نامه به استان, مارس 30 سال 2020: کار ساخت و ساز باید امن تر

ساخت و ساز بهداشت باید یک اولویت بالا برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 می نویسد فیلیپ Venoit.

با توجه به COVID-19, کارگران ساختمانی در سراسر کشور تلقی یک “ضروری خدمات” و بدون شک خیلی از ما کار می کنند در نظر گرفته خواهد شد ضروری است در همه زمان ها بدون توجه به شرایط. اما بیش از حد به ساخت و ساز کارگران در محل بهداشت کاهش یافته است به این دنیای کثیف و شرایط غیر قابل قبول است.

کارگران ساختمانی در حال شهروندان با خانواده و خانه و آشپزخانه و حمام مانند هر یک از ما تا زمانی که آنها به کار می کنند. که زمانی که آن شرایط به طور چشمگیری تغییر برای بدتر است. توالت های قابل حمل هنجار هستند و اغلب تمیز کردن بر اساس بارگیری در این هفته به جای چند بار در روز. تصور کنید یک حمام ایستگاه های گاز پس از یک هفته بدون تعمیر و نگهداری — این چیزی است که کارگران ساختمانی مجبور به استفاده از. تقریبا در هر پروژه ساخت و ساز به پایان می رسد با چندین حمام به پایان رسید. این حمام و سرویس بهداشتی نیاز به شروع به عنوان موقت-استفاده از حمام با آب و صابون و حوله کاغذی و خیط و پیت کردن توالت برای کارگران در این jobsites.

اگر ما در حال رفتن به ضروری آن زمان ما به عنوان “ضروری” برای منافع ما با ارائه به هر کس دیگری — این محصول تمام شده کار ما. ما سزاوار همان سطح از احترام و کرامت است که هر کارگر فراهم شده است. ما دولت شهری که ثبت نام کردن در مجوزها نیاز به درخواست رسمی بهداشت طرح در مرحله ساخت و ساز در تمام پروژه ها. اندازه پروژه و تعدادی از کارگران در محل خواهد دیکته بهداشت نیاز از سایت. اگر هیچ چیز دیگری, ساخت و ساز بهداشت باید یک اولویت بالا برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 و دیگر بیماری های عفونی در سراسر جوامع ما.

فیلیپ Venoit, IBEW محلی 230 ویکتوریا

شرکت pandemic تبلیغات خود خدمت

تماس با من خسته. تماس با آن بدبینی انگور ترش فقیر طعم و مزه و یا uncaring/بی عاطفه نگرش در بخشی از من اما تمام شرکت های بزرگ تبلیغات تلویزیون صداقت به “وجود داشته باشد برای ما” و “ما همه در این با هم” هستند بیش از حد برای من. برعکس من قدردانی از همه حمایت پیام از دولت بهداشت و درمان سازمان بهداشت و درمان-مراقبت از اتحادیه ها و انجمن ها و سازمان های غیر انتفاعی است که راهنمای ما در مورد چگونه به بهترین مبارزه با این بیماری همه گیر. و با تشکر از همه مراقبت های بهداشتی و کارگران خط مقدم که حمایت از آسیب پذیر ترین و قرار دادن خود در معرض خطر است.

اما زمانی که این فست فود زنجیره ای, بانک ها, بیمه اتومبیل و استانی شرکت های قدرت حمله رعد اسا ما با شفقت و موقت مهلت از پرداخت های ماهانه من تهوع ، که در آن است که تمام این شیر محبت انسان در زمان عادی … هنگامی که ما در حال گرفتن gouged برای هر نیکل و سکه برای پر کردن خزانه خود را? نمی توانید صبر کنید تا ببینید چه مدت گاز باقی می ماند در 78.9 سنت در هر لیتر در زمانی که این است که بیش از همه.

راجر Bjaanes Harrison Hot Springs

شهرستانها زندگی در لا-لا-زمین

مدنی ما رهبران در مجموع افزایش مالیات بر املاک در نرخ به مراتب بیش از نرخ تورم و رشد جمعیت بیش از چند دهه و در حال حاضر آنها در حال گریه فقر ؟ آنها نیاز به دادن سر خود را تکان و به ارائه اصول و معنی درون خود زندگی می کنند.

باب الیوت, Port Coquitlam


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>