نامه به استان, آوریل 2 سال 2020: با تشکر از شما, Costco


مشتریان منتظر در صف طولانی برای ورود به یک Costco. آدریان DENNIS / خبرگزاری گتی ایماژ

خرید در Costco دلپذیر و امن را تجربه می نویسد: لورل Gurnsey,

در مارس 30, من و همسرم تصمیم گرفت از آن زمان به پرداخت مراجعه به Costco در Comox. آن موقع استراحت پس از اینکه در مستند برای سه هفته گذشته. رانندگی لذت بخش بود و آب و تعاونی. نیازی به گفتن ما ناراحت بودند در مورد خرید در یک فروشگاه خرده فروشی این اندازه به دلیل COVID-19 وضعیت.

من باید بگویم که ما بیش از خوشحال با ما مراجعه کنید. از آغاز تا پایان ما تحت تاثیر قرار گرفته بودند. آگاهانه و دوستانه کارکنان صف ما در خارج در امن فواصل و هر سبد بود با دقت پاک کردن سخت کاری کارکنان است. داخل شد و ایستگاه های حاوی دست عفونی و دستمال مرطوب.

همکار مشتریان حفظ مودب شش پا فاصله در طول سفر ما. هشدار کارکنان در طول راه پاک کردن تمام فریزر درب ها پس از گرفته شده است. ما مشاهده کمی بیش از حد خرید و ما نمی بینم حتی یک سبد حاوی کاغذ توالت (که به نظر من کاملا طنز آمیز). قفسه مجهز و منظمی merchandized و هیچ محدودیتی نوشته شده بودند.

پرداخت جالب بود. یک خط تشکیل شد اما در امتداد بسیار به سرعت. دوباره کارکنان اجرا شش پا فاصله قانون تا به پول نقد ثبت نام منطقه است. ما نیست, نشانه برای نزدیک شدن به یک صندوقدار تا زمانی که مشتری از ما جلوتر بود خالی این منطقه است.

همانطور که ما خروج دریافت چکرز بدون دست زدن به ما فروش ورقه دست تکان داد به ما از طریق “با تشکر برای خرید در Costco.” همه در همه, آن را امن و دلپذیر و امن را تجربه کنند.

ران Gobeil, Parksville

هوایی کانادا باید دلسوز

به تازگی من دیده ام یک سطح از رفاقت با تجربه است برای مدت زمان طولانی. مردم انجام وانت مواد غذایی به صورت بسته قابل فهم, همسایه, کمک به همسایه و دوستان و خانواده Skyping, FaceTiming نیم و ایمیل هر یک از دیگر. همه ترسیده است اما هر کس مراقبت.

به جز Air Canada. زمانی که ترودو گفت: کانادایی ها به خانه ما قطع سفر بازدید از خانواده است. ما نیاز به خانه می آیند از تورنتو به جای اتاوا. ما در حال حاضر اتاوا-ونکوور هوایی کانادا بلیط. پس از پنج ساعت انتظار در تورنتو-پیرسون با صدها نفر از دیگران هوایی کانادا اعتبار ما اتاوا بلیط اما ما شارژ اضافی $472 هر یک به خانه. این شرکت تاکید شده است اما این درآوردن. زمین و کابین کارکنان بی ادب بودند و در هیچ نقطه ای (پیرسون در هواپیما در YVR) به ما دستورالعمل داده شده در مورد خود انزوا.

زمان به مرحله و مهربان است.

لورل Gurnsey, North Vancouver

هیچ کس نباید خود را از دست دادن شغل

هیچ کس نباید خود را از دست بدهند زیرا آنها بیمار به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران است.

جان هرگن دریافت پشتیبانی از همه احزاب سیاسی در هفته گذشته به یک قدمی بزرگ در راستای پر کردن این شکاف در قوانین کار. با تشکر به اتفاق آرا حمایت از B. C. قوه مقننه کارگران در حال حاضر می تواند از شغل خود برای 14 روز طول COVID-19 بحران زیرا آنها بیمار هستند و یا نیاز به خود منزوی و بدون خطر بودن از کار اخراج شدند.

پس از این بحران است اگر شما نمی توانید به دلیل جراحت یا بیماری شما خواهد بود قادر به گرفتن تا سه روز از کار محافظت از مرخصی استعلاجی. این صلح از ذهن را به همه ما است و باید ما را به محل کار سالم در حال حاضر و آینده است.

کاملا به سادگی, این تغییر بسیار دیر شده است.

فین Kichiji Leahy, New Westminster


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>