نامه به استان, مارس 23 سال 2020: فروشگاه مواد غذایی کارگران و اجتماعی فاصله


یک نانوایی مدیر فیلم نان در Safeway. همین Healy / رهبر-پست / PNG

من می خواستم با قرار دادن کلمه به مردم در مورد اجتماعی فاصله در فروشگاه های مواد غذایی می نویسد: Russ Williams.

من می خواستم با قرار دادن کلمه به مردم در مورد اجتماعی فاصله در فروشگاه های مواد غذایی. به عنوان یک مدیر و همکاران من’ سطح استرس بالا هستند در تلاش برای حمایت از جوامع ما. به عنوان ما restock قفسه وجود دارد اضافه شده است استرس نیاز به نگه داشتن یک چشم بر روی کار ما و دیگر افرادی که نمی ارج نهادن به حکم اجتماعی فاصله. لطفا نگه داشتن فاصله خود را و کمک به مردم در حفظ و خدمت به جوامع ما در طول این زمان.

با تشکر از شما برای همه همکاران در تمام فروشگاه ها. قوی ماندن, ماندن هست.

Russ Williams, سوری

من آمادگی برای زلزله, اما این

برای سال ما شده اند به اندازه کافی آموزش در مورد چگونه به آماده شدن برای یک زلزله بزرگ رویداد در شهر ما. حال سؤال این است چرا که ما آماده برای عبور از یک ویروس بسیار مسری. آمادگی به معنی داشتن مناسب کیت کمک های اولیه در دست به اندازه کافی غذا برای تمام اعضای خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را چهار پا co-سطح محلات از جمله ضرورت داشتن در دست یک دستگاه برای خاموش کردن گاز یا پروپان در منبع آن است.

کانادایی ها بودند گرفتار کردن گارد با COVID-19 و این است که با داشتن جدی. هیچ بهتر از شواهد این است که کمبود ماسک محافظ تمیز کردن لوازم شخصی, دماسنج همراه با آشکار اختلال در زندگی است. هزاران و احتمالا میلیون ها نفر در حال حاضر محدود به خانه انزوا. ما باید از تجربه سایر ویروس, شیوع بیماری که از آن برای یادگیری است.

این سوال باقی می ماند: چرا که ما بهتر آماده شده و در حالت آماده باش برای امکان این وحشتناک بحران ؟ که منجر به این سوال: چه در سطح دولت خرس مسئولیت برای خروج از مکان به شدت بیمار آماده در حال حاضر که بحران است و در واقع ضربه ؟

پاملا McColl ونکوور

دکتر هنری نور هدایت

آن را تقریبا بیش از حد به درک. جهان در حال ویران شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. ما سازمان دیده بان چگونه کشورهای دیگر مبارزه با این بحران و من برای یک تکان سر من که من ببینید که چگونه دوستان ما به جنوب در حال دست زدن به آن.

سپس من به نوبه خود بر روی این خبر و دیدن دکتر بانی هنری ارائه آخرین به روز رسانی برای ما در B. C. مطمئنا این خبر خوبی نیست. اما چه بزرگ است برای دیدن است که کسی ما را سخت خبرهای مداوم و آرام و همدلانه راه است. چه افتخار به دکتر هنری پیشرو ما از طریق این فاجعه. او الهام بخش اعتماد و اعتماد به نفس. هرگز یک سوال dodged یا چپ حلق آویز. او مظهر دقیقا آنچه ما اکنون نیاز داریم و ما باید او را در اینجا در B. C. من بسیار سپاسگزار هستم.

لایحه Goble, Port Coquitlam


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>