نامه به استان, مارس 25 سال 2020: ‘لطفا نگه داشتن فاصله خود را’ نشانه های مواد غذایی و داروخانه کارکنان


اجتماعی فاصله علائم در ورودی یک Walgreens. Maddie مایر / گتی ایماژ

جین رو به جلو نشان می دهد که مواد غذایی و داروخانه کارکنان پوشیدن اجتماعی فاصله لباس’ برای مبارزه با COVID-19.

هنگام انجام دارو دور در یک بیمارستان و یا مرکز مراقبت های واحد پرستاران گاهی اوقات پوشیدن یک جلیقه است که می گوید: “آیا قطع نکنید. من تمرکز بر روی داروها.” فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه کارکنان (که نیاز به همه ما کمک و حمایت!) باید پوشیدن روپوش و یا چیزی مشابه با “لطفا نگه داشتن فاصله خود را.”

جین رو به جلو ونکوور

مصادره هتل ها برای قرنطینه

مردم در حال بازگشت به کانادا روزانه و صرفا گفت: “شما باید در خانه بماند برای 14 روز.” کمی به هیچ پیگیری به اینکه آیا یا نه آنها در واقع مطابق. در همان زمان عمده هتل مانند هتل ونکوور و یکی در اقیانوس آرام مرکز در حال بسته شدن هستند. خواهد این حس را برای دولت به مصادره این هتل ها و مردمی که می رسند ما مرز (فرودگاه) حمل و نقل آنها را به طور مستقیم به این هتل ها برای 14 روز ؟ وجود دارد اتاق سرویس می توانید مسئولیت رسیدگی به مواد غذایی خود را مورد نیاز بدون به خطر انداختن کارکنان هتل و هتل کارکنان خود را هنوز هم می تواند و نه در گیر EI. دولت می تواند به مذاکره با هتل “keep-alive” اتاق نرخ اتاق ها و نرخ تنزیل برای چه این دوستان منظور از خدمات اتاق.

K. Hampton, ونکوور

توکیو بازی های خروج

این یک تصمیم خوب برای کانادا کمیته المپیک برای خروج از توکیو بازی. به تاخیر انداختن توسط کمیته بین المللی المپیک است یک اندازه گیری از آنچه که واقعا هستند: یک دسته از خود منصوب خود مهم و غیر قابل توصیف چاق-گربه تنها علاقه مند به خود را دارند. آیا آنها واقعا فکر می کنم که ایتالیا که در آن 800 تا 900 نفر در هر روز از coronavirus ارسال خواهد شد یک تیم به توکیو در جولای ؟ کمیته بین المللی المپیک است و بنابراین فاقد شفافیت است که تقریبا یک فرقه است.

مسابقات قهرمانی جهان در رشته های مختلف ورزشی دارد. از آن زمان به تخلیه کمیته بین المللی المپیک برای همیشه لطفا برای.

دیوید Peelo, سوری

COVID-19 گزارش

من اعتقاد راسخ دارم که در طول همه گیر گزارش باید واقعی و نظرات نباید ترس. ترس از این است که احتمالا بدتر از این بیماری است.

نمونه های واقعی و آرام گزارش دکتر بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس. نمونه هایی از ترس در حال تعداد کمی از B. C. پزشکان. و همچنین به عنوان ایجاد ترس این پزشکان هستند نه آمار و ارقام.

John Kerr, ونکوور

انتقال در کولرهای آبی?

یکی دیگر از راه COVID-19 ممکن است گسترش از کولر آبی spigots یا شیپور خاموشی. وقتی کسی یک نوشیدنی پر کردن مجدد ظرف دهان خود میکروب ها می توان به ضربه بزنید هنگامی که ظرف بالا لمس ضربه بزنید. هنگامی که شخص دیگری آن را با استفاده از میکروب ها از شیر به نوشیدنی خود را ظرف. بدون نیاز به وحشت اگر اقدامات احتیاطی ساده گرفته شده است.

اولا هرگز اجازه می دهد تا ظرف یا فنجان به لمس ضربه بزنید. ثانیا شیر باید ضد عفونی با آب داغ از زمان به زمان. این را می توان با پر کردن یک کپسول کوچک و یا فنجان را با آب داغ و بلند کردن جام و یا کپسول از زیر ضربه بزنید تا آن را در آب غوطه ور شده. پس از چند ثانیه آن را باید تمیز و شاید می تواند از بین بردن آن است. آن را آسان تر است اگر سرد و گرم-شیر آب.

وینسنت Lizee Coquitlam


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>