستان آینده ماه و نه به صرف آنها را محدود به خانه های ما.

آلیسون Mathot ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>