رفتن به نوشته‌ها

نامه به استان جولای 3, 2020: چه تهمت هوایی کانادا و top world news مشترک


هوایی کانادا و top world news هواپیما در فرودگاه بین المللی ونکوور داریل DYCK / کانادا مطبوعات

چه تهمت هوایی کانادا و top world news مشترک…خط پایین خود را است دلار می نویسد: ریک Cregg.

چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هوایی کانادا و top world news در مشترک دارند ؟ خط پایین خود را دلار است. برای سال, ما باید به دنبال منطق و مشاوره از پزشکان و دانشمندان به فاصله پاکسازی و ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن دارای تظاهرات که در آن هیچ فاصله و تحت فشار قرار دادند به بازگشایی اما عفونت ها شایع است. که منطق و هوایی کانادا و top world news هستند. زندگی مصرفی در تعقیب دلار قادر متعال.

برای این هواپیمایی برای پر کردن هواپیما خود را به حداکثر و به جهنم با عواقب فراتر از درک است. من برای همه امن و منطقی باز تجارت و کسب و کار … اما با خیال راحت. ما ایستاده به از دست دادن بیش از حد.

دولت فدرال باید اقدام به متوقف کردن این عمل دیوانه و یا مصرف کنندگان باید انبوه تحریم.

ریک Cregg, چیللیوکک

مردم نه گوش دادن به دکتر هنری

در حالی که من مطمئن هستم که همه ما موافق است که دولت ما و فوق العاده Dr. بانی هنری در حال انجام یک کار عالی از آن است که بسیاری از مردم است نه پیوستن به دکتر هنری را توصیه. حال سالمندان, من و همسرم به ندرت بیرون رفتن برای دریافت مواد غذایی. ما با پوشیدن ماسک و دستکش هنگامی که ما انجام می دهیم. اما اکثریت قریب به اتفاق خریداران نیست. بسیاری از نمی های اجتماعی فاصله و بسیاری از پیروی نکنید طبقه فلش است که فروشگاه های مواد غذایی نصب شده اند.

من تا به حال یک ارشد بدون ماسک و دستکش به اجرا در راهرو و زمانی که من گفت: ببخشید من او سوگند یاد کرد به من و ادامه داد: به زدگی گذشته مردم بسیار نزدیک است. مگر اینکه همه smartens تا ما ممکن است به خوبی ببینید همه گیر موارد تا حد زیادی افزایش می دهد.

تام دانکن چیللیوکک

Re: LifeLabs است ‘قربانی’

مانند نامه نویسنده برایان بارنز سوابق پزشکی می تواند بسیار خسته کننده برای هر کسی که اتفاق می افتد به آنها را هک کنید. اما اگر دیگران به اطلاعات محرمانه مانند یک بیماری مقاربتی است که آنها حق می خواهید برای حفظ محرمانه? این می تواند بسیار شرم آور برای آنها منتشر شده و مورد استفاده به عنوان باج خواهی.

آنچه که همه ما باید نگران این است که ما شماره بیمه اجتماعی هک شدن همراه با سایر اطلاعات شخصی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف جنایی مانند سرقت هویت. بله LifeLabs باید پاسخگو برای هر گونه اطلاعات شخصی که می شود به دست اشتباه است.

همه ما باید حفاظت از اسناد و مدارک شخصی و نه حمل همه آنها را در کیف پول و یا کیف پول. من اواخر جوانترین خواهر او کیف پول به سرقت رفته در یک مناسبت و چپ در یک سبد خرید در فرصتی دیگر. او بسیار خوش شانس است. او از اسناد و مدارک شخصی در هر دو مورد. اما آن را یک آسیب زا و بسیار عاطفی تجربه برای او. دیگران را نمی خواهد خیلی خوش شانس.

Fred Perry, میپل ریج


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در پروواینس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول