نامه به استان, مارس 14 2020: خشمگین غیر ضروری مسافران کشتی


B. C. فری برگ نعل اسب خلیج فری ترمینال. Jenelle اشنایدر / Vancouver Sun

شریل Bouwman می پرسد: — چرا بسیاری از مسافران که فکر می کنم “در خانه ماندن” نیست مربوط به آنها را?

من خشمگین هستم. چرا بسیاری از مردم وجود دارد که فکر می کنم “در خانه ماندن” نیست مربوط به آنها را? دکتر بانی هنری باید با تکان دادن سر خود را در ناباوری. او در تلاش است تا سخت برای به دست آوردن همه با هم کار کنند برای خلاص شدن از شر استان ما از این ویروس قاتل. چگونه جرات این خودخواه احمق بود خیلی بی عاطفه.

ما باید به حال پلیس در کشتی ما پایانه سوال همه برنامه های خود را.

شریل Bouwman پیت مرغزار

خودخواه جهل

اگر شما می خواهید برای دیدن تعریف تکبر و بی اعتنایی آشکار برای سلامت و ایمنی خود شخص اهالی بریتیش کلمبیا, شما نیاز به نگاه بیشتر از اخبار ویدئوها از ترکیب تیم برای به فروش می رسد B. C. کشتی این تعطیلات آخر هفته. که مردم را انتخاب کنید برای تعطیلات در جهانی همه گیر پس از التماس توسط دولت استانی و مقامات بهداشتی به انجام این کار صحبت می کند به یک هشدار دهنده نقص انسان. خودخواه جهل.

جان لئونارد West Kelowna

بیش از حد شیر

Re: COVID-19: B. C. مزارع آزادسازی شیر به دلیل مشکلات گرفتن آن به فروشگاه

به جای آزادسازی بیش از حد شیر, چرا که نه تبدیل آن به شیر خشک و ارسال آن به کشورهای آسیب دیده قحطی?

پیتر رز دلتا

با تشکر از شما برای پازل جدول کلمات متقاطع

با تشکر از شما برای بازگرداندن ایمان و انسانیت و یا حداقل انسان خود تحریریه. در این دوران تاریک از سردرگمی و هرج و مرج آن یک سورپرایز شیرین و لذت بخش برای باز کردن روز یکشنبه استان و کشف که پازل جدول کلمات متقاطع و بازسازی شده است به قبلی خود جلال اشغال خود صفحه!

با تشکر از شما از یک سپاسگزاری وفادار مشترک و عید پاک مبارک.

جی, Carson City of Langley

‘پول’ نیاز به کمک

هنگامی که زمان آن است که شرکت های بزرگ و افرادی که میلیاردها دلار دارایی رفتن به برخی از این پول در دسترس برای همکار خود کانادایی ها? این جهانی و همه گیر بر همه ما آن را می داند هیچ مرزهای. با بسیاری از کانادایی ها از مراتب کمتر ثروت تبادل نظر در را امتحان کنید و تفاوت را هنگامی که شما را گام به گام تا بشقاب?

و نه به عنوان سرمایه گذاری به پول بیشتر اما فقط به افتخار کانادایی!

تونی Ackland, Comox

اجتماعی فاصله

به عنوان کودک در طول جنگ جهانی دوم من ایستاده بود در میان سالمندان در صف های طولانی با پدر و مادرم جیره کتاب امیدوار به خرید یک پوند شکر. وجود دارد هیچ مناقشات سیاسی ما مورد احترام ما فضا و هر یک از دیگر.

وارد 2020 و شعار این روز “اجتماعی فاصله”.

اجتماعی فاصله است برای ضعیف نیست. من فکر کردم من می خواهم را به استفاده از این فرصت فوق العاده به فروشگاه در 7 صبح سالمندان’ خرید مواد غذایی در Cambie خیابان. دوربین هر کسی ؟ من استقبال شد و با یک لبخند بود اما همه از سراشیبی وجود دارد. نیات خوب اجرا شده توسط این فروشگاه کاملا نادیده گرفته سالمندان jostled یکی دیگر برای آخرین کیسه آلو. بدیهی است که سالمندان را نمی تواند بزرگ فلش قرمز سه متر از هم جدا نشان دهنده جهت راهرو. اکثر سالمندان قرار بود “بالا” و “پایین” راهرو ایجاد خوشه bumping به یک دیگر و تکان دادن مشت خود را و گفتن کلمات من تا به حال فراموش شده.

در آن لحظه من پایین کشیده من, تقدیر بر روی صورت و دیدم همه آنها را با یک لبخند بزرگ. احمقانه است که حرکت کردم پای من بیش از اجرا توسط یک سبد خرید. توصیه من به مدیر این است که به هر فرد دستورالعمل های نوشته شده در مورد “فلش” و اگر شما ارزش زندگی خود را در فروشگاه در زمان دیگری. این نیز بگذرد.

ضمنا من 85 سال سن دارم و می خواهم به باقی می ماند که راه.

ژانت Kerr, ونکوور


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>