یک میپل ریج معلم باید گواهی تدریس خود را به حالت تعلیق سه روز پس از او پیدا شد به مهار شده درجه 1 و برداشت خود را به صورت. جولیا مک کی / جولیا مک کی/به Whig-استاندارد

“به عنوان یک مربی و مادر به کودکان نیازهای ویژه خودم, من می توانم به شما بگویم که وجود دارد تعدادی از عوامل را در نظر میگیرد که ممکن است منجر به از دست دادن خونسردی خود را شبیه به آن.” می نویسد میشل Honeybourn.

Re: میپل ریج معلم معلق پس از ضابط درجه 1 دانش آموز

در حالی که من موافقت می کنم که معلم اقدامات نامناسب وجود دارد بسیار بزرگتر داستان در اینجا از آنچه گزارش شد. به عنوان یک مربی و مادر به کودکان نیازهای ویژه خودم, من می توانم به شما بگویم که وجود دارد تعدادی از عوامل را در نظر میگیرد که ممکن است منجر به از دست دادن او سرد مانند آن.

فقط از شرح مختصری از آن را برای تلفن های موبایل مانند در این مقاله به مهم رفتاری چالش اما نه تشخیص اوتیسم. به نظر می رسد دانش آموز و معلم نمی هر گونه پشتیبانی های اضافی که به وضوح و به شدت مورد نیاز است. اصل آموزش به این دانش آموز فضا زمانی که اقدام کردن و یا ضربه زدن — این واقعا موثر طرح مراقبت? اصلی بود که برخورد با این دانش آموز به صورت روزانه.

علاوه بر این هنگامی که آیتم ها شروع به بیرون رفتن از یک پنجره که مسئولیت آن را به جای کسانی که در مورد? معلمان باید کمی به هیچ بودجه برای خرید تجهیزات — و حتی بیشتر مهم است اگر این موارد در حال پرتاب کردن یک پنجره وجود دارد در حال حاضر یک خطر جدید برای هر کسی که در حال گذر است. اگر کسی لطمه سقوط اشیاء خواهد بود که به سرزنش ؟

این چنین وضعیت ناگوار مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید. باید این دانش آموز درمان شده اند در چنین شیوه ای? هیچ. باید به آنها داده شده است حمایت آنها سزاوار است ؟ بله. باید معلم ؟ کاملا.

معلم است فقط انسان است. او اجازه دهید احساسات او را بهتر از او. آن را نمی کند به ما بگویید در این مقاله چه مدت او بود و احتمالا دیگر behaviourally به چالش کشیده دانش آموزان در کلاس خود و بدون کمک از بزرگسالان دیگر مانند آموزش و پرورش ، این داستان واقعا تاسف یادآور چقدر خوب معلمان و مدیران و کارگران پشتیبانی مورد نیاز در B. C.

در آن طول می کشد تا یک روستا به منظور بالا بردن یک کودک اما چه اتفاقی می افتد زمانی که هیچ یک از چپ به ما میآموزد که چگونه به ساخت روستا که در وهله اول ؟

اگر یک داستان شبیه به این باید گفته شود دوباره لطفا به نوبه خود نور افکن صرفا بر توبیخ از یک معلم ،

میشل Honeybourn Coquitlam

بهداشت و درمان-مراقبت از درس تاریخ

تبدیل ساعت به عقب 100 سال است. من از آموزش به عنوان یک پرستار ثبت شده در رویال داخلی بیمارستان در کملوپس در طول آنفلوآنزای اسپانیایی. پرستاران در حال سقوط بودند بد یکی پس از دیگری.

امروز بسیاری از ما نگران ما عزیزان و دوستان در طول این همه گیر اما آنچه در مورد سلامت کارگران مسئول مراقبت از ما?

کلارنس Scatchard, Port Coquitlam

بیایید یاد بگیرند که از مدارس رفتن آنلاین

Re: COVID-19: SFU UBC ECU به برگزاری کلاس های آنلاین

من این را تحسین این دانشگاه تصمیم به رفتن آنلاین با کلاس های خود را برای کمک به مهار COVID-19 ویروس. هر چیزی برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ کمک می کند. پس از بحران است, من هم فکر می کنم این عمل باید همچنان به آینده برای مثال زمانی که ما برف مسائل در SFU. به جای گران گوندولا گزینه ما نیاز به ادامه استفاده از گزینه های آنلاین به جای.

این یک تست خوب از سیستم. بیایید یاد بگیرند که از این بار تلاش.

ران Faust, Burnaby


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im