نامه به استان, مارس 12 سال 2020: کارول جیمز انعطاف پذیر و نوع فرد


B. C. وزیر دارایی کارول جیمز تشخیص داده شده است با پارکینسون و نمی خواهد ببینید انتخاب مجدد در سال 2021. چاد HIPOLITO / کانادا مطبوعات

کارول جیمز تشخیص بود “شوک نه تنها به خانواده و دوستان خود بلکه برای بسیاری از خوبی wishers مثل من که می دانم او” می نویسد: Eric Sanghera.

من می خواهم به ستایش این استان و مقاله نویس مایک Smyth برای نوشتن در مورد کارول جیمز تشخیص بیماری پارکینسون است. آن را به عنوان یک شوک نه تنها به خانواده و دوستان خود بلکه برای بسیاری از خوبی wishers مثل من که او را می دانم. او یک شخص فوق العاده آرام و رهبر صالح و نوع انسان است. به عنوان Smyth ذکر کارول شده است از طریق یک تعداد بسیار چالش برانگیز شخصی سلامت و مسائل خانواده. او بسیار توانمند و انعطاف پذیر فرد است.

Smyth دارای زیبایی اسیر کارول شخصیت خود را در عقد گفته: “کارول فوق العاده قوی فرد و کاملا عاری از نفس پرستی. او دارای یک ظرفیت بی حد و حصر برای مهربانی. او سرباز است.” که راه را برای رفتن کارول. حفظ روحیه خود را بالا. ما به شما افتخار می کنیم و برای شما آرزوی خوبی در مواجهه با این چالش جدید ،

Eric Sanghera Richmond

چه شرکت های بیمه خصوصی به ما هشدار داد

Re: شرکت های بیمه ممکن است پرداخت نمی کند اگر شما بروید به کروناویروس نقاط داغ

شرکت های بیمه مانند Pacific Blue Cross, BCAA و دیگران اعلام کرده اند که آنها را پوشش نمی دهد و هزینه های پزشکی مربوط به بیماری های عفونی در طول رمان شیوع کروناویروس. کروناویروس و این نمونه ای از بیمه های خصوصی خفگی کردن خدمات عمومی دهندگان است که به عنوان مثال چرا ما نیاز به حمایت از یک سیستم مراقبت های بهداشتی در کانادا. (و اگر شما نمی دانید که این اساسی حقوق بشر به چالش کشیده شده در حال حاضر در دیوان عالی کشور توسط دکتر برایان بعد.)

بیمه و مانند دیگر نهادهای خصوصی و یا واقعا هر کسی که برای ماده, در پاسخ به انگیزه. بیشتر در معرض خطر کمتر فرصت می خواهید آنها را به. یا واقعا کمتر پول آنها می خواهند به از دست دادن. و این که احتمالا حس می کند. اما خدمات خصوصی کار بر فرض که همه ما به خوبی مطلع مصرف کنندگان قادر به تصمیم گیری های منطقی. این همیشه مورد نیست با مراقبت های بهداشتی — که در آن ترس و امید می تواند ابر بهترین قضاوت. متاسفانه coronavirus اپیدمی شده است و یک مثال از اینکه چگونه ناآگاهانه ما در واقع در حال پوشیدن بد تنگ, ماسک, کثیف, دستکش و دیگر “اقدامات حفاظتی” تلقی های غیر ضروری و یا حتی مضر توسط کانادا مقامات بهداشت عمومی. مردم هنوز هم در پرواز و برخی از این اشتباهات هزینه خواهد شد آنها را تا حد زیادی.

ما نیاز به مداخله دولت به تعادل مجدد این طیف از جامعه که در آن برخی که بیشتر مطلع هستند در یک مزیت برای بقیه از ما که ممکن است در رفتن ما “احساسات دل و روده” به جای آنچه که دانشمندان به ما بگویید. خوشبختانه ما یک سیستم به سقوط. اما این ممکن است همیشه نمی شود در این مورد. اجازه دهید این یک درس برای ما است.

Kristina Jenei فارغ التحصیل معاون پژوهشی UBC مرکز اپیدمیولوژی بالینی و ارزیابی

سوم خودرو عبور ضروری

اکثر خودرو تراکم بحران با Ironworkers یادبود پل لاینز گیت پل است نه منسوب به ساحل شمالی ساکنان آن از بزرگراه 1 در جنوب ورودی, ونکوور, جزیره, ساحل آفتاب و هاو صدا راهرو. هر کسی که فکر می کند حمل و نقل سریع به تنهایی مشکل را حل کند بدیهی است که گرفته هم به شخصا شاهد این شرایط در طول ساعات کار.

یک سوم وسایل نقلیه عبور ضروری است.

همین وبر غرب ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>