نامه به استان آوریل 6 2020: آنچه ما در مورد رانندگان اتوبوس?


رانندگان اتوبوس های آسیب پذیر هستند در طول COVID-19 می گوید: نویسنده نامه. فرانسیس گرجستان / PNG

رانندگان اتوبوس به ویژه آسیب پذیر هستند در طول COVID-19 می نویسد: D. Bereska

بسیار کمی وجود دارد گفت: برای ما رانندگان اتوبوس و آنها کاملا آسیب پذیر است. آنها در گیر یک ماهی ساردین می توانید با هر مقدار از میکروب های شناور در جو خود را در تمام طول روز. یک ماسک خواهد بود بسیار قدردانی و ضد عفونی کننده دست است و حتی در دسترس در دفتر پست محلی اما TransLink ندارد یا به عرضه است. همه وجود دارد در دسترس برای رانندگان هستند کسانی که کوچک ضد عفونی کننده مربع پرستاران پس از استفاده از آنها به شما یک سوزن! و کسانی که حتی نگردند در اتوبوس چرا که آنها در تامین کوتاه مدت — رانندگان باید به انبار به آنها را دریافت کنید.

خوشبختانه آنها را تحریک فیزیکی فاصله در اتوبوس, اما سعی کنید به گفتن است که به روح فقیر در هیستینگز اجرا می شود که در آن مردم وجود دارد پرش و هر دو دقیقه و چشم پوشی از عقب ورود و خروج از قیمومیت. برخی از این افراد به طور جدی ذهنی addled با سوء مصرف مواد و آن را خطرناک برای مقابله با آنها را اگر آنها می خواهند به ترک توسط درب جلو و درب راننده هیچ انتخاب واقعی. چون Hastings اجرا با استفاده از پیر اتوبوس برقی آنها هیچ صفحه نمایش.

باید وجود داشته باشد یک دستور است که مسیرهای اتوبوس با به حاشیه رانده شده کاربران باید مجهز با صفحه نمایش بلافاصله. کسانی که اجرا می شود باید در اولویت است.

D. Bereska Coquitlam

ناکامی با Costco و ONLINE

من فقط خواندن یک نامه به سردبیر در مورد کسی تجربه فوق العاده در Costco در Comox. من به شما از تجربه من امروز صبح در لنگلی. سالمندان’ ساعت 8 صبح تا 9 صبح من وجود دارد در 7:50 a. m. و آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن یک نقطه پارکینگ و مردم بودند در حال حاضر به عنوان بازگشت به اتومبیل های خود را با خرید خود را تکمیل. پس در نهایت پارکینگ ماشین من به صف شروع در پشت ساختمان تمام راه گذشته doors down گذشته گاز نوار و پشت به درب.

همه این افراد قرار بود به سالمندان است. شروع کردم به راه رفتن به پشت خط و به اعتقاد من تمام نمی شد و سالمندان است. زمانی که من سوال امنیتی من اطلاع داده شد که آنها نمی توانند مردم سوال در مورد ارشد. من هرگز بدست به ساختمان قبل از آن زمان باز می شود به تمام مکان های عمومی, بنابراین من به خانه بازگشت. سالمندان ساعت فقط سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

من یک دیگر شکایت و B. C. قرعه کشی Corp. من داشتن مهم نیست برای رفتن به ایستگاه های گاز برای بلیط من, اما من می شی به این واقعیت است که تنها یک قرعه کشی انجام می شود در یک زمان. دولت می خواهد ما را به ماندن در خانه اما به جای رفتن یک بار برای 10 تساوی, من در حال حاضر باید به 10 برابر و همچنین پر کردن فرم های مختلف در هر زمان.

آنت واکر لنگلی

در آن برای مسافت های طولانی

به نظر می رسد که کانادایی ها را در برخورد با COVID-19 pandemic, حداقل برای چند ماه آینده. کانادا و معاون بهداشت و درمان افسر دکتر هوارد Njoo نقل شده است: “ما در آن برای مسافت های طولانی است.” به عبارت دیگر, آن ممکن است تا پایان ماه ژوئیه یا اوایل اوت که همه چیز ممکن است به حالت عادی بازگشت.

در عین حال ما باید به دنبال مشاوره از کارشناسان ، اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که ما همه در آن با هم. با تشکر از تلاش بی امان ما خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران و رهبری سیاسی کانادا است که در موقعیت بسیار بهتری در مبارزه با این بیماری همه گیر از بسیاری از کشورهای دیگر. این ما قهرمانان گمنام. در مجموع ما به آنها مدیون ما صمیمانه تشکر و قدردانی است.

Eric Sanghera Richmond


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>