نامه به استان, مارس 24 2020: مالی یادآوری به TransLink


99 ب-خط اتوبوس در نزدیکی Cambie و برادوی در ونکوور. مایک بل / PNG

صرف حدود 3 میلیارد دلار در برادوی راهرو مترو به نظر می رسد جنون مالی می نویسد تونی کالدول

با احترام مالی یادآوری به مدیر عامل شرکت TransLink کوین دزموند (که مسلما در یک نقطه سخت): توان آن را شهری استانی یا فدرال وجود دارد تنها یک مالیات دهندگان و استان و فدرال در حال حاضر خونریزی نقدی (ما جمعی دلار مالیات) به ادامه با هزینه حدود 3 میلیارد دلار در برادوی راهرو مترو به نظر می رسد جنون مالی.

احتیاط نشان می دهد) TransLink (با ناوگان اتوبوس در خدمت این رفت و آمد فقط خوب ridership بالا است و هزینه های تحت پوشش. اگر ظرفیت این مشکل اضافه کردن بیشتر و اتوبوس و حداقل در حال حاضر تا زمانی که ویروسی اقتصادی گرد و غبار حل و فصل. بله برنامه ریزی بلند مدت و تامین مالی به صورت عمده پروژه های سرمایه باید همیشه در جای خود اما در این مورد پول صرف به نظر می رسد بیش از حد و شاید بیش از حد ونکوور-محور.

برنامه ریزی برای آینده و به عنوان بودجه در دسترس سریع-حمل و نقل گسترش است که گسترش و متصل از ساری به Langley Aldergrove, Abbottsford/ماموریت حتی چیللیوکک به اعتقاد من بهتر منعکس کننده “مترو نیاز دارد” و خواهد موقعیت بهتری سیستم برای خدمات واقعی مسافران و شهرستانها ماهواره ای گسترده تر منطقه است.

تونی Caldwell, North Vancouver

روز زمین است 1/365th از آنچه که ما باید انجام

مردم به رفتار بیشتر سازگار با محیط زیست مسئولانه در روز زمین ایده خوبی است اما ما باید بیشتر انجام دهید. اگر ما می تواند همچنان این رفتار دیگر 364 روز سال خواهد بود که شگفت انگیز است. به این منظور ما باید حداقل گسترش زمین روز به یک هفته و یا ماه بعدی سال است. فرض کنید ما هنوز هم برای گام های کودک.

S. I. پترسون, Nanaimo

اجتناب از بیمارستان

بازنشستگی/زندگی کمک پیچیده که در آن من زندگی می کنند دارای یک قاعده: اگر شما در خارج از محیط ساختمان شما باید صرف بعد از 14 روز در انزوا حتی اگر شما تنها بازدید از بیمارستان و یا دکتر. ساکنان آپارتمان ها اجازه خروج برای 15 دقیقه در یک زمان و رزرو باید وقت خود را هر روز. من خواهد بود 95 در ماه مه و انواع بیماری های, اما daren’t رفتن به بیمارستان و یا حتی در خارج برای یک پیاده روی کوتاه.

جدای از آن ما بسیار آگاه از این بیماری همه گیر. همه کارکنان نقاب و دستکش و ناهار خوری سرور عینک می پوشند. میز ناهار خوری و صندلی کاهش می یابد و همه چیز و همه کس سه تا چهار پا از هم جدا. دیگر وجود دارد, سرگرمی, کارت ها و یا گشت و گذار. جدای از آن, من از دست من راه می رود.

کلارنس Scatchard, Port Coquitlam

هزینه کمک

من برای پیدا کردن آن فوق العاده چگونه هر دو استانی و فدرال دولت در حال آمدن به جدول و کمک به هر کسی که ممکن است نیاز به کمک های مالی. اما من تعجب می کنم زمانی که این است که بیش از همه امیدوارم هر چه زودتر بعد از, چقدر از کسری بودجه این دولت را داشته باشد. بیایید نگه داشتن در ذهن است که آنها باید برای انجام این کار به مردم کمک کند اما ما این است که دلار های مالیاتی است که با کمک این پرداخت.

آماده برای برخی لازم است مالیات را افزایش می دهد در نه چندان دور آینده.

تام دانکن چیللیوکک


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>