نامه به استان, مارس 27 2020: انگور ترش Wilkinson


B. C. رهبر حزب لیبرال اندرو Wilkinson. آرلن Redekop / PNG

LiberalAndrew Wilkinson شده است حمله جان هرگن در هر فرصت می نویسد: سارا افزایش یافت.

من افتخار می کنم به کانادا به خصوص در حال حاضر. صرف نظر از سیاسی خط خطی, جاستین ترودو و همه اش استانی premiers را به عمد نشانه آنها در حال مبارزه برای یک علت شایع. من شنیده ام قبل از میلاد جان هرگن دادن اعتبار به آلبرتا جیسون کنی و کنی پیشنهاد برای به اشتراک گذاشتن آلبرتا سهام از تجهیزات پزشکی برای پاسخگویی به کمبود در انتاریو و کبک. چند تن از رهبران ما در حال عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و یا با اشاره انگشت.

تقریبا همه ما در استان کشیدن با هم در طول COVID-19 بحران است. متاسفانه یک نفر و بعد فورا رفت واز پیام: B. C. رهبر حزب لیبرال اندرو Wilkinson.

ویلکینسون شده است حمله جان هرگن در هر فرصت. در زمانی که مبهم مقامات بهداشت عمومی افزایش یافته است برای تبدیل شدن به قهرمانان و خود را premiers همراه با آنها فقیر آقای ویلکینسون به نظر می رسد مصاحبه مورد توجه است. خود را ثابت malcontented carping است یک بار دیگر متاسفانه از تماس با ما برابر است.

هرگن رهبری بوده است الهام بخش ثابت و قابل ملاحظه است. او دارای قدرت دکتر بانی هنری با قرار دادن او در مرکز صحنه به گوش دادن به او و گرفتن در راه خود را. و در حالی که ما هنوز یک راه طولانی برای رفتن طرح به نظر می رسد به کار.

سارا رز, Vernon

به یاد داشته باشید, ما زندگی می کنند و تحت یک سیستم دموکراتیک

ممکن است من به یاد نویسندگان نامه که ما زندگی می کنند و تحت یک سیستم دموکراتیک. است که رهبر حزب لیبرال اندرو Wilkinson رسمی ما است رهبر مخالفان لیبرال در ویکتوریا و در واقع پرداخت به انجام کار خود را. وظیفه او این است که به مخالفت با دولت در حال حاضر در قدرت در B. C. که فقط اتفاق می افتد به NDP-سبز ائتلاف.

پس از انتخابات آینده و یا هر آینده انتخابات ویلکینسون می تواند تبدیل به بعدی ما در لیگ برتر و Jas Johal می تواند نگه دارید بسیار مهم کابینه پست در هر آینده دولت لیبرال. در واقع من جای تعجب نیست اگر Johal می شود آینده ای برتر از میلاد پس از او روشن است و بیان او در حال حاضر نقش خود را به عنوان سخنگوی این حزب است.

خواهد نویسندگان نامه با مراجعه به آینده تیم جدید دولت لیبرال به عنوان “اندک و نادرست nattering”? من شک دارم. دموکراسی کامل نیست. به عنوان سر وینستون چرچیل است به ما یادآوری آن است که یک بهبود بزرگ بیش از همه سیستم های دیگر.

Fred Perry, میپل ریج

ساسکاچوان بازگشایی

این خبر را شنیده که امروز ساسکاچوان است که به دنبال باز کردن استان چرا که آنها احساس می کنید که آسیب به اقتصاد اگر آنها نمی خواهد شد غیر قابل عبور.

خوب چه تاریخ به ما بگویید در مورد آن ؟ در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در سال 1918 جامعه باز بیش از حد به زودی و در موج دوم به کشته شدن 10 بار تعداد زیادی از مردم که از دست داده بودند در موج اول. دیگر واقعا نتیجه منفی ساسکاچوان انجام این کار ما فقط باید به نگاه جنوب مرز.

رئیس جمهور ایالات متحده است که نشان می دهد در پایان ماه آوریل خواهد بود امن برای باز کردن کسب و کار او می تواند به کانادا و می گویند: “ببینید این خوب است.”

واقعا بد و ناامن ایده ساسکاچوان. لطفا تجدید نظر آن را به خاطر همه ما است.

F. ران Yorston دلتا


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>