نامه به استان Feb. 26, 2020: اعتراض منتقدان کوتاه اندیش


گروهی از معترضان به راهپیمایی در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تنظیم محاصره در تقاطع Hastings Street and Clark رانندگی در شرق ونکوور. جان مکی/POSTMEDIA / PNG

“گریه ناشی مورد تاثیر اقتصادی تظاهرات نادیده قرن استعمار اثرات” می نویسد: دنیس Rankin.

به نظر می رسد که خاطرات کوتاه هستند و یا کسانی که انتقادی از زمان تظاهرات کوتاه اندیش. بیش از حد از تمرکز شده است در یک خط لوله گاز و تاکید کمتری به نظر می رسد مربوط به مسائل اساسی. در حال گریه ناشی مورد تاثیر اقتصادی نادیده قرن ها از اثرات استعمار است.

به وضوح به نظر می رسد به دست آورد اگر کانادا خطاب به قرن ها از سوء استفاده و به حاشیه راندن مردم بومی. ما فراموش تخصیص زمین مجبور جذب مسکونی و مدارس و محرومیت از حق رای عدم تشخیص به ملت جانبازان و عظیم جوش-آب مشاوره?

مشکلات از گذشته به نظر می رسد در قلب ما وضعیت فعلی است که بیشتر افزایش بحران آب و هوا.

دنیس رنکین سوری

بازی های المپیک در سال 2030? … با شرایط چند

گوش دادن به پچ پچ در اخبار در مورد یک پیشنهاد برای سال 2030 المپیک چه آمد به ذهن است — برای آن! با چند شرط: بی خانمانی و قیمت مسکن مشکلات در ونکوور باید قبل از اینکه ما حتی می تواند فکر می کنم از میزبانی این رویداد است. من به یاد داشته باشید که منجر به 2010 بازی های المپیک است که مردم خارج از خانه های خود را به طوری که واحدهای خود را می تواند اجاره ای برای نرخ های بالاتر که به اعتقاد من کمک به مشکلات ما در حال حاضر می بینیم در خیابان های ونکوور.

اگر ما انرژی و سرمایه و قدرت مردم برای برنامه ریزی و اجرای کلاس جهانی رویداد مطمئنا ما می توانیم بی خانمانی/مسکن مقرون به صرفه مسائل بیشتر از یک اولویت و اطمینان حاصل شود که حوادث مانند میزبانی بازی های المپیک ندارد اثرات منفی در ما بیشتر آسیب پذیر است.

بارب های انجام Burnaby

ونکوور 2030? هیچ با تشکر از شما!

چرا صرف 5 میلیارد دلار برای دو هفته پر زرق و برق است که به نفع یک دسته از بچه ها با ورزش ؟ بی خانمان, مردم, مسکن اجتماعی, کودکان, زندگی زیر خط فقر مبارزه سالمندان برای اولین بار سازمان ملل’ شرایط اعتیاد به مواد مخدر, قیمت مسکن باید در اولویت!

حل این مشکلات پس از آن شما می توانید خود را ،

تونی Paone, Port Coquitlam

اصلاح: BCTF در مقابل دولت استانی

بر خلاف نامه به سردبیر در استان, Feb. 21 B. C. معلمان توافق جمعی با مدرسه عمومی کانون کارفرمایان تمام شده در پایان ماه ژوئن سال 2019. آن شش سال توافق نه 10 سال قرارداد.

آن را آنلاین در اینجا: bcpsea.سال قبل از میلاد.ca/wp-content/uploads/2019/07/00-PCA-2013-2019-FINAL-نوامبر-2-2015.pdf

گلن Hansman ونکوور

سیب-به-پرتقال نسبت به بیمه

Re: بیمه اتومبیل: درسهایی از محل سکونت جهان

کریستین هریسون از برنابی می نویسد: “مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای” در رابطه با دو بسیار متفاوت محصولات بیمه. مقایسه دولت ICBC بیمه خودرو برای اقشار محل سکونت بیمه یک سیب-به-پرتقال مقایسه.

همانطور که برای کسانی که “bleating در مورد تمایل خصوصی بیمه اتومبیل به جای ICBC” به عنوان هریسون آن قرار می دهد: همه مردم درخواست برای یک انتخاب است از خرید پوشش مسئولیت از ICBC و یا از یکی دیگر از ارائه دهنده بیمه.

ICBC خود را حفظ کرده است انحصار در پوشش مسئولیت در وجود تغییراتی که نمی خواهد آمد به اثر برای بیش از یک سال از هم اکنون. هیچ کس که من می دانم این است که خواستار ICBC باید به فروش می رسد و خصوصی. فقط اجازه می دهد تا رقابت عادلانه برای خودرو بیمه محصولات. به همین دلیل است که مفهوم بسیار سخت برای برخی از مردم به درک ؟ مگر اینکه آنها منافع مقرره در نگه داشتن ICBC وضعیت موجود.

استیو Gunson Abbotsford


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>