نامه به استان Feb. 5, 2020: باید وجود داشته باشد بیشتر بودجه برای شخصی حیوانات روبات (PAROs)


پرستار و محقق بالینی لیلیان آویزان با کاسپر با پارو یا هوش مصنوعی مهر و موم استفاده می شود با بیماران مبتلا به زوال عقل در ونکوور بیمارستان عمومی. PNG

“جداسازی یک شکل اجتماعی و فقر به خصوص برای کانادا پیری جمعیت” می نویسد: کتی چان.

Re:رباتیک مهر فراهم می کند و حمایت عاطفی برای بیماران مبتلا به آلزایمر در بیمارستان عمومی ونکوور

مادر بزرگ من که از زوال عقل رنج می برد تحت درمان در یک بیمارستان که دور. بیماران اغلب دچار عدم معنی دار اجتماعی ارتباط در حالی که از دریافت مراقبت های بیمارستان. وجود دارد باید بیشتر بودجه و پشتیبانی ساختاری برای استفاده شخصی حیوانات روبات یا PAROs در B. C. بیمارستان.

مادر بزرگ من و بسیاری دیگر از سالمندان فاقد فوری حمایت از خانواده در بالین است. با توجه به کمبود مراقبت های بهداشتی حرفه ای در بیمارستان, PAROs توجه به بیماران زمانی که حرفه ای و یا خانواده وجود ندارد فراهم می کند و به صورت اجتماعی و نیازهای روانی سالمندان است.

جداسازی یک شکل اجتماعی و فقر به خصوص برای کانادا پیری جمعیت است. اولویت باید قرار داده در پرداختن به این مشکل از طریق فن آوری. افزايش پزشکی بودجه می توانید سفارشی و تجاری این ربات به ارائه سریع و به راحتی در تنها استریل اتاق بیمارستان. نه تنها خواهد PAROs کمک به سالمندان حضور خود را نیز به طور غیر مستقیم در کاهش نگرانی از خانواده دور است.

کتی چان, ونکوور

لنگلی شاهدانه رسانه های خرده فروشی مورد نیاز

من برای پیدا کردن آن جالب است که در جامعه ما از لنگلی یک فرد می تواند انتخاب کنید تا یک عروسک جنسی برای اجاره, خرید الکل از بیش از 20 مشروب رسانه ها در سراسر شهر و شهرستان, اما یک شهروند مطیع قانون ممنوع است از خرید قانونی شاهدانه در محیط خرده فروشی. من این وحشتناک است. هر دو شورا با انفعال خود را در مورد این موضوع اجازه داده اند سیاه و سفید و خاکستری در بازار به شکوفایی و رشد در جامعه ما و این منجر به مجموعهای از مشکلات اجتماعی است.

به عنوان مثال آخرین RCMP آمار جرم و جنایت گزارش شده در Jan. 27 لنگلی جلسه شورای شهر نشان داد که جرم و جنایت خشونت آمیز در حال رشد است. ضرب و جرح شدند تا از 66 در سال 2018 به 106 در سال 2019. سلاح/اسلحه گرم جرائم رشد از 12 در سال 2018 به 21 در سال 2019.

توسط disallowing شاهدانه فروشگاه های خرده فروشی در جامعه ما هر دو شورا نیست و حفاظت از آن شهروندان آسیب پذیر (کودکان و سالمندان و بیماران روانی). آنها با استفاده از خود شخصی را به عنوان پایه ای برای منع یک محصول است که در کانادا قانونی از اکتبر سال 2018 است.

در مالی توجه داشته باشید, من برای پیدا کردن آن وحشتناک است که هر دو شهرداران و شوراهای بالا بردن اموال ما مالیات سال پس از سال هنوز آنها حاضر به قبول این حقوقی دلار مالیات است که می تواند رفتن به شهر و شهرداری خزانه. دولت فدرال را نگه می دارد 25 درصد از شاهدانه مالیات جمع آوری شده را با 75 درصد سهم رفتن به استان. در شهرستانهای واجد شرایط برای 25 درصد از مالیات جمع آوری شده در جوامع خود. که چگونه بسیاری از سال را که مانع ما مالیات بر املاک از رفتن ؟

Lilianne فولر لنگلی

بدون کسب مجوز برای بارگذاری در ساری

من تنها کسی که می بیند نفاق در مورد بارگذاری صدور مجوز کسب و کار در ساری? شهردار داگ مک کالوم آمده است که وکلای او باید او را مطمئن باشید که با استفاده از آئین نامه افسران به جریمه رانندگان قانونی است. من می خواهم همراه با آن اگر وجود واقعی آئین نامه در حال شکسته. سوری ندارد که مجوز کسب و کار موجود برای بارگذاری. هیچ سوار-نقطه آئین نامه. پس لطفا به من توضیح دهید که چگونه سوری می تواند جریمه رانندگان برای تولید چیزی است که وجود ندارد.

دیوید Copeman, Nanoose Bay


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان