نامه به استان 9 آوریل سال 2020: افتخار خود را ” تاج ” برش


بیتلز جان لنون پل مک کارتنی رینگو استار و جورج هریسون در اکثر مودار اواسط ’60s mop-top دوران نگاه در ژوئن سال 1966. علامت و کالین هیوارد Redferns / Postmedia اخبار فایل

تاج خود را مدل موهای خود را نشان می دهد تعهد به حفظ فاصله اجتماعی می نویسد: استیو Islaub

آیا شما در آینه نگاه کنید و احساس می کنم کمی پایین چون شما دیگر دسترسی به یک آرایشگاه/سالن به موهای شما کمرنگ? خوب شما نباید احساس می کنید که راه. افتخار که کرک شده mop با در نظر گرفتن یک نکته از تیم های هاکی. اما به جای رشد ریش برای نمونه ی آن در طول زمان و تعهد به برنده جام استنلی رشد خود را از سر مو.

تاج خود را قطع خواهد نشان دادن تعهد خود را به حفظ فاصله اجتماعی و زمان گرفته شده به ضرب و شتم COVID-19. در زمان ما شروع به دنبال مانند بیتلز در اواسط ’60s ما باید برنده این مبارزه است.

استیو Islaub, لنگلی

تولید ماسک باید استانداردهای قابل قبول به Worksafe سال قبل از میلاد

اگر چه من این را تحسین Jason zara flora برای سرمایه گذاری در تجهیزات به سرعت پاسخ به کمبود عرضه برای چه نامیده شده است “درجه پزشکی ماسک” من خواهد جلب توجه خود را به Worksafe میلاد مقررات که نیاز به ماسک انتخاب شده برای استفاده در محیط کار باید با استانداردهای قابل قبول به هیئت مدیره. این به طور معمول به معنای هر یک از NIOSH یا مشاء تصویب; روند مانند بسیاری دیگر بوروکراسی, خواهد احتمال زیاد سال برای به دست آوردن.

من این اشاره به پرتاب ضرب المثلی monkey wrench در کار می کند اما به اطمینان حاصل شود که تعصب و غیرت او را نشان می دهد در بلند شدن و در حال اجرا و همچنین آدرس کنترل کیفیت و مواد لازم برای تولید تجهیزات حفاظتی کارگران خواهد بود اعتماد خود زندگی می کند. من نفرت را به دیدن این محصول مسئولیت تلفات هر موفقیت آینده او ممکن است لذت ببرید.

مایکل Quigley, Burnaby

حمام و سرویس بهداشتی برای رانندگان کامیون ؟

مجموعه فیلم باید واحدهای قابل حمل برای سایت های از راه دور. از آنها بخواهید برای راه اندازی آنها در مرکز شهر ونکوور. مقدار زیادی از اتاق را به پارک تریلر و استفاده از قابل حمل washrooms. و یا مجموعه ای از آنها را در بزرگراه تریلر متوقف می شود.

ریچارد Ussher کلونا

بیمارستان پارکینگ

من فکر کردم همه حمایت از پرستاران و کارکنان بهداشت, اما من حدس می زنم من اشتباه است. به عنوان به زودی به عنوان پرستاران داده شد پارکینگ رایگان با توجه به COVID-19 در حال حاضر همه از ناگهانی بیمارستان پارکینگ کامل هستند و هیچ جایی برای آنها را به پارک. چرا کار مردم سوء استفاده از این پارکینگ رایگان با استفاده از آن و رفتن به نزدیکترین SkyTrain station برای رفتن به خود را غیر بهداشتی است. این منزجر کننده است.

پارکینگ و یا نیاز به یک کامیون یدک کش یا گارد امنیتی برای تعیین اینکه آیا فرد پارکینگ سلامت کارگر و یا فقط استفاده از پارکینگ جدید قوانین. اگر آنها نمی, سلامت کارگران دو خودرو. آنها استفاده می شود برای انجام این کار از سالها پیش در Lougheed بازار زمانی که رانندگان کامیون یدک کش برای تماشا مردم با پارکینگ و پس از پریدن از روی یک اتوبوس و نه در حال وجود دارد برای خرید.

میلتون جانسون لنگلی


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>