معترضان در B. C. مقننه در روز سه شنبه. ویکتوریا Times Colonist

“چرا طرفدار خط لوله اول سخنگویان سازمان ملل اقدام به عنوان تسهيل کننده و واسطه بین پلیس و مرطوب’suwet’en?” لوید اتکینز می پرسد

RCMP شده است موظف به اجرای قوانین زمین, اما آنها نیاز به کمک — کمک زیادی. از آنچه من درک می کنم اکثر افراد بومی که در واقع تحت تاثیر ساحلی GasLink خط لوله ها در حمایت از ساخت و ساز به دلیل کوتاه مدت و دراز مدت منافع اقتصادی. پس چرا نمی pro-خط لوله اول سخنگویان سازمان ملل اقدام به عنوان تسهيل کننده و واسطه بین پلیس و مرطوب’suwet’en معترضان … آن را نگرانکننده برای دیدن دشمنی بسیار و ضرب وشتم. آن است که همیشه آسان تر برای شروع یک مبارزه از آن است که به یک پایان است.

لوید اتکینز ورنون

اگر معترضان در ویکتوریا ونکوور و در سراسر کشور فکر می کنم آنها در حال پیشبرد علت هر چه که ممکن است آنها اشتباه است. دیگر این تظاهرات رفتن تعداد بیشتری از کسانی که حمایت ساحلی GasLink خط لوله می شود. آن است که مدت زمان طولانی گذشته این افراد کار کردم به طوری که آنها باید زمان کمتری را مختل بقیه از ما به عنوان ما در مورد کسب و کار ما. و در جایی که نخست وزیر ما در تمام این ؟ قطعا نشان دادن هر نوع رهبری است.

بیل ریچاردسون, وست ونکوور

ICBC تغییرات ثابت نیست عدم اعتماد

من بیمار هستم از تبلیغات ما در حال تغذیه توسط دولت ما در مورد ICBC و آن آشغال آتش. آخرین اخبار که بدون تقصیر بیمه در حال رفتن به آنها را ذخیره 1.5 میلیارد دلار گذشته است نی. زمانی که من بود به شدت مجروح در یک تصادف چند سال پیش اولین چیزی که من بود استخدام یک وکیل خوب چون من تا به حال صفر ایمان است که ICBC خواهد معامله با من نسبتا. من پرداخت می شود وکیل من از من حل و فصل است. ICBC نیست.

وکیل من کردم هیچ چیز برای من در خارج از دادگاه حل و فصل از ICBC. او آن را از من است. ICBC بزرگ وکیل صورتحساب زیرا آنها پرداخت وکلا به مبارزه پرداخت ما مشروع مقدار ما به علت است. من انتظار دارم که هر قطعنامه پنل تشکیل شده از هک شد توسط دولت علاقه مند به کمی بیشتر از خود است. من انتظار ICBC برای کلاس بیشتر و بیشتر حوادث به عنوان 50/50 و حذف امن-راننده تخفیف بیشتر و بیشتر از ما. من انتظار دارم که ما را بیمه می رویم به از دست دادن زمان و بدون واجد شرایط و معلومات حرفه ای کار می کند برای محافظت از ما از این ضعیف اجرا شرکت.

لایحه Wolokoff دلتا

Sedin مراسم فقط فوق العاده

من دوست دارم و لذت بردن از هاکی. من به تماشای برونز در مقابل Habs شب گذشته اما هنگامی که زمان آمد من به تماشای مراسم بازنشستگی برای Sedins’ کشباف. چه یک رویداد فوق العاده آن بود. به کار گرفته تا حرفه ای و با تمایلات و احساسات و عشق واقعی به صورت دو, بازیکنان هاکی شد که ارزش اعضای یک شهر کانادا.

من شده اند از طرفداران مشتاق Canucks به صداقت اما راه Sedins خود را به کار گرفته لحظه شب گذشته بود که واقعا فوق العاده است. آنها از هر کسی که تا به حال هیچ بخشی از موفقیت های قابل توجه. در یک نقطه من فکر می کردم آنها ممکن است شروع به اذعان جمعیت با نام و صندلی محل در عرصه. تعدادی از هم تیمی های سابق که در سفر در مسافت های طولانی وجود داشته باشد و مدیران سابق و مربیان که وجود دارد یک ادای احترام به آنچه که این دو مرد از سوئد انجام داده اند در وقت خود را در, Vancouver, B. C.

براوو #22 #33. شما انجام داده اند بسیار خوب خود را با هاکی حرفه و از همه مهم تر با زندگی خود را. شما الگویی برای نسل های آینده.

جورج پیرسون, تعقیب


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im