نامه به استان 10 ژوئن 2020: اقدامات افراد مهم در مبارزه با نژادپرستی


Black Lives Matter اعتراض جک پول پلازا. فرانسیس گرجستان / PNG

همه ما نیاز به راه رفتن و پیاده روی و نه فقط بحث بحث می نویسد: باب الیوت.

خواندن تمام گزارش های خبری در مورد ضد نژادپرستی اعتراض مرا از تغییرات آب و هوایی شد. در هر دو مورد معترضان خواستار آنند که دولت کاری انجام دهد. واکنش من در هر دو مورد این است که وجود دارد یک نقش برای دولت اما بزرگتر و با معنی تاثیر احساس خواهد شد از طریق اقدامات جمعی و انتخاب بسیاری از افراد را تشکیل می دهند که جامعه ما است.

همه ما نیاز به راه رفتن و پیاده روی و نه فقط بحث بحث. ما نیاز به تماس از نژادپرستی و یا آسیب های زیست محیطی در هر زمان و هر کجا که ما آن را ببینید و نه فقط اجازه دهید آن را اسلاید. به صورت جداگانه ما نیاز به لکه دار کردن هر دو حتی اگر این بدان معناست که پایان دادن به دوستی های انجمن و یا روابط خانوادگی. این چیزی است که آن را به واقعا در برخورد با این مسائل است. دولت ها تنها علاقه مند در آنچه مصلحت سیاسی.

یک نقطه نهایی. تفاوت بین “تمام زندگی ماده” و “black lives matter” است که سابق می رود بدون گفت: در حالی که دومی باید گفت.

باب الیوت, Port Coquitlam

اجتماعی فاصله در تظاهرات

با تمام احترام به معترضان در جک پول پلازا برخی از موسسات و افراد باید چیزهایی که آنها نیاز به کار بر روی. ما نمی توانیم چشم پوشی از این واقعیت است که هزاران نفر از مردم کهنه به جای فضای تنگ برای این حجم از جمعیت. من را دیده اند بهتر اجتماعی فاصله در یک شیشه ترشی. چگونه B. C. دولت و مقامات بهداشتی رفتن به چرخش این در آن شهروندان ؟

برای سال در حال حاضر شده اند خجالت و سخنرانی در نزدیکی ما به دیگران و اندازه گروه و در عین حال این گردهمایی دریافت یک پاس ؟ بسیاری از مردمی خود را پیدا کنید و کسب و کار خود را در یک گریم امور به دلیل COVID-19 سیاست های تحمیل شده بر آنها و پس از آن باید شاهد این توده جماعت پس از فداکاری های که ساخته شده اند. این پیام را به ما به اصطلاح رهبران اگر این رفتار مجاز است, جست و خیز تمام فازهای در حال حاضر.

اگر من می تواند اعتراض در یک گروه پس از آن من باید قادر به بخشی از یک گروه در یک تئاتر فیلم کازینو و یا فارغ التحصیلی.

بری کریگ ونکوور

شهروندان ایالات متحده در نقطه رابرتز

من فقط خواندن یک مقاله در مورد دولت فدرال آرامش بخش مرزی سفر برای خانواده ها جدا شده به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. چه در مورد افرادی که زندگی می کنند در نقطه رابرتز بشویید.? آنها برای تمام مفاهیم و اهداف کاملا جدا از همه چیز. آنها نمی توانند به منابع آنها نیاز به این دلیل که فروشگاه نیست سهام آنها و یا نمی تواند سهام خود را به دلیل زمان مرز محدودیت. آنها فقط می تواند به بلین با منشور قایق و یا به بلینگهام در یک قایق کوچک و یا رفت و آمد پرواز. اما چگونه آنها را وادار به قرار ملاقات خود را یک بار آنها وجود دارد ؟ چگونه می توانم آنها را بلند کردن و حمل و نقل منابع آنها نیاز دارید ؟ آنها نمی توانند حمل و نقل لوازم ساختمانی یا با تاکسی به خانه با آنها در حال حاضر روش های موجود است.

اگر دولت می تواند تسهیلات ویژه برای یک گروه چرا نمی توانند کاری برای مردم از نقطه رابرتز هست ؟ این تقصیر آنها نیست که آنها فقط می توانید به هر نقطه در ایالات متحده با ساخت 40 متر سفر از طریق کانادا به بلین. اگر آن را می تواند انجام شود با یک تضمین است که آنها را صفر متوقف می شود در کانادا چه خواهد بود ،

دیوید Fairful Richmond


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>