نامه به استان مارس 8, 2020: بهداشت مجموعه کارگران ضروری است قهرمانان


مدیریت پسماند زباله کامیون در ونکوور. استیو بوش / Vancouver Sun

ریک Cregg مراتب قدردانی و تشکر به ما بهداشت مجموعه کارگران است.

بزرگ بزرگ ادای احترام به اولین پاسخ دهندگان موجه است و بدون شک … ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و آتش نشانی و پلیس و امدادگران اصلاح افسران خرده فروشی کارمندان کامیونداران و دارویی کارکنان — همه کسانی که ما را از رفتن. اما بدون خستگی ناپذیر و سخت کوش تلاش های بهداشت مجموعه مردم ما را یک مشکل حتی بیشتر.

بدون باور نکردنی خود را تلاش برای نگه داشتن محله ما عاری از زباله و بیماری ما خواهد بود در حالت طاعون. بزرگ ادای احترام قدردانی و تشکر از کسانی که بچه ها! این نشان میدهد که ما همه با هم هستیم پس لطفا به آنها ادب و احترام است که آنها سزاوار.

ریک Cregg, چیللیوکک

در زمان به چالش کشیدن وجود دارد می تواند لحظات فوق العاده

همانطور که من در خواندن نامه به سردبیر در مارس 6 نسخه از استان من متاسفم برای خواندن از یک نویسنده نا امیدی. من نگاه کردن از روی کاغذ و از خانواده ما-اتاق پنجره دیدم برخی از همسایگان یک مادر هل دادن پسرش در یک trike و دخترش دوچرخه سواری است. آنها به ارمغان آورد یک لبخند به چهره به عنوان آنها با داشتن سرگرم کننده مانند.

من پا را از خانه ما بر روی جلوی خانه ما می گویند “سلام” و به اشتراک گذاری چگونه خود را آشکار شادی به ارمغان آورد یک لبخند به صورت من. به عنوان ما داشتند حرف زدند, من یاد گرفتم چیزی جدید در مورد ما می داند. او یک خواننده اپرا. از خیابان او خواند و خواند زیبایی “من می رقصید همه شب” به عنوان شوهر من و من رقصید در جلوی خانه ما. این یک لحظه فوق العاده من و شوهرم لذت می برد به عنوان سالمندان ماندن در منزل به صورت سه هفته گذشته.

دیگر لحظات فوق العاده در حال لبخند امواج و “خوبی” سلام ما به اشتراک گذاری با مردمی پیاده روی و دوچرخه سواری با حیاط ما. ما 7 p. m. روزانه همسایگی جشن از کسانی که به نمایندگی از بسیاری از ما به دنبال آن امواج و تبریک به اشتراک گذاشته شده از کارگاههای ما به همسایه بالا و پایین ما در کول د ساس. همسایگان که از حتی دو بلوک دورتر به درخواست امن و شش پا فاصله اگر وجود دارد هر چیزی که آنها می تواند کمک به. ما دختر و شوهرش که از ونکوور به ما برنابی خانه را به “رها کردن” مواد غذایی و نسخه ما جلو گام ما پنج ساله و نوه نقاشی قلب و رنگین کمان برای ما برای قرار دادن در ویندوز ما به تشویق هر گونه که ممکن است آنها را ببینید و به اشتراک گذاری جدید خود شعار: “سهم عشق میکروب ها است.”

زمانی که من تشکیل محله ما ارتباط 16 سال پیش من “ساخته” گفت: “از هر چالش شما می توانید ایجاد فرصت است.” همانطور که ثابت شده است درست در محله ما بنابراین ما پیدا کردن آن درست در این زمان بی سابقه.

دایان Gillis, Burnaby

ساری Costco انجام آن راست

من با خواندن این نامه به سردبیر در مورد ارشد نا امید با لنگلی Costco. اما تجربه ما با سوری Costco بود بسیار متفاوت است. ما رو به Costco در 7:20 صبح و وجود دارد مقدار زیادی از پارکینگ. بله ما به پایان رسید تا در خط در پشت ساختمان اما در 8:05 صبح ما در داخل بودند.

کارکنان توزیع شد Lysol, دستمال مرطوب, دستمال توالت, دستمال کاغذی حوله کاغذی. ما به انتظارنشسته بودند تا دوباره برای این موارد اما کارکنان بپرسید آنچه که ما مورد نیاز و قرار دادن اقلام در کالسکه. قفسه بودند مواجه نگردند, گوشت, کولر کامل بودند. کارکنان که در نگه داشتن راهرو یک راه مطمئن شوید که ما همه تمرین های اجتماعی فاصله و هدایت هر یک از ما به صندوقداران هنگامی که آن را به نوبه خود ما. ما در ماشین ما و در راه ما خانه 8:30 صبح

با تشکر از شما, سوری Costco و تمام کارکنان فوق العاده که کار نگه دارید بنابراین ما می توانید فروشگاه.

دانا Brydges سفید سنگ


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>