نظر: معنی عذر خواهی مورد نیاز در مورد جوراب توری, جوراب از 12 سال می نویسد رابرت ویلسون.

در اشاره به رفتارهای ننگین از BMO کارکنان و ونکوور پلیس در دهها جوراب توری, جوراب ماکسول جانسون و 12 ساله نوه Tori من چند پیشنهاد.

به جای تحقیقات و مانور عذر خواهی چرا رئیس پلیس ونکوور مسئولیت کامل اعمال خود را افسران و به سادگی دولت: “من مسئولیت تقصیر من من واقعا متاسفم.”

به VPD نیز باید اقدامات فوری برای گسترش حمایت از جوانان برنامه های ورزشی در این شهرستان به عنوان راهی برای تصحیح رفتار خود را به سمت Tori.

و به جای ایجاد یک شورای مشورتی در بومی سیاست, چرا نمی BMO مدیر عامل داریل سفید به سادگی دولت: “تقصیر من. من مسئول است.”

به صورت کاملا صادقانه در خود عذرخواهی او باید شخصا مراجعه Heiltsuk جامعه بلا بلا و تعهد به سرمایه گذاری BMO بودجه به بسکتبال جوانان برنامه در سراسر استان در Tori نام و بومی روانی-طرح سلامت از جمله اختلال هراس که از آن جانسون رنج می برد.

و به جای ونکوور شهردار کندی استوارت “احساس بیمار” و بررسی سیاست های, چرا او شخصا بازدید ماکسول و Tori به در و به آنها توضیح دهید که چرا آنها باید همیشه اعتماد و احساس امنیت در حضور یک افسر پلیس دوباره.

در حال حاضر این نوع عذر خواهی قابل قبول خواهد بود و با معنی منظور است.

Robert Wilson, North Vancouver

لطفا به هری و مگان هدیه ای از حریم خصوصی

مانند بسیاری از مردم من خواهد بود هیجان زده در یک فرصت برای دیدار با شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری و همسرانشان, کیت و مگان یک روز اما بدون در نظر گرفتن, من واقعا آرزو می کنم که مطبوعات و به خصوص تلخیص از روزنامه نگاران و ‘pa’ فقط ترک هری و مگان به تنهایی.

بدون در نظر گرفتن وضعیت سلطنتی, هری, و Meghan جوان هستند پدر و مادر ‘فقط مردم با بسیاری از همان شادی ها و چالش های روزانه مانند هر زن و شوهر با یک بچه جوان به دنبال پس از.

در حالی که هری و مگان مالی و سلطنتی وضعیت ممکن است با بسیاری از امتیازات آنها با بسیاری از چالش های منحصر به فرد از بسیاری از مردم هرگز به مقابله با مثل عکاسان زیر آنها را در همه جا و روزانه انتقاد در مورد انتخاب های خود نظرات آنها را در مکان های عمومی و حتی راه آنها لباس و نگاه کنید.

و کل مشاهدات میکروسکوپی آنها تا به حال برای مقابله با به عنوان یک خانواده است که یکی از دلایلی که هری و مگان احساس مجبور به خروج آنها و ترک خود را به عنوان سلطنتی و مقدار از درآمد است که آمد با آن.

لطفا به هری و مگان هدیه ای از حریم خصوصی و فضا و اجازه دهید آنها را لذت بردن از زندگی خود را مانند هر دیگر مهاجر و یا کانادا, خانواده, و اگر آنها را انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی در همه با جامعه یا رسانه ای که انتخاب خود را اما نه حق ما را نقض کند.

لسلی Benisz ونکوور

درایور جدید

من را دیده اند بسیاری از رانندگان با ‘N’ خود عبور ماشین من در دو یا سه برابر حد مجاز سرعت اغلب با یک تلفن همراه در دست خود را. من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر رانندگان تازه کار هستند آموزش داده شود که خطرناک رفتار.

جری استاینبرگ سوری


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de