گرجستان خیابانی در ونکوور مسدود شده در طول یک بومی-چراغ مه به میدان پیروزی در حمایت از مرطوب’suwet’en که راه اندازی یک ایستگاه بازرسی و اردوگاه در مخالفت ساحلی GasLink پروژه خط لوله. نیک Procaylo / PNG

“چگونه مسالمت آمیز در اعتراض به بسته شدن اصلی تقاطع ها به مدت دو روز بسته شدن ترافیک به بنادر ما و بسته شدن ورودی به ساختمان و مقننه ؟” می نویسد: R. هاید

با معترضان با شکستن قانون چندین بار در روز و انجام خود اظهار داشت: هدف از بستن کانادا و اقتصاد آن چه که ما از شنیدن تمام سطوح از دولت ؟ در ونکوور که در آن خیابان ها و پل ها و ساختمان ها و…. به طور غیر قانونی بسته شده با آتش گلدان سوزش و چادر در جاده ها — در این شهر انجام داده است zilch.

B. C. برتر جان هرگن در حالی که کمی ناراحت تاکید خود بزرگترین نگرانی این است که معترضان حق اعتراض مسالمت آمیز و آن را تحت حفاظت ما منشور. چگونه صلح آمیز در اعتراض به بسته شدن اصلی تقاطع ها به مدت دو روز بسته شدن ترافیک به بنادر ما و بسته شدن ورودی به ساختمان و مقننه ؟

راه آهن در حال فدرال کنترل و در عین حال در سراسر کانادا آنها بستن راه آهن از ساحل به ساحل و نخست وزیر ما در زمان چند دقیقه از صرف پول مالیات ما برای خرید یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل از سنگال به تکرار اهمیت اطمینان مردم را از حق اعتراض مسالمت آمیز.

R. هاید, Richmond,

کشور متعلق به همه ما

Re:معترضان عبور از خط

من می خواهم به اظهار نظر در مورد آنچه که نویسنده نامه تونی Markle گفت: در مورد “کشور که متعلق به همه ما است.” این کشور متعلق به هیچ کس آن را فقط یک مکان فوق العاده ما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در و به اشتراک گذاری. این زمین به راحتی می توان دور گرفته شده است. تفکر است که ما را از زمین چیزی است که باعث می شود همه این مشکلات در وهله اول.

کتی Yamamoto, Richmond,

چه با مالیات ؟

چرا بر روی زمین هستند مالیات بر اساس بالاترین و بهترین استفاده از? با توجه به سال در آن طول می کشد برای توسعه هر چیزی این روزها که به سادگی می افزاید: برای اجاره بها یا هزینه های احتمالی اقامت. افزایش مالیات برای استفاده در آینده نیروهای تجاری و مسکونی مستاجران خارج از ساختمان خود را.

بیشترین و بهترین استفاده را نباید تحمیل شود تا زمانی که ساختمان در حال تخریب.

اگر مالیات بر اساس در حال حاضر استفاده و سپس اجاره نمی دیدن غول پیکر را افزایش می دهد وادار کردن مردم است. این احمقانه است که از سیستم نقل و انتقال اموال-افزایش مالیات به این افراد آنها را وادار به ترک و در نتیجه خالی کردن ساختمان.

باب وات ریچموند

بیمه اتومبیل: درسهایی از محل سکونت جهان

Re:اقشار بازار در بحران: برخی از میلاد محل سکونت ساختمان قادر به خرید بیمه

برای تمام کسانی که صدای مورد تمایل خصوصی بیمه اتومبیل به جای ICBC توجه داشته باشید از آنچه اتفاق می افتد در محل سکونت جهان بخش به طور انحصاری در خدمت توسط شرکت های بیمه خصوصی. محل سکونت بیمه افزایش 50 تا 400 درصد با هیچ منطق ارائه شده است.

برخی از پیشرفت محل سکونت نمی توانید بیمه در همه.

این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد با اتومبیل بیمه از طریق شرکت های بیمه خصوصی. صاحبان خودرو فقط ممکن است پیدا کردن که هیچ کس را تا مطمئن شویم که آنها با هیچ توضیح و یا مراجعه.

و برای کسانی که خواندن این تفکر “آه که نمی خواهد مرا” فکر می کنم دوباره. کسانی که محل سکونت تخته فکر نمی کنم این امر می تواند آنها را هر دو.

کریستین Harrison, Burnaby


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im