سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg (دوم از چپ) پیاده روی در طول یک جمعه برای آینده جوانان تظاهرات در داووس سوئیس در ماه گذشته در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در نشست سالانه. فابریس COFFRINI / خبرگزاری گتی ایماژ فایل

“من نمی خواهد در اینجا نشستن و گوش دادن به یک گروه از بزرگسالان افزایش یافته است باش 16 ساله به نام پشت ایمنی از صفحه نمایش خود را” می نویسد: Maddox Hahne

من 15 ساله با الهام از جنبش کنونی از جوانان در سراسر جهان پرداختن به بحران آب و هوا. به همان اندازه من شوکه شده توسط پاسخ از یک گروه کوچک از بزرگسالان و خود را به نام “تماس” و بیش از حد تهاجمی نگرش نسبت به کسانی که از ما کاری برای خود ما قابل زندگی آتی.

این نامه سرگشاده ای به افرادی که به ما می گوید که در اعتراض به بحران آب و بی معنی است که ما نمی دانیم که آنچه ما انجام می دهند و این که ما نیاز به آرام کردن. هیچ. من را آرام نمی کردن. من نمی خواهد در اینجا نشستن و گوش دادن به یک گروه از بزرگسالان افزایش یافته است باش 16 ساله به نام پشت ایمنی از صفحه نمایش خود را. ما در تظاهرات به تفاوت و به رفع اشتباهات شما در سمت چپ ما را به مقابله با.

شما کسانی بودند که گفت: ما به عنوان کودکان برای جلوگیری از مخفی شدن و ایستادن برای آنچه که ما اعتقاد داریم و در حال حاضر که از آن تاثیر خود را در زندگی شما به ما بگویید تا نشستن شما می توانید جهان را تغییر دهید. این نامه سرگشاده ای به همه مردم گفت که ما کودکان هستند که ما سیاسی عروسک به همه مردم گفت که یک “whiny” دختر سوئدی خواهد آورد انقلاب است. ما احاطه شده توسط الهام بخش رهبران نسل جدید و همه شما می توانید انجام دهید این است که افسوس از دست دادن ما سازگار راه این واقعیت است که شما به چالش کشیده ما را به تغییر و ما پاسخ خود را بگیرید. این خانه ما است و این یک اعتراض برای حقوق ما به یک آینده که در آن هوا است که هنوز هم تنفس.

اما شما حق ما فقط کودکان است. شما لازم نیست به ما اجازه صحبت را به دولت خود را و شما نمی خواهد اجازه دهید ما شما را تحت تاثیر قرار قوانين و اگر تنها راه برای ایجاد تغییر واقعی است که برای ایستادن در خیابان و برگزاری یک نشانه احاطه شده توسط همسالان ما که فقط می خواهم این فرصت را از آینده پس از آن می شود. ما را حفظ خواهد کرد ایجاد سر و صدا و نگه خواهد داشت با تکان دادن ما “مغرضانه نمایش” در صورت خود را تا زمانی که ما شنیده می شود در همه جا.

بنابراین برای جلوگیری از بستن ما و تماس با ما عروسک های خیمه شب بازی. ما نسل های آینده است و ما می خواهیم این تغییر در حال حاضر و آن را به اتفاق می افتد با یا بدون شما.

Maddox Hahne, Kaslo

آن را به ‘چین ویروس’

در صفحه اول مقاله خود را در روز چهارشنبه شما با استفاده از بلوک بزرگ, حروف, خواندن, چین, ویروس. این است که بسیار حساس و سادگی یک تیتر مناسب.

سازمان بهداشت جهانی و کانادا و مقامات استانی اشاره به این ویروس به عنوان “رمان coronavirus.”

H1N1 ویروس آنفلوانزای شد اولین بار در ایالات متحده, اما ما اصلا به آن اشاره به عنوان “آمریکایی” و یا “آمریکا” ویروس. این Zika ویروس اول داشت در برزیل, اما ما هرگز آن را “برزیل” ویروس. ابولا نشات گرفته از کنگو و ما نمی گویند این است که “کنگو” ویروس.

انتخاب خود را از کلمات خواستار آن “چین ویروس” است که به سادگی اشتباه است و نه مطابق با ارزش های کانادا و نه تا به کانادا استانداردهای روزنامه نگاری.

هری یانگ ونکوور

یادداشت سردبیر: این یکی از صدها فرم نامه های دریافت شده در چهارشنبه بعد از ظهر توسط استان.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de