نامه به استان, مارس 29 2020: ‘باغ پیروزی’ یک راه حل برای بحران مواد غذایی?


2010 عکس از یکی از ونکوور اصلی جنگ جهانی دوم ‘باغ پیروزی’ واقع در شرق بلوار و خیابان افرا. آرلن Redekop / Vancouver Sun

ری آرنولد ما را به یاد اثر جنگ جهانی دوم ‘باغ پیروزی’

در سال 1935 پدر و مادر من هرگز تصور نمی کرد که پنج سال بعد از آن آنها خواهد بود در مواجهه با کمبود مواد غذایی شدید و تنگ سهمیه بندی ناشی از جنگ جهانی دوم و مجبور به تبدیل خود را به جلو و عقب چمن به “باغ پیروزی” به منظور نگه داشتن خانواده خود را به درستی تغذیه می کند.

با هشدار نسبت به بحران جهانی غذا بلندی در آینده ما شاید ما باید به دنبال در چگونه موثر کسانی که در جنگ جهانی دوم باغ در کاهش کمبود مواد غذایی از کسانی که سال و شروع به برنامه ریزی برای آنچه ممکن است اتفاق می افتد به ما در آینده تا حد زیادی افزایش توسعه “امرار معاش باغ” در محوطه خالی زیادی و توسعه نیافته شهرستان خواص — فقط در مورد کسانی که پیش بینی های به نوبه خود درست است.

درس گرفتن از گذشته به منظور برنامه ریزی برای یک آینده امن تر — در حال حاضر وجود دارد یک ایده است.

ری آرنولد, Richmond,

ترودو در مقابل تهمت

هنگامی که شما با مشاهده روزانه اخبار جلسات از جاستین ترودو و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نامطلوب تفاوت نمی تواند بیشتر آشکار است. در حالی که ترودو به وضوح صحبت می کند و مجزا در دو زبان رسمی مغلوب ساختن پیشی جستن را درهم و برهم نظرات ساخته شده است تا از اجرای احکام دستور زبان بد و incoherence. ترودو به نظر می رسد تشکیل شده در همه زمان ها اما مغلوب ساختن پیشی جستن از کوره در رفته حرکات دست بسیار منحرف است.

یکی ممکن است همیشه موافق با سیاست و سیاست های نخست وزیر ما است اما سوال بین ترودو و تهمت که در عمل بیشتر شبیه به یک دولتمرد در زمان بحران و آشفتگی.

ادوارد K. W. Chan, ونکوور

را دشوار تماس در تعطیلات آخر هفته سفر

Re: لیگ برتر در برابر محدود کردن سفر به جزیره ونکوور در طولانی مدت ممکن است آخر هفته

ما تمام شد گفت: برای ماندن در خانه و نه نگاهی غیر ضروری سفر و یا فراتر از خود ما محلات در صورتی امکان پذیر است. من شده اند در خانه از هفته دوم ماه مارس انجام بخشی از من. آنچه باعث می شود آن همه حق را برای دیگران به “گریز” سفر به جزیره ونکوور?

پزشکان و پرستاران و بسیاری دیگر که باید به کار خود-جدا از خانواده خود را. و با تشکر از آنها توسط مردم انتخاب برای سفر بی ارزش.

برتر به مرحله و دشوار تماس بگیرید. آن را درست انجام دهید.

لیندا Civkin ونکوور

نژادپرستانه حمله وحشتناک

من کاملا وحشت زده برای دیدن این حمله 92 ساله, مرد توسط عظیم به شدت ساخته شده است قلدر ، من احساس می چشمان من بودند که فریب ضبط فیلم. و به شنیدن این که این پیرمرد نیز در تلاطم زوال عقل دربسته در محیط آن است.

من نمی تواند شروع به تصور کنید که ترس و سردرگمی و ترور این مرد باید تجربه داشتن این مرد بلندی بر او بستن کمربند از نفرت نژادی و تهمت و پس از آن پرتاب او را در خارج از فروشگاه و بر روی زمین. چه نوع از کابوس فراموش نشدنی خواهد این پیرمرد فقیر رنج می برند ؟ اگر چه این ارشد در مقابله زوال عقل او هنوز هم احساس می کند به عنوان یک انسان — خشونت و ترس و بی عدالتی است.

من نوشتن به عنوان یک عمیقا مضطرب شهروند امیدوار به اتهام تجاوز ثبت خواهد شد. اگر این مرد با هیولا عمل خشونت است به اجازه رفتن چه پیامی فرستاده خواهد شد تا مردم از او کینه جو کالیبر? که آن را خوب است برای حمله به مردم از تبار آسیایی, حتی پیر مردان در 90s با زوال عقل?

لطفا به من بگویید آیا این چیزی است که بشریت در حال کاهش می یابد. رفتار مثل این مرد است که ریشه در تبعیض نژادی. این COVD-19 همه گیر است و فقط آن را بهانه ای برای سطح.

کیم اونیل ماموریت


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>