نامه به استان مارس 20, 2020: در هنگام خرید فکر می کنم کمتر خوش شانس در طول COVID-19


قفسه های خالی زیر یک کاغذ توالت خرید دیوانگی در هیچ زواید در شرق هیستینگز در ونکوور. نیک PROCAYLO / PNG

فکر می کنم در مورد کسانی که کمتر خوش شانس در حالی که خرید در طول COVID-19 می نویسد: ورونیکا Gard.

فکر می کنم فکر می کنم فکر می کنم در مورد کسانی که کمتر خوش شانس هنگامی که شما را با شتاب تمام آخر هفته ویژه در فروشگاه های محلی خود را. من به تماشای کل ناباوری در چهره های مختلف سالمندان این یکشنبه گذشته پس حیرت زده کرد زمانی که آنها را دیدم لخت قفسه جایی که شد کاغذ توالت و حوله کاغذی. “من اول” نگرش در طول این بحران همه گیر است و وحشتناک. حرص و طمع و احتکار از کسانی که وسایل نقلیه و درآمد واقعا ارائه یک تصویر بد از کانادایی ها.

این سالمندان تنها پدر و مادر بگیران کم درآمد و دانش آموزان باید چیزی به یدکی. آنها در حال حاضر تاکید کرد با این هزینه های بالای زندگی و برای برخی امکان از دست دادن شغل.

لطفا از رسیدن و تماس های مختلف داوطلب انجمن های ذکر شده آنلاین.

پرداخت آن را به جلو.

ورونیکا Gard سفید سنگ

کروناویروس و مالیات بر املاک

در پی coronavirus بیماری همه گیر در قبل از میلاد و در سراسر جهان دولت فدرال کانادا به کاهش نرخ بهره دو بار به جای افراد و کسب و کار. هیچ کس ذکر ملک مالیات خواهد شد که به دلیل در جولای 2. Coronavirus همه گیر خواهد شد امیدوارم حل و فصل کردن در پایان این سال, اما اثرات باقی خواهد ماند در اقتصاد برای سال آمده است.

من می خواهم برای دیدن ملک کاهش مالیات برای حداقل سه سال آینده. مالکوم برودی شهردار ریچموند دوست دارد به دولت که مالیات محاسبه شده است در آسیاب رای دادن. خانواده ها و کسب و کار کوچک و یا بزرگ نیاز به 15 درصد کاهش برای سه سال آینده. پس از سه سال, امیدوارم, اقتصاد گزاف گویی خواهد شد. من از هر کس به تماس خود را در شهرستان و مقامات استانی به عمل در حال حاضر قبل از مالیات بر املاک به علت است.

که در حال رفتن به رنج می برند ؟ طبقه متوسط خانوار خانواده های کم درآمد, کسب و کارهای کوچک و کم دستمزد بگیران بزرگ مدیران کسب درآمد بزرگ حقوق. این استان نیاز به گرفتن این موضوع بسیار جدی برای جلوگیری از مشکلات بی در افراد است. افراد باید حفظ شود و نه خزانه شهرستانها. مالیات املاک است که بزرگترین بار بر روی افراد است.

محمود Awan, Richmond,

کروناویروس و کوتاهی مو

وجود هشدارهای رفتن در اطراف به دلیل coronavirus: don’t touch this, don’t touch که اقامت یک متر دور از مردم دیگر دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه با استفاده از ضد عفونی کننده دست نیست پول خود را هدر در صورت ماسک به دلیل آنها نمی تواند محافظت از شما را از هر گونه ویروس.

آنچه در مورد کوتاهی مو? شما رو کسی برش مو خود را که قطع چند نفر دیگر را مو قبل از شما را لمس چهره خود را, اما آنها نمی بشویید و یا حتی اصول بهداشتی دست های خود را قبل از حرکت به مشتری بعدی. آنها را کیپ کردن فرد جلوتر از شما و قرار دادن آن در اطراف گردن خود را. من دیدن شانه در استریل کردن راه حل اما نه قیچی یا برش از کلیپرز.

من تعجب می کنم اگر این است که دلیلی برای نگرانی و اینکه آیا ما باید توقف کوتاهی مو برای مدت زمان بیماری همه گیر.

دیوید Fairful Richmond


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>