نامه به استان, آوریل 1 2020: Single-استفاده از پلاستیک به خود آمده در طول COVID-19


پس از COVID-19 دولت نیاز به دوباره فکر می کنم رویکرد خود را به تک-استفاده از پلاستیک می نویسد: Elizabeth, James. پل Chiasson / کانادا مطبوعات

“شاید پس از این COVID-19 تجربه دولت را تجدید نظر و رویکرد خود را در اقیانوس-از-پلاستیک مشکل از انتهای دیگر” می نویسد: Elizabeth, James

طنز از آن همه است. در صورت COVID-19 سرایت و شناخت هیچ کس نمی تواند اعتماد به نفس است که مشتریان خود را نگه دارید کیسه های قابل استفاده مجدد پاک کردن به اندازه کافی برای محافظت از چک کردن کمربند و کارکنان واحد-استفاده از کیسه های پلاستیکی در حال حاضر مورد نیاز فروشگاه های مواد غذایی. چیز خوب در این است که یک قطعه از قانونی که هنوز تصویب شده است.

شاید پس از این COVID-19 تجربه دولت را تجدید نظر و رویکرد خود را در اقیانوس-از-پلاستیک مشکل از انتهای دیگر. شاید از طریق جمع آوری زباله سیستم خانواده می تواند کیسه های پلاستیکی برداشت 2-3 بار در سال ؟ اگر مردم نمی تواند متقاعد به پیروی و یا برای بازگشت به کیسه های پلاستیکی به فروشگاه مبدا, دولت می تواند با وضع جریمه های سنگین در برابر کسانی که خود را دور بیندازید پلاستیک غیر مسئولانه.

هر چه تصمیم گرفته است این نیاز نمی تواند مورد پرتاب کردن کودک با bathwater.

Elizabeth, James, نورث ونکوور

بیمارستان کارمند پارکینگ

آن را سخت به این باور است که بیمارستان ندارد و تعیین پارکینگ رایگان برای کارکنان در حال حاضر. چرا کارگران و پرستاران و پزشکان و غیره. مجبور به پرداخت برای پارک در محل کار در وهله اول ؟ حتی عموم مردم باید به نگرانی در مورد گرفتن ماشین خود را یدک کشیده و در حالی که در بیمارستان است.

دولت سعی در پرداخت هزینه پارک در Courtenay و کمپل ریور در این بیمارستان و آن را به زودی روشن ساخته است که ما نمی خواهید و یا نیاز به آن نوع از درآوردن. آنچه که در این جهان در حال آمدن است ؟

همین McWhirter Campbell River

منتقدان در طول COVID-19

مضحک عنصر از یک بیماری همه گیر است که اگر هر کس به دنبال دستورالعمل و ما را نجات داد از تحولات ناگهانی و عمده وجود دارد کسانی که تعجب آنچه که همه سر و صدا بود. صرف نظر از اطمینان از یک موضوع همیشه وجود خواهد داشت contrarians که با احتیاط از اطلاعات رسمی. همه ما می پرسند این است که آنها دنبال همان قوانین به عنوان بقیه از ما.

اگر smirking و ترک خوردگی عاقلانه کمک می کند تا آنها را از این طریق دریافت کنید پس از آن می شود.

Christo Koenig, ونکوور

بازگشت به آینده ؟

من یک شهروند ارشد و به اندازه کافی به یاد داشته باشید پدر و مادر من صحبت کردن در مورد زنده ماندن در هر دو محرومیت ناشی از رکود بزرگ و اعمال سهمیه بندی از مواد غذایی و کالا در طول جنگ جهانی دوم است. آنها در توصیف بسیاری از مشکلات و نگرانی های مربوط به هر دو دوره اما آنها همچنین صحبت در مورد چگونگی گرفتن از طریق آن زمان ساخته شده بود راحت تر با مردم چگونه در جوامع خود آمد و با هم به کمک یک دیگر اغلب با به اشتراک گذاشتن چیزهایی که همه کوتاه بود و هوشیار بودن در حفاظت از رفاه مردم بودند که به ویژه نیازمندان است.

من آموخته زیادی در مورد مفهوم کفایت از پدر و مادر — در مورد ساخت بیشتر از آنچه شما ممکن است داشته باشد و یادگیری آن است که ممکن است به طور قابل توجهی پایین تر ما سطح از نیاز و مصرف و هنوز هم زنده و امن و راحت و رضایت بخش زندگی است. شاید برخی از درس های ما می توانند یاد بگیرند از این زمان ویروس بحران را شامل شناخت چگونه ما نیاز به در آغوش مفهوم کفایت اگر ما برای زنده ماندن در این سیاره شکننده و پذیرش این ایده که ارزش زندگی ما نباید تعریف شده چقدر ما قادر به مصرف است اما چگونه هوشمند و هوای معتدل و محدود ما در استفاده از آنچه در دسترس است به ما — ارزش هایی که اخیر hoarders احتمالا هرگز.

ری آرنولد, Richmond,


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>