نامه به استان Feb. 25, 2020: احساسات متناقضی در مورد میزبانی بازی های المپیک


پاتیل المپیک در جک پول پلازا. جری Kahrmann / PNG

من احساسات متناقضی در مورد میزبانی بازی های المپیک می نویسد: Leslie Benisz.

Re: آماده برای یکی دیگر? جان فورلانگ می خواهد این شهرستان به زمین برای بازی های المپیک سال 2030

من هنوز هم بسیاری از خاطرات از نقش من به عنوان یک 2010 المپیک/پارالمپیک داوطلب و کار من به طور همزمان برای استخدام به عنوان کارمند موقت با NBC جایی که من قادر به تلویزیون میزبان Matt Lauer قهوه صبح خود را با یک بشقاب سفالی کوچک و گاهی اوقات یک نان شیرینی حلقوی و شانس ملاقات با Queen Latifah که من به طور کامل ستایش, فقط به نام چند بسیاری از لحظات هیجان انگیز من همیشه گرامی.

اما من هم احساسات متناقضی از المپیک مسکن شکست که شکست وعده از صدها واحد مقرون به صرفه یارانه مسکن و چپ شهر ونکوور با پرداخت نشده tab نزدیک به 1 میلیارد دلار. در حالی که بسیاری از ورزشکاران از سراسر جهان بازدید ما شهر زیبا در سال 2010 همراه با نزدیک به یک میلیون گردشگر خبرنگاران دیپلمات ها و کسب و کار مردم, من هنوز هم تعجب می کنم که واقعا برنده بیش از دراز مدت و آنچه ما از دست دادن در این روند ؟

من نمی شی به دیدن ونکوور میزبان یکی دیگر از بازی های المپیک در سال 2030 اما اگر ما را ترک همه مردم پشت که بی خانمان هستند به حاشیه رانده شده در فقر زندگی می کنند و کم درآمد و خانواده های طبقه متوسط و همچنین به عنوان بسیاری از ما برای اولین بار سازمان ملل شهروندان و درمان آنها را به عنوان اگر آنها در حال نامرئی و سپس شهر ما واقعا نمی خواهد به دست آوردن هر چیزی و نه ونکوور یک شهر “قهرمان المپیک و برندگان” در هر معنی واقعی کلمه.

بازی های المپیک قرار است به پرورش و هماهنگی و دوستی و خوبی را در میان تمام ملل و در حالی که حمایت از روح قهرمانی و برابری و نه با سرقت امید و آرزو از هر کس دیگری وقتی کل حزب است و بیش از هر کس رفته است.

لسلی Benisz ونکوور

آن را دشوار برای دزد دوچرخه

Re: گران e-دوچرخه هدفمند توسط ونکوور دزد با وجود سطوح مختلف امنیتی

از کسی که تا به حال دوچرخه خود را به سرقت رفته من برخی از پیشنهادات برای کین Gruending و دیگر دوچرخه سواران. یکی استفاده از دو با کیفیت بالا و قفل. دو قفل دوچرخه خود را به چیزی دزد نمی تواند کاهش و یا حذف مانند یک نوار فلزی سیمانی به زمین. سه, آیا استفاده از یک قفل از آنجایی که آنها نه به عنوان امن به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم. چهار سفارشی کردن دوچرخه خود را به نحوی به پایین آن بازار سیاه فروش مجدد شانس.

وینسنت Lizee Coquitlam

هیچ مالیات بیشتر

Re: B. C. بودجه سال 2020: نوشیدنی های شیرین به هزینه بیشتر

اهالی بریتیش کلمبیا در حال gouged سرقت و مشمول مالیات به مرگ است. دولت نمی دانید که چگونه برای مدیریت میلیاردها دلار مالیات آنها در حال حاضر دریافت خواهید کرد و در عین حال خود را هولناک حرص و طمع هرگز متوقف.

و به شما می گویند این مالیات صرف خواهد شد در خدمات پزشکی — برای جبران هزینه های ناسالم غذا خوردن. راست. درست مثل شهر ونکوور صرف میلیون ها تولید شده از “خانه های خالی مالیات” در بی خانمان و ایجاد مسکن مقرون به صرفه. اتفاق افتاده است.

آن را فقط به خزانه دولت هرگز به خود اختصاص داده و همه شما را به خودتان افزایش بزرگ و چاق حقوق بازنشستگی و مزایای.

لوئیس Kellar New Westminster


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>