نامه به استان Feb. 12, 2020: زمان برای مقابله با معترضان


پلیس روشن تقاطع در شرق Hastngs و کلارک برای بازگرداندن دسترسی به ونکوور فریزر پورت. نیک PROCAYLO / PNG

“من در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز اما در هزینه از مردم از دست دادن دستمزد” می نویسد: دیوید رید

آن زمان که این شهرستان آغاز شده و برخورد با این معترضان. بیش از حد بسیاری از بار آنها را تعطیل و پل ها و خیابان ها و در حال حاضر پورت. آنها حتی تعطیل ما مقننه. آنها توقف مردم از زندگی و حمایت از خانواده خود را. شما نمی توانید هر “نقاط یکجور دوربین عکاسی” ایجاد زحمت و دردسر برای عموم است.

من در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز اما در هزینه از مردم از دست دادن حقوق و دستمزد. زمانی که برنابی کوه بود تعطیل شد و افرادی که در آنجا کار می کرد برای جبران این زمان است که آنها نمی تواند کار با توجه به معترضان … البته که نه!

دیوید رید, Burnaby

معترضان باید برای پرداخت اختلالات

من می خواهم برای تشکر از همه معترضان (پرداخت شده و پرداخت نشده) برای خود انباشته تظاهرات در هفته های اخیر. در نهایت به اعتقاد من این از خواب بیدار خواهد شد تا اکثریت مردم شروع به صحبت کردن و نگران بودن به عنوان به آنچه که در واقع اتفاق می افتد. آیا شما فکر می کنم که حمایت از این فعالان? ببخشید نمی کنه. همه آنها در حال اثبات این است که آنها باید کاملا بدون توجه به ما کشور بزرگ را حکومت قانون است. آنها بدون توجه به از دست دادن درآمد شرکت ها و شخصی اشتغال درآمد از خانواده هایی که در سال 2020 به سادگی هیچ کوسن پس انداز برای دریافت در. آنها همچنین می دانیم که برای برخی از دلیل عجیب و غریب ما عدالت سیستم پشتیبانی از آنها را با در حداکثر یک سیلی بر روی مچ دست.

بنابراین لطفا بحث آن را با خانواده و دوستان خود را به طوری که ما تبدیل شدن به بزرگترین اعتراض در برابر این تجمعات غیر مسئولانه. پایدار درآمد به اندازه کافی سخت است برای به دست آوردن. هر یکی از این معترضان باید به پرداخت برای هزینه های اختلال و یا رفتن به زندان بلافاصله. لطفا اجازه دهید همه سطوح از دولت شما می دانم که آنها باید به سرعت عمل برای به اجرا درآوردن قوانین ما بودند که با دقت ساخته شده برای محافظت از اکثریت است.

بیل دیویس New Westminster

احزاب مخالف نیاز به تغییر اولویت های خود را

آن به عنوان جای شگفتی نیست که فدرال محافظه کاران و حزب دموکراتیک ملی که افزایش کمی در مورد جهنم لیبرالها پس از صرف $1.6 میلیون دلار در طول چهار سال گذشته در بازسازی به وزرای کابینه’ دفاتر. خرس در ذهن ترودو دولت خرج می کند و حدود 400 میلیارد دلار در سال است. به عبارت دیگر این دو احزاب مخالف در حال ساخت سر و صدا در مورد نیمه مشکوک هزینه های است که تقریبا نشان دهنده یک درصد از هر $10 ، 000 از دولت هزینه های سالانه.

اگر چه احتیاط مالی بسیار حیاتی به نظر می رسد کوچک فکر به اتلاف وقت در شمارش سکه هنگامی که وجود دارد چند دلار برنامه هایی که نیاز به موشکافی مانند منابع توسعه پروژه خط لوله جدید جت های جنگنده نیروی دریایی کشتی تدارکات, امنیت, ارتقاء بومی آب آشامیدنی زیرساخت ها و گرمایش جهانی ابتکارات به ذکر چند. احزاب مخالف می تواند بهتر است وقت خود را صرف تلنگر لیبرال ها برای معرفی و/یا تقویت قانون طراحی شده برای محافظت از مصرف کنندگان از چنین چیزهایی به عنوان هکرها کامپیوتر, تلفن, کلاهبرداران درنده شیوه های بانکی و غیر مستقیم مخابرات قراردادها.

این امر می تواند یک نفس هوای تازه برای دیدن احزاب مخالف قرار داده عادی کانادایی پیش از خود را سیاسی ماشینی.

لوید اتکینز ورنون


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان