نامه به استان Feb. 27, 2020: گرفتن سود از مراقبت های بهداشتی


رسیدگی به سالمندان است یک تماس به مراقبت از یک برنامه غنی. michaeljung / گتی ایماژ/iStockphoto

“رسیدگی به سالمندان است یک تماس به مراقبت از یک برنامه غنی” می نویسد: النور جنکینز.

من یک پرستار ثبت شده با 42 سال تجربه است. در سال های اخیر من تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آشفته و عصبانی که من شاهد بوده ایم ما سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل شده به نفع منافع خصوصی. گزارش اخیر توسط B. C. سالمندان مدافع Isobel مکنزی تایید چه کسانی از ما در خط مقدم به مدت طولانی شناخته شده است که هدف از برای سود مراقبت از خانه این است که پول های برش مراقبت. چه بگویم از رهبران ما و کارشناسان ارتباطات که آنها همچنان به مشتری جلب کردن برای سود مراقبت و گسترش دروغ خصوصی که در خدمت منافع ما?

به عنوان هر حرفه ای بهداشت و درمان می داند آن را گاهی اوقات لازم است به مالش دادن یک زخم برای بهترین نتیجه سلامت. امروز به عنوان یک جامعه ما باید اسکراب کردن توهم است که ما نمایندگان سیاسی را به میل خود وضع موجود را به چالش. پی در پی لیبرال و NDP دولت نشان داده اند بیشتر وفاداری به منافع شرکت های بزرگ نسبت به ما آسیب پذیر و افراد مسن و آن را به ما به نگه داشتن آنها را به حساب.

شفقت بالاترین هوش فراگیر فکری و عاطفی و اجتماعی و هوش معنوی. ما باید کشف dehumanizing زخم که در حال تحمیل بر ما دفاع سالمندان. ما باید حذف توهم عفونت است که مراقبت های بهداشتی احتکار خوب است. جایی که قطب نمای اخلاقی از سلامت ما مدیران و پزشکان چرخش? گرفتن سود از مراقبت های بهداشتی.

رسیدگی به سالمندان است یک تماس به مراقبت از یک برنامه غنی.

النور جنکینز Sechelt

ساعت نه به عنوان حاکم تظاهرات چرخش خارج از کنترل

تجلیل به الیزابت جیمز تفسیر در مورد این خط لوله شد. او اشاره می کند به درستی که خارج از کنترل هرج و مرج ممکن است ریشه در کانادا منشور حقوق و آزادی. منشور می دهد افراد حق آزادی بیان و حق اعتراض مسالمت آمیز. آن را نمی دهد فرد قدرت به تجاوز در برابر حقوق دیگران به عنوان جیمز به حق امتیاز.

در ضمن من کاملا موافقم که اگر مردم در اعتراض به تجاوز بر حقوق دیگران و سپس حق خود برای اعتراض باید به پایان رسیده است.

چگونه اغلب ما دیدن قضات و افسران پلیس به درستی قادر به انجام اقدامات لازم به منظور ارائه عدالت به دلیل محدودیت های قرار داده شده در آنها را با ما منشور حقوق ؟ اعطا ما باید این منشور به منظور محافظت فرد از بی عدالتی اما ما نیز باید عدالت به خدمت گرفته شود هنگامی که آن را به خاطر.

قانون اساسی و منشور حقوق باید برای همه کار. زمانی که یک فرد در نقض حقوق دیگران طبق این منشور پس از آن تنها عدالت است که فردی که از دست دادن حق است. شده اند وجود دارد برخی از اصلاحات مربوط به قانون اساسی به اطمینان حاصل شود که همه حقوق محفوظ بنابراین شاید وقت آن است که به نظر برخی از اصلاحات مربوط به قانون اساسی ما و منشور.

دیوید Sulic, Burnaby


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>