نامه به استان, مارس 28 2020: زمان مناسب برای ساخت برادوی مترو


یک UBC 99 ب-خط اتوبوس. بخش پرین / Vancouver Sun

برادوی خط مترو نیاز به تکمیل هر چه زودتر بعد از آن می نویسد: Doug Bencze.

من خواندن با علاقه در این نامه با توجه به برادوی, پروژه مترو به عنوان “محتاطانه در این زمان است.”

در زمانی که بسیاری از مردم از کار این است, زمان مناسب برای سرمایه های بزرگ و پروژه. تمام سطوح دولت باید متعهد به منابع مالی و برنامه ریزی شده در سال. با خیابان ها در حال حاضر نه با اتومبیل و سایر وسایل نقلیه و پیاده رو استفاده نکنید, این امر می تواند ساده تر و سریع تر برای تمام نقشه برداری انجام می شود و شاید تکمیل پروژه جلوتر از برنامه. به سختی “مالی حماقت”!

یکی به فکر می کنم تنها از FDR جدید معامله است که مربوط به ساختمان سد هوور و همچنین بسیاری از پروژه های زیربنایی بزرگ. او می خواست به اقتصاد آمریکا در مسیر بازگشت و او موفق شد. ایالات متحده از افسردگی طولانی قبل از کانادا.

نویسنده توصیه می کند که راه حل برای یک مشکل ازدحام بیش از حد است که فقط به اضافه کردن بیشتر اتوبوس. آن گزارش شده چندین بار که برادوی 99B خط در ظرفیت. بسیاری از من عبور برادوی به عنوان یک 99B اتوبوس سران غرب با صفحه نمایش بیان کرد “اتوبوس.” این مسیر است که به سادگی کامل و مترو همراه در زمان مناسب. به سختی “ونکوور-محور.”

گمان می کنم آن را فقط یک تصادف است که نویسنده نامه زندگی در نورث ونکوور. من هم فرض کنید او فراموش کرده است که اکثریت جمعیت از سرزمین اصلی پایین تر با استفاده از SkyTrain روزانه و ببینید که چگونه لازم برادوی خط مترو است که به بقیه شبکه حمل و نقل اگر ما در حال رفتن به خودرو کمتر متکی در آینده است. من دلار مالیات نیز به حفظ لاینز گیت و Ironworkers یادبود پل که در حال استفاده از هیچ به من, اما شاید او فقط “نورث ونکوور-محور.”

برادوی خط مترو نیاز به تکمیل هر چه زودتر به جای بعد شهر ونکوور خیابان خود را در ظرفیت هستند. من حدس می زنم که Lonsdale خیابان بود تا حدودی خالی حتی قبل از این بیماری همه گیر.

داگ Bencze ونکوور

برادوی مترو نمی ونکوور-محور

نویسنده نامه اظهار نظر که SkyTrain فرمت به UBC ونکوور-محور.هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت.

بسیاری از UBC دانش آموزان در خارج از شهر ونکوور. بسیاری از استادان در UBC در حومه زندگی می کنند به دلیل آن است که تنها وجود دارد که آنها می توانند پیدا کردن مقرون به صرفه مسکن. شاید بسیاری از پرستاران در UBC بیمارستان در حومه زندگی می کنند. خط جدید را کمک به معلمان در Kitsilano ثانویه و ونکوور ویژگی های مدرسه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تدریس در مدارس ابتدایی در نزدیکی شرق و یا غرب برادوی است. پزشکان و پرستارانی که در بیمارستان عمومی ونکوور می تواند به نفع از این فرمت.

Vaughan Evans, ونکوور

جنون

تاریخ تکرار می شود با “جنون شاه جورج.” در حال حاضر ما یک رئیس جمهور آمریکا مشاوره افراد خود را برای تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده? است وجود دارد یک روانپزشک که می تواند خود را نایب السلطنه به جای او ؟

جان Boddington سوری


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>