نامه به استان 3 ژوئن 2020: بانی تقویت کننده خدا را شکر برای ‘فوق العاده’


سلامت استان افسر دکتر بانی هنری را فراهم می کند به روز رسانی در COVID-19. همین کریگ / دولت پیش از میلاد)

فردریک باخ می گوید که دکتر بانی هنری و وزیر بهداشت آدریان دیکس را به یک تیم بزرگ

دکتر بانی هنری شخصیت جذاب است و تقریبا محزون نگاه بر چهره او و صدای او به ما می گوید که ما فقط باید به گوش دادن به او و مطیع. چه کسی دوست ندارد او که نیست خدا را شکر برای این کار فوق العاده او انجام شده است به عنوان سلامت استان افسر ؟ و به جای انتقادهای تند او ستایش ما برای تلاش و ما را تشویق به ادامه در چیزهای خوبی یاد گرفتم.

وزیر بهداشت آدریان دیکس مشابه در مهربانی و پدرانه شخصیت. آنها را به یک تیم بزرگ. خوب برای این B. C. مقامات دولتی.

فردریک باخ سوری

تغذیه با bicyclers

Bicyclers نیاز به مجوز حمل و بیمه و جریمه زمانی که آنها شکستن قوانین. آنها از طریق چراغ قرمز دو تا مسدود کردن جاده ها است. بدتر این است که آنها می آیند کردن Burrard پل و رفتن راه اشتباه پایین خیابان یک طرفه از Hornby دو تا چهار پهلو به پهلو هنگامی که وجود دارد دو راه دوچرخه خط راست در کنار آنها است. اگر شما به نوبه خود و صدای بوق بوق خود در آنها را به شما بدهد و فریاد در شما.

باید وجود داشته باشد یک نشانه بزرگ در Hornby و اقیانوسیه گفتن آنها را به استفاده از دوچرخه خط. من با ارسال نامه به شهرستان و به پلیس و هیچ کس حتی به من می دهد حسن نیت ارائه میدهد از یک پاسخ. من خسته ام احساس خود را از حق.

مارگارت استوارت ونکوور

فکری مقاله

Re: این است که چرا Kaepernick در زمان زانو

با اخیر با انگیزه نژادی آمریکا فاجعه وحشیانه پلیس به قتل جورج فلوید, من می خواهم به ستایش این استان در حال اجرا واشنگتن پست khezri مقاله در بخش ورزشی از روز دوشنبه استان است.

سالی Jenkin را روشنگری دیدگاه در تهمت NFL quarterback khezri برای اعتراض سیاسی از زانو را در طول بازی ملی سرود متعاقب آن جنجال و چگونه است که مربوط به ذاتی و سیستماتیک نژادپرستی وجود دارد که در NFL و جامعه امروز شد یک فکری مقاله.

پل Spiette, Port Coquitlam

بی تفاوتی رای دهندگان

Re: در مک کالوم است ‘دیروز مرد,’ در بدترین حالت مدرن سوری را nemesis

ویلیام باروز می نویسد بخش: “13 درصد قیمومیت بنابراین شهردار داگ مک کالوم می گوید: به او این حق را نه تنها از طریق در دنبال وعده های انتخاباتی اما حاضر به هر گونه معنی تعامل با مشاوران و یا خبرنگاران که سوال خود را در اقدامات یا نیت.”

این همان است که جاستین ترودو کمتر از یک سوم از رای مردم. این اتفاق می افتد چرا که ما زمان سیستم انتخاباتی و رای دهندگان بی تفاوتی. این حضور کم رای دهندگان احساساتی در سطح فدرال و حتی بدتر در سطح شهری.

استیو Gunson Abbotsford

اجتماعی فاصله در تظاهرات

وجود دارد 3,000 معترضان در گالری هنر ونکوور در روز یکشنبه. هیچ اجتماعی فاصله و پلیس هم هیچ چیز نیست. من خشمگین است که آنها مجاز به خطر معدن و دیگران بهداشت با جمع آوری بیش از 50. آنها باید دستگیر شده اند.

دیوید استوارت ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>