نامه به استان 9 ژوئن 2020: دستگیری 3,000 معترضان عملی نیست و یا موجه

“اتهام جنایت است که معترضان ارتکاب شد — اجتماعی بدون فاصله” می نویسد: پری Lamarche.

Re: اجتماعی فاصله در تظاهرات

این چیز خوبی است که نویسنده نامه دیوید استوارت است نه مسئول ونکوور اداره پلیس. به گفته وی 3,000 مسالمت آمیز معترضان در گالری هنر ونکوور روز یکشنبه “باید دستگیر شده اند.”

به اتهام جنایت است که معترضان ارتکاب شد — “هیچ اجتماعی فاصله.” استوارت متنفر است که سلامت خود و دیگران قرار گرفت و در معرض خطر. “پلیس کاری نکرد.” نویسنده در تظاهرات مسالمت آمیز? من بود. برخی از معترضان در عرض شش متر از یکدیگر اما جمعیت پخش شد ،

اگر این اعتراض صلح آمیز واقعا مجرمان چگونه می توانم شما را دستگیر 3,000 مردم ؟ چگونه بسیاری از افسران پلیس که خواهد برد ؟ آنها را مجبور به بريدن به زندان به انگشت نگاری و mugshots گرفته قرار داده و به سلول و یا با قید وثیقه آزاد شد با یک وعده به نظر می رسد در دادگاه. سپس هنگامی که دادگاه تاریخ آمده تا آنها را همه اعتراف گناه نیست. که خواهد بود که بهترین استفاده را از ما پلیس و دادگاه ،

پری Lamarche ونکوور

Boomers نه در تظاهرات

عزیز Black Lives Matter معترضان لطفا آیا عدم مشارکت افراد متعلق به نسل کودک و…. به عنوان عدم پشتیبانی از علت خود. متاسفانه وجود یک بیماری همه گیر سست بر جهان است. ما گفته شده آن است که بیشتر احتمال دارد که یک فرد سالمند خواهد قرارداد این ویروس از یک فرد جوان و بنابراین باید اجتناب از گروه زیادی از مردم است. ما می ترسند به شرکت در یک تظاهرات که در آن بسیاری از مردم حتی نمی زحمت با ماسک صورت. فقط می دانم که به اعتقاد ما در مبارزه خود را در برابر نژاد پرستی و با شما در روح و روان.

ما را به انجام آنچه ما می توانیم در راه های دیگر. ما می تواند کمک به سازمان های حمایت از شما و یا ارسال نامه به ما نمایندگان دولت. سیاه زندگی مهم نیست و ما افراد مسن با شما هستند!

وندی واندن سوری

فروشگاه ها مشروب نمی شوند ضروری خدمات

Re: اعتیاد بیماری واقعی از انزوا

خود نویسنده نامه آمار در مورد مصرف الکل و افزایش آن سوء استفاده در این بیماری همه گیر ترسناک است. به عنوان یک سابق سنگین آبخوری من می توانم درک کنند که چگونه ممکن است برخی به دنبال آرامش را از تنش در برخورد با سبک زندگی. اما به عنوان او می گوید می تواند منجر به یک عمر مبارزه با اعتیاد است.

ما “نور هدایت” دولت اعلام فروشگاه های مشروبات الکلی ضروری خدمات. واقعا ؟ ضروری به چه کسی ؟ تنها کسانی که در حال حاضر تحت الکل را درک و این باشگاه را افزایش می دهد نمایی در در حالی که.

اعطای Husdon ماهی قزل آلا بازو

یکی دیگر از مشاهده در صورت ماسک

یک نامه اخیر نشان می دهد که مقامات بهداشتی تبدیل شده اند خود را به چوب شور و توضیح داد که نیاز به ماسک. من آن را متفاوت ببینند. در شروع این بیماری همه گیر توصیه های متمرکز در شستن دست ها لمس کردن صورت خود را و اجتماعی فاصله. دومی شامل اقامت در خانه. من به یاد بیاورید که وجود دارد در دسترس بودن موضوع برای ماسک صورت.

بعلاوه غیر جراحی, ماسک ارائه شده و سپس به ارائه بدون حفاظت به پوشنده لباس است. به عنوان محدودیت سهولت, من درک می کنم که اجتماعی فاصله می تواند به خطر بیافتد و این ماسک می توانید محافظت از دیگران از من در حالی که من حفاظت هنگامی که دیگران آنها را می پوشند. همچنین آنها در حال حاضر بیشتر در دسترس است.

دنیس رنکین سوری


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>