نامه به استان 11 ژوئن 2020: رویاها به حقیقت می پیوندند برای SFU فارغ التحصیل


Rozy کریم وارد در کانادا به عنوان یک پناهنده زمانی که او 19. او سه پسر در خود تبدیل به یک تاجر موفق و در ژوئن 11 را دریافت مدرک لیسانس از SFU. آرلن Redekop / PNG

جف لوری با تشکر از استان های Rozy کریم داستان.

Re: SFU گراد جشن او تولد 65 با مدرک لیسانس

چه تلخ داستان. من امیدوارم که بی سواد نژادی profilers خواندن داستان و درک وجود دارد بسیاری از داستان مانند Rozy کریم وجود دارد و آنها ممکن است شروع به درک که نگرش خود را نسبت به مردم از رنگ هستند بنابراین اشتباه است.

با تشکر از این استان برای چاپ این داستان. در این دوره امیدوار COVID-19 پایانی ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر “احساس خوب” آنهایی که مانند آن.

جف Laurie, لنگلی

Re: یک-دو پانچ; COVID-19 ترکیبات محل سکونت بیمه بحران

مقاله خوب. من هستم ما اقشار رئیس شورای و یکی از جنبه های این کلاهبرداری نگرانی های من. به ما گفته شد یک تا دو روز قبل از ما بیمه شد به دلیل آنچه که ما حق بیمه جدید خواهد بود. ما خوش شانس بودند. آن را “تنها” 100 درصد افزایش با مسخره بالا معافیت پنج ساله و چهار طبقه ساختمان محل سکونت بدون هیچ ادعا.

ما همچنین گفت: ما نمی تواند در اطراف مغازه با جایگزین شرکت و یا دریافت پیشنهادات دیگر. که برای تلفن های موبایل مانند تثبیت قیمت به من. این بود که در مارس 1; در حال حاضر آنها در حال سرزنش COVID-19. چه یک شوخی است.

به اعتقاد من بسیاری از شرکت های مدیریت اموال بخشی از مشکل است. تنها چیزی که Associa (بزرگ ما مدیریت اموال) شرکت گفت که آنها می تواند انجام دهد تماس با یک فرد از صنعت بیمه به ما بگویید که چرا نرخ بالا رفته بود. ما به تصویب رسید.

Mitzi Payie, Maple Ridge

بحران مسکن ایجاد شده توسط حرص و آز و اجتماعی غفلت

Re: Kitsilano آپارتمان نهایی مستاجر در آخرین ایستادگی در برابر renoviction

من احساس می کنم بد برای کارول ان Lang و هر مستاجر بیش از 20 سال گذشته که مجبور شدند به یک “مبارزه یا پرواز” وضعیت به دلیل ونکوور مجنون قیمت مسکن ساخته شده است که شهر را غیرقابل تحمل برای هر اما ثروتمندترین مردم و کسانی که خوش شانس چند که قادر به حرکت به کیفیت یارانه مسکن.

که با توجه به اجاره ماهانه هزینه ای است که بسیاری از ساکنان ونکوور پرداخت کرده اند در طول دهه های انباشته مقدار بیش از اندازه کافی به پرداخت برای یک واحد محل سکونت و یا حتی یک خانه شهری در برخی از مناطق GVRD و شهرداری ها. وجود دارد بسیاری از کشورهای دیگر که باید مورد حمایت دولت وام مسکن و “اجاره به خود” برنامه ای که ارائه صفر یا کم بهره اند که در جای خود در دهه های امن ثروت و امنیت اقتصادی در میان آن کم درآمد و طبقه متوسط شهروندان و کاهش نیاز به خدمات اجتماعی و هزینه های بعد از آن.

اگر هر دو کانادا و B. C. دولت اضافه شده بود از جمله برنامه های سال پیش و نه قطع, ملی, تعاونی مسکن, بودجه شاید کارول ان لنگ و هزاران نفر از میلاد ساکنان و خانواده ها در وضعیت او می تواند برای پرداخت می شود و از نظر قانونی متعلق به آپارتمان ها و خانه های آنها در حال حاضر مجبور به تخلیه و وجود خواهد داشت کمتر تقاضا برای مسکن اجتماعی و دیگر هزینه خدمات ضروری برای کمک به کاهش فقر در میان سالمندان و خانواده ها است.

این بحران مسکن ایجاد شده توسط حرص و طمع و اجتماعی غفلت و آن را هزینه همه ما دهه بعد.

لسلی Benisz ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>