نامه به استان 4 ژوئن 2020: اعتیاد بیماری واقعی از انزوا


میراندا Vecchio می نویسد: در مورد خطرات ناشی از اعتیاد در طول COVID-19. گتی ایماژ / istock

بیش از 5000 نفر جان خود را از دست داده اند به مصرف بیش از حد بیماری همه گیر در این استان می نویسد میراندا Vecchio

در این زمان از قطعیت برخی از چیزهایی که (متاسفانه) باقی می ماند خاص. در آوریل 14, 2016, بهداشت عمومی اورژانس اعلام شد در B. C. با توجه به تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد که تا به حال ثبت شده در ماه گذشته. از آن زمان به بعد بیش از 5000 نفر جان خود را از دست به استعمال بیش از حد در این استان است.

روشن است که قبل از میلاد است و تجربه دو سلامت عمومی در شرایط اضطراری در یک بار: COVID-19 و مصرف بیش از حد. COVID-19 لزوما به مردم پناه در محل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک محافظ و دستکش برای ایمنی شخصی. این اثرات مقدار منابع به راحتی در دسترس در هر زمان داده شده. آن همچنین می افزاید: در حال حاضر نگران کننده گرایش معتاد جمعیت برای پنهان کردن از زندگی به طور کلی.

در بسیاری از موارد آنچه که یک کاربر به مواد مخدر واقعا رنج می برد از بیماری انزوا. من از ترس است که در این روز از COVID-19 مراتب بیش از حد بسیاری خواهد شد که یک نگاه اجمالی به این گریم که در آن چالش های مقابله با استرس است که اغلب فراتر از خود را درک. این است که به طور معمول زمانی که یک فرد را برای رسیدن به چیزی خارج از خود را به کمک به آنها را احساس بهتر است. فروشگاه ها مشروب شده اند باز در طول همه گیر (ظاهرا آنها به عنوان “ضروری خدمات” به شکل) و ثبت شده اند 40 درصد افزایش در فروش. اعتیاد به الکل است که انتظار می رود به افزایش تصاعدی به عنوان یک نتیجه. به ناچار برخی از مردم عبور خواهد کرد که نامرئی خط به اعتیاد به الکل در حالی که “فقط تلاش به لبه.” که من شنیده ام یک نفر آن را قرار داده: “این نتیجه در ‘سونامی’ از مردم نیاز به کمک.”

در آن طول می کشد مقدار زیادی از شجاعت به اعتراف است که یکی ممکن است یک مشکل است. آن است که سخت تر هنوز هم به رسیدن برای کمک به زمانی که لازم است. مطمئن باشید هر چند که هنگامی که زمان می آید کمک در دسترس است. به یاد داشته باشید: شما هرگز به تنهایی. آن را تنها احساس می کند که راه. است که این بیماری از انزوا.

میراندا Vecchio, مدیر اجرایی, Charlford خانه جامعه برای زنان شمال Burnaby

پیر در کانادا است که در سلامت شما

اکثریت قریب به اتفاق کانادا سالمندان زندگی را به سال بعد خود را در مراقبت از خانه. ما نیز باید بسیار نگران در مورد اتاوا سنگدلانه غفلت از همه بزرگان که در حال تلاش سخت برای حفظ سلامت خود و اقامت در خارج از این تاسیسات که در حال ساخت عناوین هر شب.

یکی از بالاترین خطر جمعیت به صورت پیمانکاری COVID-19, سالمندان کم درآمد شده اند کور طرفه با بالا بودن هزینه های اضافی متحمل شده به خوبی در طول این بهداشت جهانی بحران. پس از اینکه به طور کامل نادیده گرفته شده توسط اتاوا برای دو ماه سالمندان مثل خودم مجبور به صبر کنید یکی دیگر از سه هفته برای یک وعده فدرال COVID-19 سود مالی است که هرگز تحقق.

این یک مثال دیگر از این سیستمیک تخریب ارشد شهروندان توسط بالاترین مقام در زمین است. سن گرایی فقط به عنوان موذی و ناتوان کننده به عنوان هر گونه ویروس.

دورین, Marion, Gee, Victoria


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>