نامه به استان, مارس 15 سال 2020: نمونه شهر ونکوور ‘حل’


ونکوور شهردار کندی استوارت می گوید: این شهر در معرض خطر است عجز از پرداخت دیون. مایک بل / PNG

من تا به حال به من سر تکان.

دو منجر شود داستان در اخبار صبح بود که ونکوور در مورد اعلام عجز از پرداخت دیون و ونکوور صادر کرده است صدها نفر از هشدارها — اما هیچ جریمه — به افرادی که موفق به حفظ یک تا دو متر فاصله زمانی ،

این شهرستان خواهد شد و خوشبختانه خوب مردم برای قرار دادن به اندازه کافی تغییر یدکی به یک متر پارکینگ اما نمی خواهد خوب مردم که آگاهانه قرار داده و دیگران را در معرض خطر که خودخواهانه ممکن است گسترش بحران است. بلکه ونکوور را انتخاب و به غیر روحانی کردن پلیس و آتش نشان.

کسانی که کمک به ما در این زمان نیاز به از دست خواهد داد در حالی که کسانی که به ما آسیب می زند همه را برنده خواهد شد. یک نمونه شهرستان سالن راه حل است.

آلن Rothenbush ونکوور

بیمارستان بودجه در طول COVID-19

من نگران آشکار نیاز برای بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی برای رسیدن به خصوصی شهروندان بسیاری در حال حاضر مواجه با مشکلات مالی برای تامین مالی برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. چرا خصوصی جمع آوری کمک های مالی مورد نیاز در وهله اول ؟ در حال استانی و فدرال دولت نیست برگزاری تا پایان خود را از بودجه?

دچار سوء تفاهم نیست, من سپاسگزار برای بیمه پزشکی در این کشور اما به نظر من که سیستم شکستن بیشتر و بیشتر این گذشته سال (دوره انتظار عدم پزشکان/پرستاران/تخت — در واقع لیستی از کمبود بسیار کوتاه در تمام). در حال حاضر ما با یک دشمن جدید در COVID-19 و من از دیدن رسانه های اجتماعی پست به دنبال کمک های مالی برای کسانی که در محلی ما سلامت جامعه است.

آیا ما در چنین dire straits که ما نیاز به سرمایه گذاری خود ما درمان های پزشکی در حال حاضر ؟ به به مکمل آن برگ من با یک طعم و مزه بد در دهان و برگ من بی اعتقاد از کسانی که قرار بود به دنبال ما خوب بودن.

Elmer اسکات Borneman, Williams Lake

هر کس لطفا نگه داشتن فاصله خود را

من فقط راه می رفت توسط David Lam پارک نزدیک Yaletown. وجود دارد و بسیاری از گروه های کوچک احتمالا خانواده پراکنده در اطراف پارک با بهره گیری از این روز زیبا. در وسط پارک دیدم یک گروه از پنج مرد جوان با پخش hackie-گونی سبک بازی با یک توپ تنیس است. هم اتاقی? شاید این است که گران ونکوور بعد از همه. اما به احتمال زیاد نیست. من فقط امیدوارم که آنها زندگی نمی کنند در خانه با خانواده خود را.

تنیس, توپ رول به سرعت و به این بچه ها نیست همیشه نگه داشتن توپ به شدت بین خود. در حالی که من به تماشای من دیدم توپ رول به برخی از گروه های دیگر با بهره گیری از پارک. مطمئن شوید به اندازه کافی توپ را برداشت و به عقب پرتاب توسط سه نفر دیگر را در زمان کوتاه من وجود دارد. آنها فقط “مفید”. نه!

چگونه بسیاری از مردم را لمس کرده اند که توپ توسط پایان روز ؟ این اقدامات مانند این است که در حال رفتن به طولانی شدن این بیماری همه گیر. بسیاری از ما می خواهم برخی از صورت ظاهر از حالت عادی به بازگشت هر چه زودتر به جای بعد. من را به پایان برساند و من پیچش یا حلقه زنی در لیگ برتر و یا لیگ بولینگ. من امضا به بازی بیسبال دارای توپ نرم, اما جای تردید است ما بازی خواهد کرد. من از دست دوستان و خانواده. من از دست شام بیرون.

هر کس لطفا نگه داشتن فاصله خود را.

دیوید ستینبرگن, Burnaby

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>