نامه به استان Feb. 20, 2020: با تشکر از شما برای مقاله بر گرفته از جزیره جنگل اعتصاب


ناتاشا و چاد وو با دختران خود Peyton 8 و Brianna, 6, در خانه خود در هاید نهر در نزدیکی Port McNeill. آنتونی Bucci, Postmedia

داستان انسان و هزینه از جزیره ونکوور جنگلداری اعتصاب برجسته “روح انسان در بهترین حالت آن” می نویسد: جف لوری

Re: تلخ 8 ماه اعتصاب برگ دنباله از زمان های سخت در شمال جزیره ونکوور

تجلیل به لری lauren mora برای او به خوبی تحقیق و خوب نوشته شده است مقاله در انسان هزینه های طولانی اعتصاب جزیره ونکوور دستگاه های خانگی. تجلیل نیز به این استان برای چاپ آن است. روح انسان در بهترین حالت آن است. با تشکر از شما.

جف Laurie, لنگلی

پایان محاصره

غیر قانونی و راه بندان در حال خاموش کردن کشور ما است. جان هرگن و استانی NDP و جاستین ترودو و لیبرال فدرال انجام نمی دهد هر چیزی.

مردم حق دارند در اعتراض به, اما این معترضان در حال پایمال بیش از حقوق مسافران برای رسیدن به محل کار و یا انتخاب کنید تا بچه های خود را در کسب و کارهای کوچک دریافت محموله در زمان و انرژی کارگران جلوگیری از آنها را از انجام صادقانه ،

تظاهرات باید مسالمت آمیز و امن و مسئول و اینها. این محاصره باید متوقف شود.

دین Clark لنگلی

تظاهرات: درمان

با توجه به تاکید در پوشش به نظر می رسد تمرکز در خط لوله گاز, من فکر می کنم یک تغییر مسیر ممکن است حل و فصل این مسئله است. حداقل آن را به طور مستقیم آدرس چه برخی ممکن است فکر می کنم تنها یک NIMBY (و نه در حیاط خلوت من) مهم است. اما پس از آن من تشخیص می دهم که آشتی همچنان عدم اساسی موضوع حقوق محیط زیست. معترضان را به نقطه ای که “استعمار قانون” نمی مغلوب ساختن پیشی جستن قانون بومی. زمان آن گذشته که در آن به حاشیه رانده خدمت کسانی که به دنبال سود از منابع و اراضی از افراد بومی.

ما نیاز به روشن کردن صفحه اگر به گذشته است نه برای تسلط بر آینده است.

دنیس رنکین سوری

سوخت های فسیلی

وزیر محیط زیست Jonathan ویلکینسون گفت که “ترانس کوه خط لوله یک قطعه در کانادا احتمالی انتقال دور از سوخت های فسیلی است.” نوع مانند یک الکلی را برنامه ریزی برای انتقال از الکل با توقیف کامیونی حامل مشروب الکلی!

چه شده است که ذکر در مورد LNG و خط لوله انبساط unlivable شرایط ایجاد خواهد شد. در پنسیلوانیا گاز شیل ثروت باد اورده وعده داده شده به ساکنان تبدیل به undrinkable آب و زمین که بی ارزش مردم را وادار به حرکت می کند. در کالیفرنیا نشت متان از LNG مجبور ساکنان نزدیک به ترک. سوخت های فسیلی باید ترویج به عنوان تنها وسیله ای برای کمک به فقیر برای اولین بار سازمان ملل.

ما نیاز به خلاص شدن از مالیات بر کربن طرح. که پایین آوردن قیمت ها در همه اجناس, حمل, ما سرمایشی و گاز, صورتحساب و همچنین دادن پول بیشتر به مدارس و بهداشت بخش های آن نیز باید پرداخت مالیات. من آن را یک طرح از آنجا که ما پرداخت مالیات بر کربن به زور ما را به استفاده کمتر در حالی که صنعت سوخت فسیلی گسترش می یابد و باعث می شود سود بیشتر است. دولت نیاز به نگه داشتن آن ساده و به کار در واقع کاهش ردپای کربن ما.

شلی Bevandick دلتا

منطقه حائل

چرا دولت فدرال تصویب یک قانون ممنوع است که کسی از مسدود کردن هر کریدور حمل و نقل (بزرگراه و راه آهن و یا آب). این قانون همچنین شامل یک منطقه حائل در اطراف این راهرو.

استوارت Caverly Campbell River


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان