نامه به استان Feb. 21, 2020: ‘معاشقه’ ندارد به یک چیز بد


در حالی که ممکن است بی ادب به آمار مسافران همکار این بدان معنا نیست که آن را همیشه اشتباه به ارتباط برقرار کردن با آنها آنا رومانو می گوید. iStockphoto / گتی ایماژ

“چه غم انگیز آن خواهد بود برای زندگی در جامعه ای که سیاسی overcorrectness اجازه داده می شود نسبت ناروا به تعاملات انسانی” می نویسد: آنا Romano

من فقط خواندن این مقاله که در آن YVR احساس مجبور به عذرخواهی از خوانندگان خود برای داشتن یک روز ولنتاین مسابقه تشویق مسافران برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی در مورد چگونه به احتمالا “ضربه” مسافران همکار.

پس از من به پایان رسید خواندن این مقاله من غمگین — غمگین زیرا هر چند این مسابقه با هدف به, خوش بین, نور دل, مثبت, تفریح و شاید کمی دارای گونه های برامده, چند نفر در زمان ارتکاب جرمی که به آن.

چه غم انگیز آن خواهد بود برای زندگی در جامعه ای که سیاسی overcorrectness اجازه داده می شود نسبت ناروا به تعاملات انسانی که در آن انسان ها تبدیل به بیش از حد ترس یا پارانوئید است که آنها ممکن است به عنوان “وحشت زده” فقط به این دلیل آنها قدردانی کرد کسی و یا اینکه آنها شروع به چت با کسی. من از شریک زندگی در یک ایر کانادا پرواز از تورنتو به ونکوور.

کمی من می دانم پس از آن که شخص به راحتی slouched در پنجره صندلی — hoodie-پوشش سر پوشیدن “ترک-من-تنهایی-من-را-به-خواب” عینک آفتابی و EarPods — و من می خواهم اعتصاب یک مکالمه بسیار طولانی مکالمه …

من خط باز به او حتی قبل از من نشسته بود: “چیزهایی اول اول,”, که در آن نقطه من پرت کیف پول من بر روی من به تازگی ادعا صندلی میانی و سپس به سرعت رفت به حمام استفاده کنید. وقتی برگشتم آن را فقط به نظر می رسید طبیعی شروع به چت با او. هنگامی که او به من گفت که نام خود را (“Sashi”), من اظهار داشت که من تا به حال هرگز شنیده ام که نام قبل و که آن را مانند صدا های عجیب و غریب عطر …

در حال حاضر تقریبا 10 سال بعد ما خیلی خدا را شکر که سرنوشت ساز پرواز. در زمان او زندگی می کردند در تورنتو و من زندگی می کردند در کملوپس. پس از پنج سال از راه دور ارتباط ما در حال حاضر با هم زندگی می کنند و پر رونق در ونکوور. او بهترین دوست من است و شریک رمانتیک برای زندگی است. عشق برنده!

آنا رومانو ونکوور

وحشی روز در قوه مقننه و فراتر از آن

مایک Smyth را “یک روز در قوه مقننه” در میان خط لوله تظاهرات نزدیک به پاسخگویی به همان اندازه نگران کننده سوال — که حاکم کانادا ؟ — خواسته همان روز روزنامه نگار به ویلیام واتسون در پست مالی.

به غیر از وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین است که با آرامش برخورد با دو بحران قطعا نیست دولت به رهبری ما globe-trotting به نخست وزیر.

خارج از کنترل هرج و مرج شده است که باد از هم جدا شالوده B. C. ساختار اجتماعی ممکن است که ریشه های آن در کانادا منشور حقوق و آزادی که 38 سال پیش و هشت سال قبل به کبک مشابه اکا بحران شد تثبیت شده در قانون اساسی ما است. دلیلش این است که این سند باید جزئیات منشور حقوق و آزادی ها و تعهدات. در شأن یک فرد حقوق مربوط به آزادی بیان و یا به جمع آوری با دیگران در یک موضوع باید به پایان رسیده و بلافاصله پس از آنها تجاوز در برابر حقوق دیگران به کار و زندگی در امنیت و صلح است.

علاوه بر این تا به حال منشور اعطا دولت ما را “فوق العاده” قدرت لازم برای خاموش کردن تظاهرات که مانع از یک فرد دسترسی به صفحه اصلی و یا به خطر افتادن زندگی ما شبکه حمل و نقل شاید RCMP و/یا نظامی می توانست تحمیل اجرای اقدامات بسیاری decrying به عنوان وجود ندارد.

در مورد همه ما می تواند امید برای در حال حاضر این است که هرج و مرج امیدوارم بادها پایین شرکت های حمل و نقل مورد مداقه قرار دادن هر اینچ از آهنگ های خود را — coast to coast — تا مطمئن شوید که هیچ خطر وجود دارد که یک حادثه غم انگیز را بوجود می آیند از این بی وجدانی جنگ داخلی.

Elizabeth, James, نورث ونکوور

پیاده روی مرگ و میر مقالات

من تنها خواننده که پازل در مورد کمبود اطلاعات ما در آن مکرر کوتاه گزارش در مورد مرگ عابر پیاده در بزرگراه ها و خیابان های شهر? مطمئنا ما می دانیم که روز بعد از حادثه جزئیات کامل در دسترس نیست, بلکه حقيقت آن است که بی دلیل ما را به تعجب می کنم که چرا حداقل چند جزئیات نمی شود.

بود عابر پیاده روشن انعکاسی لباس ؟ یا او/او با پوشیدن لباس سیاه و سفید بدون لمس رنگ? او/او راه رفتن در سمت چپ جاده رو ترافیک? شد پیاده روی با پوشیدن گوشی و گوش دادن به موسیقی ؟ اگر عابر پیاده زده بود در عبور او/او فقط اشتباه وجود دارد با فرض سمت راست از راه داد و آنها را شکست ناپذیری?

وجود دارد که به برخی از پدر و مادر وجود دارد که می تواند ایستادن به یادآوری شود از زمان به زمان آن است که کار خود را به یاد بچه های خود را که در قوانین وجود دارد باید به آنها احترام بگذارند.

همین ادواردز Osoyoos

BCTF در مقابل دولت استانی

Re: B. C. معلمان سر به میانجیگری آخرین هفته از ماه فوریه

مقاله در مورد B. C. معلمان که بدون قرارداد بیش از گمراه کننده است. آخرین قرارداد امضا شده با BCTF و دولت لیبرال بود که به مدت 10 سال با یک بند که پس از پنج سال هر دو طرف می تواند درخواست برای بازگشایی شده است. این BCTF بدیهی است که بد تعبیر کردن NDP و کشف آنها تا به حال دولت در گوشه ای.

پس به BCTF تماس بیل با بیل کندن و حقیقت را بگویید. وجود دارد چهار سال دیگر به اجرا در موجود خود قرارداد. احترام آن!

تام مور دلتا


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme