نامه به استان 8 ژوئن 2020: ما نیاز کاربران کمتر و نه بیشتر داروهای


مشاور هیلی رابرتز (سمت چپ) و میراندا Vecchio, مدیر اجرایی برنابی را Charlford خانه فراهم می کند که مواد مخدر مسکونی برنامه های درمانی برای زنان است. نیک PROCAYLO / PNG

Re: B. C. دوگانه بهداشت بحران منجر به مرگ و میر بیشتر و بیشتر تقاضا برای خدمات بازیابی

این فوق العاده است برای دیدن برخی از توجه به این بحران واقعی. بهبود داستان اشاره به چیزی است که من فکر می کنم دکتر بانی هنری از دست رفته است. ساخت امن تر مواد مخدر در دسترس نیست را یک واحد کمتر کاربر به مواد مخدر. در واقع من فکر می کنم این کار باعث تشویق بیشتر کاربران اگر خطر کمتری وجود دارد.

بیشتر خدمات است که کمک به معتادان تمیز و خدمات بیشتر است که به نوبه خود افراد جوان دور از این انتخاب ها چه می تواند یک تفاوت واقعی در آینده است. این طول می کشد یک دولت تعهد مانند دیده ایم با COVID.

اعتیاد کمتر است که واقعا تنها امکان رستگاری برای این هزاران جوان زندگی می کند که از دست داده اند. همچنین فشار نیاز به افزایش در واقعا بد مردم که عرضه مواد مخدر و قطع آنها را با قاتل مواد افزودنی.

این وضعیت نیاز به تبدیل به اطراف. گرفتن توجه عمومی اولین گام مهم.

گلن آلن میپل ریج

ایرنه توماس خانقاه

Re: دلتا آسایشگاه که حاضر به اجازه کمک های پزشکی در حال مرگ از دست می دهد و بودجه

به نظر من این آسایشگاه است مراقبت از محل این سمت بهشت است. کارکنان و داوطلبان را از قلب خود را برای سهولت زجر و درد و رنج بیماران است. حقيقت آن است که راحتی را برای مرگ یک بیمار به احساس امن از گزینه های دیگر از ایشان ساخته شود.

خانواده و دوستان خود نیاز به احساس دلداری هم که وجود چنین مکانی برای انجام عزیزان خود را بخواهد. باید آزادی انتخاب برای همه ما در بسیاری از فرهنگ ها. به این دور خواهد بود تقریبا جنایی.

من می دانم آنچه که من نوشتن را به عنوان عضو خانواده خود را صرف روز گذشته در این پناهگاه. همه کسانی که بازدید احساس هاله ای از صلح و شفقت است. به آن نزدیک خواهد بود غیر انسانی و بدون همدلی است.

اموزش انس ونکوور

آهسته

مثبت از طریق همه گیر شده است و من پیاده روی روزانه با همسایه. اما من می خواهم برای تماس با توجه به بسیاری از افرادی که به معنای واقعی کلمه پاره از طریق محلات در سرعت های باور نکردنی.

ما باید برای عبور مشغول Hwy 10 گاهی اوقات در 128 سنت گاهی اوقات 132 سنت ما شاهد مردم رفتن را از طریق این تقاطع در چنین سرعت که در آن boggles ذهن ما است. چرا ؟ چه دلیلی برای این کار ؟ این محلات مسکونی شما در حال پرواز به. چگونه بیشتر مردم haven1t کشته شده توسط شما من نمی دانم. اگر شما در حال خواندن این و این است که کسی که می شناسید لطفا التماس آنها را به در نظر گرفتن خطر است.

ما ایستاده در این تقاطع ها صحبت کردن در مورد چگونه ما واکنش نشان می دهند اگر ما رسید. چه عجله ایه ؟ همانطور که برای speeders در بزرگراه 10 ما دعا می کنیم شما گرفتار خواهد شد و جریمه شد اما ما به ندرت می بینیم هر کسی کشیده شدن. کم کردن سرعت. اگر شما می خواهم برای رفتن سریع, عضویت در نسکار شما احمقها.

لیزا سرای ساری


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>