نامه به استان 13 ژوئیه سال 2020: واقعا خوشا به جینی قهوه ای به عنوان یک مراقبت تسکینی مربی


جینی قهوه ای کتاب جدید رادیکال عمل می کند از عشق ارائه می دهد کمک به فرایند مرگ از طریق داستان واقعی مردم او را شناخته است و توصیه در طول سال. مایک بل / PNG

جینی قهوه ای بوده و یک مربی به من کمک کرد بسیاری از بیماران من

Re: جینی قهوه ای با استفاده از داستان های واقعی از افراد واقعی برای یک بحث واقعی در مورد مرگ

عاشق مقاله خود را در مورد جینی کتاب. او شده است یک مربی برای من به عنوان یک همکار اما حتی بیشتر از آن کمک کرد تا بسیاری از بیماران من. من یک جامعه صفحه اصلی-پرستار مراقبت و عشق من حرفه ای انتخاب شده. این زندگی افتخار راه رفتن در کنار من در حال مرگ بیماران و حمایت از خانواده خود را.

من شده اند واقعا خوشا به کار در مراقبت تسکینی با جینی در گذشته است. من با اشاره به Callanish برنامه در حال حاضر و مداوم (جینی است که مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران Callanish). با تشکر از شما برای ترویج کتاب خود دلیل آن است که آرام خواندن کمک خواهد کرد که بسیاری از مرگ و با حمایت از خانواده و دوستان است. یک هدیه فوق العاده به اگر پایان خود نزدیک است و یا شناخته شده است.

کاترین Jarvis, RN, نورث ونکوور

با تشکر از شما برای زیبایی نوشته شده است مقاله

با تشکر از شما و دانا و هی برای یک داستان فوق العاده آن است که بسیار در حال حرکت است. من بسیار به دنبال به جلو به خواندن جینی قهوه ای کتاب رادیکال عمل می کند عشق است.

شما درست است که موضوع بسیار مهم است به عنوان وجود دارد بسیاری از مردم در برخورد با مسائل مشابه است.

من شده اند در انتظار برای یک کتاب دیگر در مورد این موضوع که فقط به نظر می رسد در کتابفروشی ها از گسترده تر و بیشتر دیدگاه شخصی. آن را به نام Grownupedness توسط Clarissa سبز. این خاطرات از یک دختر که در زمان مراقبت از مادر و خانواده و درمانگر برای پدر و مادر پیری (مانند جینی) و کسی که در حال حاضر در حال رفتن را از طریق فصل آخر مرگ ناشی از سرطان ، من خیلی ممنون که این کتاب ها در این زمان خاص به من کمک کند حرکت به درد تماشای کسی که بسیار عزیز پاس با شادی در جشن آنها و قادر بودن به آنها بگویید که چقدر آنها به ما.

شاید به همین دلیل است که من مقاله خود را پس از آرامش و زیبایی نوشته شده است. بنابراین نوع از شما برای به اشتراک گذاشتن تجربه شخصی خود را.

فلورینا ماریا راجرز ونکوور

دوچرخه سواران

در طول این روز روشن و آفتابی و سایه های عمیق من شگفت زده هستم که چگونه بسیاری از دوچرخه سواران من دیدن پوشیدن لباس تیره و یا سیاه و سفید لباس. اغلب اگر رانندگی یک ماشین در تابش خیره کننده از خورشید آن است که بسیار دشوار است برای دیدن یک آینه چادری دوچرخه سوار تا زمانی که آنها بسیار نزدیک هستند. قوانین نیاز است که رانندگی اتومبیل خود را با چراغ و همین امر به موتور سیکلت. من باور دارم که وجود دارد باید یک قانون نیاز به دوچرخه سواران به چراغ بارق هر دو جلو و عقب بر روی دوچرخه خود را برای ایمنی خود را و یا حداقل به پوشیدن لباس های روشن به طوری که آنها می تواند به آسانی دیده می شود توسط رانندگان است. این امر قطعا در کاهش تعداد حوادث مربوط به دوچرخه سواران.

رابرت Fairweather, وست ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان