نامه به استان جولای 24, 2020: چیزهای خوب اتفاق می افتد در طول زمان بد


محلی خوان با تجربه یک عمل تصادفی از مهربانی در Keg. دن Janisse / jpg

خواننده سهام تجربه خود را از یک عمل تصادفی از مهربانی در روز تولد او.

در جولای 17, من و همسرم رفت و به Keg در جنوب ساری برای صرف شام به جشن تولد من. رستوران در حال انجام است اجتماعی فاصله های تمیز کردن کارکنان در حال انجام یک کار فوق العاده و خدمات کارکنان شاد و دوستانه.

ما یک شام فوق العاده بود و زمانی که ما در خواست لایحه سرور ما گفت: آن را گرفته مراقبت از. ما از او خواست که این کار او با اشاره به یک آقایی نشسته در سراسر از یک همکار.

ما با آنها صحبت کرد و پرسید که چرا و او فقط گفت: “من شنید این بود که روز تولد خود را.”

به این نوع آقایی که گفت: او در اصل از ایسلند و دوست خود را که توسط یک کانادایی از جنوب شرقی آسیا شایسته, من می خواهم برای ارسال یک بزرگ بزرگ با تشکر از شما و من وعده آنها را به من خواهد پرداخت آن را به جلو.

ایلین Kott سوری

خارج از منزل مهم برای گربه بهداشت روان

Re: امن تر برای نگه داشتن گربه های داخل خانه

چرا از آن است که قابل قبول به بی اعتنایی به یک گربه سلامت روان ؟ نگه داشتن گربه در داخل 24 ساعت شبانه روز و بی رحمانه است. افراد افسرده هستند که به “خارج شدن از خانه. گرفتن برخی از هوای تازه.” تصور کنید که خود را بدترین مورد cabin fever اما تصور کنید که آن را هرگز به پایان می رسد.

لیست از چیزهایی که نویسنده اشاره کرد مواجه خواهد شد توسط گربه ها در فضای باز (سگ کویوتس اتومبیل و مجنون نفر) نیز مواجه می شوند توسط فرزندان ما. ما باید آنها را نگه دارید در داخل بیش از حد ؟

نویسنده bizarrely ادعا می کند که یک گربه در فضای باز خواهد شد: کشتن پرندگان مختلف و/یا خرگوش هر روز زندگی می کنند یک زندگی کوتاه و مرگ یک مرگ های خشونت آمیز. ما تا به حال در مقابل تجربه با برخی از مورد علاقه ما گربه ها زندگی می کنند به 20s.

اگر شما لازم نیست که یک حصار حیاط و یا زندگی در یک محله امن و پس از آن حداقل آنها را در یک دسته سه تایی و مهار برای فقط یک طعم و مزه از زندگی و رهایی از خستگی) آنها به شدت به سزاوار است.

جویس Aimee سوری

چالش های رو به رشد مواد غذایی محلی

Re: آقای ریچموند بازنشسته اما هارولد Steves نمی خواهد از دست دادن شور و شوق برای سیاست و یا مبارزه برای مزارع

در این داستان در مورد Steves یک دیرین شهرستان ریچموند مشاور و مدافع او می گوید که “در دهه 1970 میلادی 86 درصد از B. C. مواد غذایی به صورت محلی رشد کرده بود و در حال حاضر آن را زیر 40 درصد است.”

که چیزی برای شرمنده.

اولا جمعیت این استان سه برابر شده از سال 1960. بیشتر مردم نیاز به غذای اضافی.

ثانیا بسیاری از B. C. خیلی ناهموار برای محصول کشاورزی. همان درست است در اسکاتلند و ولز که در آن بیشتر کشاورزی است بالا بردن یونجه و بالا بردن لبنی و گوشت گاو.

ثالثا اگر ما می خواهیم آمریکا و مکزیک به خرید محصولات ما, ما باید خرید کالا از این کشورها در بازگشت. یک کشور نمی تواند خود را به فروش چیزهایی مگر اینکه مایل به خرید کشورهای دیگر چیزها.

به عنوان مثال دیگر کشورهایی که تولید بیشتر مواد غذایی و نسبت مصرف آنها را — مانند نیوزیلند و آرژانتین — فروش بسیاری از مواد غذایی خود را به انگلستان که نمی تواند تولید غذای کافی برای تغذیه خود را.

هنگامی که ما خرید تمشک از مکزیک, بیایید می گویند در این فصل ما در حال قرار دادن پول به جیب مکزیکی کشاورزان و افرادی که درگیر در حمل و نقل و توزیع این کالا.

Vaughan Evans, ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>