رفتن به نوشته‌ها

نامه به استان 29 ژوئن 2020: با تشکر از شما مراقبت های بهداشتی کارگران از یک سوری پیش از محاکمه مرکز اهل بیت


سوری پیش از محاکمه خدمات مرکز. Jason Payne / PNG

با تشکر از شما برای ما کارگران خط مقدم و کسی که باعث می شود ما سیستم مراقبت های بهداشتی بهتر است.

من نوشتن در پاسخ به مقاله “COVID-19: بيماران بستری در مترو ونکوور بيمارستان جان سالم به در نرخ بالاتر است.”

آن می گوید: ما به طور کلی مرگ در صد پایین تر از مکان هایی مانند ووهان نیویورک و سیاتل و ایتالیا. من می خواهم تبریک به همه مراقبت های بهداشتی ما کارگران و پرستاران و پزشکان برای تلاش پیوسته است که آنها را به بیماران است. سیستم ما ممکن است برخی از معایب اما واقعیت این است که ما شکست دادن مکان با کلی قد و قامت از ما آن را همه می گوید.

با تشکر از شما برای ما کارگران خط مقدم و کسی که باعث می شود سیستم مراقبت های بهداشتی ما بهتر است.

تبریک میگم و خیلی دوست دارم از همه در داخل انجام زمان با من.

تئودور جیمز ترنت زندانی در ساری پیش از محاکمه

افتخار برای نوجوانان به رسمیت شناخته شده توسط استان

فقط می خواستم به تصویب همراه بزرگ با تشکر از شما برای نمایش عالی از grads که شما باید افتخار در استان ، چه چیزی برای انجام این بچه ها که نمی کنید برای جشن در روش سنتی است. به نظر می رسد شگفت انگیز است و آن را بسیار سخاوتمندانه از همه شما.

از افتخار و خوشحال گراد از Brianna کریستنسن.

تریسی Christensen, Maple Ridge

چگونه پیاده بهینه سازی خود ایمنی

Re: اولویت بندی ایمنی عابر پیاده در نزدیکی ایستگاههای اتوبوس

که آیا وجود دارد یا نه چراغ های راهنمایی و رانندگی مشخص شده و یا عابر در تقاطع نزدیکترین ایستگاههای اتوبوس وجود دارد چیزهایی که پیاده می توانید به بهینه سازی/اطمینان از ایمنی خود را.

نه صلیب اواسط بلوک به عنوان بیش از حد بسیاری از پیاده فراموش شرق و غرب از مرز در Kingsway که در آن وجود دارد چراغ های ترافیک و مشخص عابر.

فصل نور یا بازتاب لباس تا شما قابل مشاهده هستند و در طول تیره تر و گاهی بارانی بار. نگاه هر دو راه قبل از عبور. تماس با چشم با رانندگان. آیا استفاده از تلفن خود را در حالی که راه رفتن. آیا شروع به عبور از وقتی که روشن دست سیگنال تبدیل شده قرمز به عنوان شما لازم نیست که زمان برای با خیال راحت عبور.

زمانی که عابر پیاده-تصادفات وسایل نقلیه با عابر پیاده(ع) در معرض بزرگترین خطر آسیب یا مرگ. همه ما باید انجام آنچه ما می توانیم برای ایمنی مطلوب برای همه است.

دایان Gillis, Burnaby

هزینه های زندگی و بالا رفتن

حداقل دستمزد در B. C. تا رفتن به $14.60 در هر ساعت. اما قیمت ها در همه چیز می رود تا بیش از حد. هر سال اجاره می رود تا مواد غذایی می رود تا گاز می رود تا صورت حساب بالا می رود. من پرداخت $180.66 در بیمه خودرو در هر ماه — که راه بیش از حد بالا برای ICBC.

اگر مردم پیدا کردن آن سخت اکنون منتظر یک زن و شوهر از سال وجود خواهد داشت بسیاری از مردم در خیابان های بی خانمان. سالمندان و افراد در ناتوانی و افرادی که کم درآمد پیدا کردن آن سخت برای زنده ماندن ماه به ماه. برای افراد کم درآمد است. هنگامی که آنها پرداخت اجاره خود را اسکناس و مواد غذایی برای ماه وجود ندارد بسیاری باقی مانده است.

دین Clark لنگلی


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

منتشر شده در پروواینس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول