نامه به استان Feb. 24, 2020: دولت برای کمک به نگه داشتن دولتی پاسخگو


حدود 100 نفر مارس همراه گرندویو بزرگراه یک هفته پیش در حمایت از مرطوب’suwet’en معترضان در شمال-مرکزی B. C. Jason Payne / PNG

اقتصاد ما خواهد شد و ما در خدمت همه بهتر اگر ما محیط سالم و جوامع ما قوی تر هستند و اگر حقوق محیط زیست احترام می نویسد: Evie مندل

من نوشتن برای ابراز حمایت خود از مردم به خیابان ها برای تماس برای احترام به حقوق قانونی مرطوب’suwet’en ارثی ستاد به زمین های خود را.

مردم و سیاستمداران که از ترس اعتراض خواهد شد و آسیب های اقتصاد است. من امیدوارم که آنها نیز فکر می کنم در مورد آسیب های تهاجم و تبعیض را به افراد و جوامع و خطوط لوله را به محیط زیست. سابقه اعتراض در خدمات فقط به علت شدت مثبت: این چیزی است که تولید می شود, حقوق مدنی, بهتر شرایط کار عادلانه تر پرداخت حق رای همگانی و برابر ازدواج است.

مرطوب’suwet’en ارثی روسای قانونی عنوان به زمین های خود را تایید توسط دیوان عالی کشور است. آنها ارائه ساحلی GasLink مسیر جایگزین برای خط لوله است که نمی خواهد خود را تهدید تامین آب و CGL حاضر است که ارائه و مورد تاخت و تاز زمین های خود را به آنچه آنها می خواستند.

درست حکومت قانون خواهد بود برای به اجرا درآوردن مرطوب’suwet’en حق قانونی از عنوان به زمین های خود را و محافظت از آنها را از این نوع سوء استفاده است. کسانی که به خیابان ها در حال حاضر حمایت از روح که قانون است. آنهایی که آسیب اقتصاد ما در حال شرکت قلدر که پس از رد حقوق بومی صاحبان زمین که آنها بر این باور بودند که می تواند دور با هر چیزی که آنها می خواستند. اعتراض ما محافظت از سوء استفاده از قدرت مثل این به ما کمک می کند و دولت را پاسخگو به تمام شهروندان خود نه تنها کسانی که با پول است.

اقتصاد ما خواهد شد و ما در خدمت همه بهتر اگر ما محیط سالم و جوامع ما قوی تر هستند و اگر بومی حقوق و مورد احترام هستند.

Evie مندل ونکوور

Babylon برنامه درمانی می تواند به بهبود زندگی اهالی بریتیش کلمبیا

RE: “مجازی کلینیک افزایش دسترسی به پزشکان در مناطق روستایی B. C. جوامع” توسط Glenda Luymes

به بابل برنامه توسط Telus سلامتی و ظهور مجازی سلامت در مراقبت های اولیه مهمی در توسعه های جدید است که می تواند به بهبود زندگی اهالی بریتیش کلمبیا. مجازی پزشکان قرار ملاقات می تواند کاملا به معنای واقعی کلمه می تواند یک نجات دهنده زندگانی برای B. C. ساکنان که دسترسی سریع و آسان به مراقبت های اولیه. این ابزار مجازی می تواند مفید و مقرون به صرفه برای سالمندان, برای کسانی که زندگی در مناطق روستایی و یا مناطق دور افتاده و یا برای کسانی که به سلامت جسمی یا ذهنی بیماری است که آن را دشوار است به ترک خانه. مجازی پزشکان قرار ملاقات مناسب و مقرون به صرفه جایگزینی برای خانه تماس در این روز و سن.

من خواندن روزنامه ونکوور سان در نظر قطعه ای است که اشاره می کند که مجازی مراقبت های بهداشتی مانع از ارتباط و جامعه مبتنی بر مراقبت های اولیه — که بدیهی است که مهم است شعار ما سیستم مراقبت های بهداشتی. در حالی که هر دو مقالات افزایش معتبر, نقاط, تمام, B. C. ساکنان باید دسترسی به کیفیت مراقبت های بهداشتی اولیه. در حالی که مجازی قرار ملاقات می تواند جایگزین یک رابطه با یک پزشک خانواده در برخی شرایط آنها می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای برخی از اهالی بریتیش کلمبیا. به عنوان کانادایی ما باید همه مراقبت های بهداشتی ما اطلاعات و گزینه های ارائه شده به ما و پس از آن باید این آزادی را به را انتخاب کنید آنچه که بهترین است برای خودمان.

Alaina چون غرب ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>