نامه به استان مارس 3, 2020: آیا فروشگاه های انجام بیشتر برای محافظت از مردم است ؟


چرا فروشگاه های انجام بیشتر برای محافظت از مردم می پرسد جان همیلتون. قانون مهاجرت و ملیت FASSBENDER / خبرگزاری گتی ایماژ

COVID-19 در حال رفتن به فروکش اگر خدمات ضروری نمی توانید در هیئت مدیره با حداکثر احتیاط می نویسد: جان همیلتون

من رفتم خرید مواد غذایی برای اولین بار در چند هفته. فروشگاه تا به حال در مورد علائم اجتماعی فاصله از دو متر ارسال شده در سمت راست در ورودی. وجود دارد یک کارمند هدایت مردم به این وسیله و به آنها دستورالعمل مانند “ایستادن روی دایره قرمز و خالی کردن از وجود دارد” و “آیا رویکرد به پرداخت تا زمانی که دستور به صندوقدار.” نیز وجود دارد که روشن پلکسی گلاس سپر کردن در مقابل صندوقداران. به خوبی ببینید که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن کارکنان خود را امن است.

آنچه من منفجر دور بود که من رفت و برای راه رفتن در اول راهرو مواد غذایی; مردم در آینده از هر دو به پایان می رسد. راهرو هستند حداکثر 1.5 متر عرض است. بسیار برای دو متر فاصله. من در انتظار برای یک فرد که در دو متر در مقابل من برای قرار دادن اقلام در سبد خرید خود را هنگامی که چند نفر رفتن همان راه فقط تحت فشار قرار دادند توسط من.

چرا فروشگاه های انجام بیشتر برای محافظت از مردم است ؟ ساخت راهرو “یک راه” بدون brainer است. ارسال دستورالعمل به تصویب مردم در راهرو و یا در معرض خطر حذف شدن از فروشگاه. این ویروس در حال رفتن به در هر زمان به زودی فروکش اگر حتی خدمات ضروری نمی توانید در هیئت مدیره با حداکثر احتیاط است.

جان همیلتون میپل ریج

من کمک به در طول بحران

همانطور که بیشتر مردم خود جدا و اقدامات بیشتری گرفته برای توقف گسترش COVID-19 من سپاسگزار به یکی از کسانی که در “خط مقدم یاران” که آقای فرد راجرز خواهد بحث در مورد زمانی که یک بحران جدی یا تراژدی می شود اخبار ویژه داستان است که همچنین می تواند خوراک عمیق ترین ترس ما.

من بازگشت به کار امروز در فروشگاه مواد غذایی صندوقدار که در آن من با خوشحالی استقبال مردم با لبخند و برخی از, نشاط بخشی, گفتگو من پس از دریافت لایحه پاک سلامت از محلی کلینیک پزشکی.

زمانی که من در محل کار هستم, من دوست دارم برای به اشتراک گذاشتن چیزی خنده دار و مردم را به خنده و من حتی اجازه یک شوخی لغزش است که می تواند یک کمی تکان دهنده است.

همه ما می تواند استفاده از کمی خنده مورد حق در حال حاضر و اگر ما می تواند همه لبخند کمی بیشتر به اشتراک گذاشتن یک شوخی و شاید انجام یک “عمل تصادفی از مهربانی” به کسی که احساس بهتر و ذهن خود را نگرانی های خود را در طول این COVID-19 بحران برای مدتی کوتاه تا زمانی که همه ما می خواهیم از طریق این ما ضرب و شتم آن را با امیدوار کننده واکسن و درمان های دیگر که در حال آزمایش در سراسر جهان است.

با تشکر از شما به افرادی که به من یک دلیل برای دریافت هر روز صبح بیدار می شود و قادر به رفتن به محل کار جایی که من خود را “دیوانه صندوقدار” و این لبخند است که شما نیاز به شما از طریق یک استرس زا روز سخت است.

لسلی Benisz ونکوور

بنابراین در حال حاضر آن را خوب است برای استفاده از کیسه های پلاستیکی?

من برای پیدا کردن آن جالب است که دولت تصمیم گرفته است که در طول COVID-19 شیوع فروشگاه ها باید تمیز و قابل استفاده مجدد بسته بندی (کیسه های پلاستیکی) و خریداران مجاز به استفاده از بسته بندی خود را و یا حتی محل کیسه های قابل استفاده مجدد در مقابله.

این نشان می دهد که کیسه های قابل استفاده مجدد هستند و همیشه یک مسئله بهداشتی و نه فقط در طول COVID-19 شیوع. شاید در منافع عمومی بهداشت و درمان دولت ما نیاز به نقد و بررسی خود را در کیسه های پلاستیکی ممنوع و به دنبال بهداشتی, راه حل از ترویج استفاده از محصولات قابل استفاده مجدد است که با توجه به استانی دولت یک منبع بالقوه برای انتقال بیماری است.

یکی امیدواریم که سلامتی مهم تر از سیاست است.

پری کلمن دلتا


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>