قایق در لنگرگاه در غلط نهر. جری Kahrmann / PNG

راه حل های مطرح شده توسط ونکوور شورای چیزی بیش از مسئولیت دور از boater می نویسد جان Bucholtz.

Re: شهر به پایان می رسد تا با گیر لایحه برای 67,000 لیتر False Creek قایق فاضلاب

بعد از این همه سال به عدم فعالیت درایوهای من آجیل. راه حل های مطرح شده توسط ونکوور شورای چیزی بیش از مسئولیت دور از boater. یک صفحه از جنوب مرز. اگر خود را bilge پمپ ضربات هر سوخت/نفت به آبراه شما موضوع به $25,000 خوب است.

فاضلاب راه حل “به نظر می رسد” ساده … حقوق و آزادی مجرم را کنار بگذارند. اگر وجود ندارد در حال حاضر یک قانون در مورد پمپاژ به شهری آبراه مانند False Creek باید وجود داشته باشد. باید آن را غیر قانونی به زندگی در یک قایق در شهرستان ونکوور محدودیت های بدون علاج و درمان مخزن نگه داشتن و یا کمپوست ،

Liveaboard قایق ها باید ثبت نام شود. بنابراین اگر آن را غرق و یا رها شده است آنها می دانند که در آن به ارسال این لایحه است. چرا باید مالیات دهندگان انتظار می رود به پای این لایحه به دور از دور انداخته و یا غرق قایق? فاضلاب باید مستقیما به مخزن نگه داشتن. اگر Y-شیر در مقابل تانک (برای سازه های دریایی استفاده کنید) و شما زندگی می کنند روی آن را باید یک گارد مهر پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اگر مهر و موم شکسته است و تصادفی بررسی نشان می دهد این مورد و گارد ساحلی نشده است اطلاع boater می شود به صورت خودکار $5,000 خوب است. پمپاژ مخزن است که به طور کامل مسئولیت boater. به هیچ وجه باید این هزینه رانده شود بر صاحب خانه و یا کسب و کار. اگر زندگی مردم به صورت رایگان قلاب نمی توانید پرداخت خود را به پمپ برگزاری مخازن زندگی در جاهای دیگر. هر چه اتفاق افتاده به عقل سلیم و قانون و نظم?

من همه به نفع زندگی روی. می توان آن را زیبا و به یاد ماندنی را تجربه کنند. اما وجود دارد هیچ چیز به یاد ماندنی در مورد زندگی در فاضلاب یخ در بهشت.

جان Bucholtz, Sechelt

معترضان در نظر گرفتن حقوق خود بیش از حد

Re: حقیقت ناخوشایند برای خط لوله معترضان

صلح آمیز و مشروع تظاهرات هستند بخشی جدایی ناپذیر از روند دموکراتیک. اما به محاصره جاده ها و پل ها و راه آهن دالان محل کار و دولتی/ساختمان های عمومی است که گرفتن این حق در اعتراض به کمی بیش از حد. به عنوان مایک Smyth اشاره کرده است که زمانی که معترضان توجیه این تظاهرات در همبستگی با مردم بومی یک واقعیت ناخوشایند. در این فرایند آنها در حال از دست دادن مقدار مورد نیاز حمایت عمومی است.

قطعا وجود دارد بسیاری از دیگر مسالمت آمیز و راه های بهتر از ایستاده تا برای یک علت است که آنها معتقدند در. در این زمینه برتر جان هرگن اعلام کرده بسیار واضح است که چنین محاصره حمل و نقل و ساختمان های عمومی انجام می دهند کمی به نوسان خود دولت و یا افکار عمومی. امیدوارم معترضان توجه برتر هرگن مشاوره که تظاهرات نباید “در هزینه حقوق و آزادی های افراد دیگر است.”

Eric Sanghera Richmond

اقتصادی خرابکاری

پس هنگامی که حق اعتراض به تبدیل شدن به حق تحمیل اقتصادی خرابکاری و ناراحتی زندگی هزاران نفر از مردم از طریق غیر قانونی و راه بندان جاده ها, پل ها و راه آهن?

گئورگ رویتر ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im