نامه به استان 5 ژوئن 2020: در مورد چهره ها در صورت ماسک


سابق MP Andrew Saxton می نویسد: در مورد ‘مورد صورت ماسک صورت’ فرانسیس گرجستان / PNG

سابق MP Andrew Saxton می نویسد: در مورد تغییر توصیه هایی برای ماسک صورت.

اگر شما در سمت چپ و خاراندن سر خود را در مورد چرا آن زمان ما بهداشت عمومی افسران تا زمانی توصیه می شود با پوشیدن ماسک های صورت در, به ویژه هنگامی که بیشتر از بقیه جهان است و اصرار بر آن را برای هفته شما به تنهایی نیست. عدم تمایل به انتخاب ما بهداشت عمومی افسران چون من واقعا معتقدم که آنها انجام یک کار خیلی خوب تحت شرایط بسیار دشوار است اما من برای پیدا کردن آن بسیار ناراحت کننده به تماشای آنها را پیچ و تاب خود را به چوب شور در تلاش برای توضیح خود را در مورد چهره در چهره ماسک.

اغلب استفاده می شود توضیح شد که وجود ندارد اثبات ماسک کار می کرد و حتی اگر آنها ممکن است ما سوء استفاده از آنها. حتی اگر شما مطمئن نیستید که آنها کار نمی آن را هنوز هم می تواند عاقلانه برای گمراه در کنار احتیاط و آنها را توصیه به هر حال فقط در مورد آنها کار می کند ؟ همچنین اگر شما فکر می کنم ما ممکن است سوء استفاده از آنها, چرا که نه فقط توضیح دهید که چگونه به استفاده از آنها درست است ؟

به نظر می رسد که نگرانی واقعی بود بیشتر به کانادا عرضه کافی از ماسک در نتیجه ما دولت فدرال تصمیم به نابود کردن میلیون ها نفر از دو سال پیش و به ارسال میلیون ها نفر بیشتر به چین در اوایل این سال است. واضح است که این کوته بینانه تصمیم گیری های ما رهبران سیاسی چپ ما آسیب پذیر است. به عنوان یک نتیجه, ما بهداشت عمومی افسران قرار داده و در یک موقعیت غیرقابل دفاع و زندگی ممکن است از دست داده اند.

Andrew Saxton سابق MP برای ونکوور شمالی

ماسک در مدرسه ؟

Re: این است که هیچ وقت به قمار با زندگی کودکان ما

با خواندن نامه از جرالدین Lazaruk من می تواند با شناسایی او نگرانی در مورد خطر از بازگشایی مدارس. تماشای اخبار تلویزیون در آن به نظر می رسد آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از به حضور در این بخش بر اساس زمان.

یکی از والدین مصاحبه فکر وجود دارد درس آموخته می شود در مورد سلامتی, شیوه های دیگر بود و ترس. خبرنگاران با اشاره به اقدامات احتیاطی که در حال گرفته شد — شستن دست عفونی فاصله و تمیز کردن مکرر و منظم عمیق تمیز کردن. اما متوجه شدم که چند شد با پوشیدن ماسک.

به عنوان من درک می کنم آن من پوشیدن غیر جراحی, ماسک, محافظت از دیگران از من, اما من بدون حفاظت. مقامات بهداشت اخیرا توضیح داد که با پوشیدن ماسک باید زمانی رخ می دهد که فاصله یک مشکل است. پس چرا در مدارس ؟ شاید یک لباس جدید کد ؟

دنیس رنکین سوری

باز کردن زمینه های بازی

استان و کشور ممکن است “انجام بهترین خود را” در زمان نامشخص اما آنها قطعا موفق به یادگیری از تجارب گذشته موفق به برنامه ریزی و موفق به در نظر گرفتن تمام امکانات — یک شکست بودن برای باز کردن زمینه های بازی بدون که شامل تیم های ورزشی.

من شخصا مراقبت زیادی در مورد NHL یا لامپ کم مصرف, اما من هنوز هم مراقبت زیادی در مورد تیم های ورزشی محلی که من باید یک اتصال به آنها را به عنوان یک گذشته بازیکن تازه های ورزشی.

از خواب بیدار برتر جان هرگن و نخست وزیر جاستین ترودو.

پاتریک Milan, Penticton,


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>