نامه به استان Feb. 28 سال 2020: آن زمان برای مذاکرات معنی دار


حدود 100 نفر مارس در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در مخالفت با GasLink پروژه خط لوله همراه گرندویو بزرگراه در ونکوور شنبه, مارس 15 سال 2020 است. معترضین اشغال راه آهن عبور در رنفرو بین خیابان گرندویو و Hebb خیابان. Jason Payne / PNG

“معترضان می خواهند احترام هستند اما نشان دادن احترام به دیگران” می نویسد: Lloyd اتکینز

مداوم هزینه-محاصره فلج کننده هستند و باعث اضطراب و هزینه و مشکلات به طور مستقیم یا غیر مستقیم به تقریبا هر کانادا. معترضان می خواهند احترام هستند اما نشان دادن احترام به دیگران است. معترضان خود را نقطه روز پیش. بدون شک برخی از رهبران آنها در حال حاضر جوابی نیامد و در قدرت تازه یافته خود تبدیل شده اند و بی تفاوت نسبت به درد و رنج آنها باعث.

برای خوب مترقی آشتی, level-headed, fair-minded, مردم در هر دو طرف باید فشار رهبران خود را به عقب بر گردیم به چانه زنی جداول و اصرار دارد باید معنی دار کسب و کار مانند و سریع مذاکرات است. حسن نیت ارزشمند است اما شکننده کالا.

لوید اتکینز ورنون

اعتراضات به نظر می رسد معکوس

در حالی که من از بومی میراث من بسیاری از ارزش دوستان که در جامعه از جمله یکی عمیقا تحت تاثیر قرار توسط یک فرد در معرض مسکونی مدارس و دیگر رنج می برد که پس از تصویب رسید به یک خانواده سفید. من را مطالعه کرده اند و جزئیات بیشتر از بسیاری در درمان افراد بومی این اشتباهات از استعمار های سرسام آور و غمگین آمار نیاز به آب تمیز و امیدها برای آشتی. من را برای اولین بار سازمان ملل دانش و هنر به تدریس و قبل از آن را تبدیل به یک نیاز. من تولید گسترده و آموزنده نخست سازمان فرهنگی روز در یک مدرسه. من معتقدم که بسیاری از کانادایی ها با توافق نیاز برای آشتی حتی اگر از لحاظ تاریخی آن را قبل از زمان ما است.

که می شود گفت آنچه که من از دیدن در حال حاضر به نظر می رسد معکوس. آن است که حرکت رو به جلو با عشق و تحمل و احترام و درک است. پرتاب اقتصاد کانادا به آشفتگی است که یک راه را به مردم می خواهید به شنیدن آنچه شما برای گفتن. تنها مادر است که می توانید به کودکان خود و یا صدها گذاشته در حالی که تلاش برای خوراک و خانه و خانواده هستند و نه دشمن. اما آنها را به مدت طولانی خاطرات. اگر من نشسته مسدود کردن ترافیک یا من گذاشته و در سراسر راه آهن, من می خواهم به انجام به عنوان یک looney ارشد در عرض چند دقیقه. اگر من ایستاده بود در همسایه جلوی خانه فریاد و موجب ترس خانواده اش وجود دارد خواهد بود عواقب من.

آشتی مذاکرات کار را چه کسی برای اولین بار سازمان ملل, مردم, مشکل, حل تمام وقت. باهوش ترین مردم از جمله خودم هم می خواهید برای محافظت از مشترک ما زمین را از آلودگی است. اما شما شروع به از دست دادن مردم مردم بسیار شما نیاز به گوش دادن به نیازهای شما. حتی من شروع به رانش. فقط خبر بد تر. تغذیه … تغییر کانال. خود را نقطه است چه ؟ فقط اختلال و اثبات برخی از آنها مجاز به نافرمانی کانادا قوانین در حالی که مردم من انتخاب به صحبت می کنند برای من هیچ چیز?

R. Thomas, Coquitlam

نمی تواند نسبت آپارتمانهای برای ماشین

Re: بیمه اتومبیل: درسهایی از محل سکونت جهان

چگونه شما احتمالا می توانید مقایسه بیمه آپارتمانهای ارزش چند تریلیون دلار در ونکوور به تنهایی با خودکار وسایل نقلیه ؟ وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از underwriters در سراسر جهان است که می تواند ارائه دهد که مقدار پوشش بیمه ارائه شده توسط هزاران نفر از underwriters در سراسر شمال امریکا است. بود که آن را به عنوان ممکن است شاید خود نویسنده نامه است و نشان می دهد که ICBC باید گسترش و تنها ارائه دهنده چند خانواده مسکونی بیمه در B. C.

به عنوان یک محل سکونت مالک رو به افزایش حق بیمه من هنوز هم می گویند: نه ممنون.

باب الیوت, Port Coquitlam


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>