نامه به استان 15 ژوئیه سال 2020: این فرصت را به رشد بازی در گلف


کودکان در یک برنامه تابستان در McCleery گلف ایان لیندسی / Vancouver Sun

برای سال گلف انجمن تلاش کرده اند به شکل از چگونه به جذب جدید گلف بازان از جمله جوانان می نویسد: John M. A. Brown

Re: موج دوم برای پدر و مادر: چه چیزی برای انجام با بچه های خود را در طول تابستان COVID

من لذت می برد لری lauren mora مقاله که صحبت در مورد چگونه پدر و مادر در حال مقابله با تابستان و فرزندان خود را با داشتن چند گزینه با اکثر فعالیت های ورزشی را خاموش.

یکی از فعالیت های است که من نمی بینم ذکر شد گلف. بسیاری از ما ترس داشتند که مردم را به رها کردن زمین های گلف و عضویت را شاقول با بسته شدن مواد غذایی/آشامیدنی فعالیت اما معکوس در واقعیت اتفاق افتاده است.

اکثر دوره های گلف از نیمه خصوصی طبیعت هستند این روزها با بیشتر مردم در حال پخش از همیشه. یک دلیل این است که بیشتر مردم در حال کار از خانه اما دیگر این است که بچه ها لازم نیست که بی شمار از گزینه های. برای سال گلف انجمن تلاش کرده اند به شکل از چگونه به “رشد بازی” — خوب در اینجا این است که خود را بزرگ فرصت برای دیدن اگر این جدید گلف بازان می تواند تشویق به نگه داشتن بازی.

John M. A. Brown, Rothesay NB

به خاطر سپردن است که نه فقط برای نوامبر 11

پس از راه رفتن را از طریق Gastown نگاهی به نقاشی های دیواری, من فکر می کنم ممکن است توسط میدان پیروزی و پرداخت من احترام به کسانی که زندگی خود را برای آزادی ما. این یک شوک برای دیدن زباله ته سیگار و ناشناخته مایعات است که انباشته شده از گذشته در این منطقه بود و تمیز.

من را خوانده ام که در آن شهر ونکوور بود به دنبال جلوگیری از اخراج با توجه به COVID — شما فکر می کنم برخی از پارک های مردم می تواند به تمیز کردن این منطقه یک بار در در حالی که.

شاید این شهر را درک نمی کنند که به خاطر سپردن است که نه فقط برای 11 نوامبر.

کریس دومفریس New Westminster

استخدام ترافیک بیشتر افسران کنترل برای بزرگراه 1

Re: قابل تنظیم حد مجاز سرعت پروژه در بزرگراه 1 با تاخیر دوباره

من تا به حال به لبخند خواندن داستان در مورد سرعت متغیر سیستم تلاش می شود نصب شده در بزرگراه 1 بین چیللیوکک و Abbotsford. زندگی در چیللیوکک و رانندگی به Abbotsford از زمان به زمان (به طوری که اغلب در حال حاضر با این بیماری همه گیر) من هنوز هم سعی کنید برای رفتن بین 100 تا 105 متر/ثانیه, آسمان صاف; در حالی که حد مجاز سرعت کاهش می یابد به 100 از 110 سال گذشته است.

برای بیشتر قسمت ها من تا کنون یکی از آرام ترین رانندگان در بزرگراه ها است. بسیاری از مردم هر دو پیر و جوان, تمایل به رفتن در اطراف 115 تا 130 با کاملا چند در تلفن های همراه خود را در همان زمان. من تا به حال شن کامیون و, کامیون حمل و نقل عبور من بسیار سریع است. به ندرت وجود دارد هر پلیس در بزرگراه بنابراین مردم نگرانی در مورد چگونه سریع آنها بروید. متغیر سرعت نشانه هیچ چیز انجام خواهد شد به کم کردن سرعت رانندگان است.

به جای صرف 25 میلیون دلار در این نشانه بی فایده چرا استخدام 50 کنترل ترافیک افسران و آنها را گشت 24/7. هزینه های اولیه می شده اند به مراتب کمتر حتی با ماشین پلیس و دولت خواهد درو تن از پول با صدور بلیط. پلیس را برای خود پرداخت ،

تام دانکن چیللیوکک


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>