نامه به استان, مارس 17 2020: یک ماه تجویز پر هستند بی دلیل


محدود کردن به طور منظم تجویز غیر اعتیاد آور داروها به معقول 90 روز. MJ_Prototype / گتی ایماژ/iStockphoto

محدود کردن به طور منظم تجویز غیر اعتیاد آور داروها به معقول 90 روز. می نویسد: باربارا Ewart.

Re: محدود نسخه پر معنی تر توزیع هزینه ها برای بیماران

من که مردم احتکار چیزهایی که آنها هرگز تحت شرایط عادی است. اما به طور منظم قلب و فشار خون داروها یا سایر نسخه ها است که مواد مخدر و یا اعتیاد آور نباید محدود به 30 روز. من می توانید ببینید که محدود کردن آنها به 90 روز اما 30 روز غیر منطقی است.

آن را نه تنها اضافی توزیع هزینه هر نسخه (هر چند که قطعا در نظر گرفتن) اما همچنین ضرورت ساخت یک ماهنامه سفر — خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 در زمانی که ما در حال گفت به ماندن در خانه. آن را احساس بسیار خودسرانه!

افرادی که درخواست بیش از 90 روز عرضه هستند مشکل است. محدود کردن به طور منظم تجویز غیر اعتیاد آور داروها به معقول 90 روز. یک ماه است که بی دلیل به خصوص برای افراد محدود و یا بازنشستگی درآمد.

باربارا Ewart, لنگلی

COVID-19 و بازنشستگان

من فکر می کنم که این فوق العاده است که کمک وجود دارد برای کسانی که به آن نیاز دارید, اما آنچه من درک نمی کنم که چرا بازنشستگان قرار دارد در خطر است ؟ من در 80s و آنها به من اجازه نمی کنید من سه ماه تجویز و راه, شده است وجود دارد هیچ تغییری در آن است. من در حال حاضر تنها می توانید یک ماه در یک زمان که بدان معنی است که من در حال حاضر مجبور به ترک خانه من سه بار به جای یکی و پرداخت سه بار به آن پر شده است.

به طوری که آنها شیب به من حقوق بازنشستگی کوچک سه بار به جای یک بار من مجبور به ترک ایمنی از خانه برای رفتن به آن را دریافت. آیا این صدا مناسب برای شما? آنها از من بپرسید به ماندن در خانه و سپس آنها شیب به حقوق بازنشستگی من و به من بگویید برای رفتن به آن را دریافت.

هلن Lohman, سوری

Re: ویروس پروتکل های جلوگیری از بازدید از پدر در زندگی ‘پشتیبانی’

در یک زمان مثل این بیمارستان باید بیشتر همدلانه نسبت به بیماران و خانواده های آنان است. من یک زن با یک مغز آسیب دیدگی و صرف یک ماه در بخش ICU در VGH. خانواده من آمد روزانه و کمک فوق العاده ای. انجی دارلینگتون نباید نگهداری از دخترش. سلطنتی کلمبیایی باید ساز و برگ خود را در دنده محافظ. من تضمین دخترش بیماری تا حد زیادی بهبود خواهد یافت. یک قلب.

Svee Bains, ونکوور

ترودو نفاق

چرا از آن است که جاستین ترودو و خانواده اش به سفر به کلبه خود را در Harrington دریاچه زمانی که بقیه از ما گفته بودن نه به سفر و اقامت در خانه ؟

و به همین دلیل است که آن را خوب به مردم اجازه می دهد به سفر در یک محدود فری, اما آن را نمی خوب برای مردم را به رفتن برای پیاده روی/پیاده روی/دوچرخه سواری ما در استانی پارک?

نه اتاق بسیار به فاصله اجتماعی در یک کشتی. مقدار زیادی از اتاق به فاصله اجتماعی در استانی پارک.

Gary Tupper, New Westminster

TransLink مدیران باید قطع و به جای آن سرویس

من یک رادیکال ایده: به جای خدمات برش چگونه در مورد TransLink خلاص شدن از شر بسیاری از مدیران اجرایی آن? به طور جدی چگونه بسیاری از شما نیاز دارید ؟

و کوین دزموند طول می کشد قطع پرداخت.

مشکل حل شد.

سارا کنی سوری


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>