نامه: غمگین برای دیدن حیوانات ضعیف درمان

هر سفر ما سفر کردن من-29 هر دو من و همسرم رمیدن که ما تصویب “مزرعه اسب” در نزدیکی Argusville. بهار و تابستان و پاییز و یا زمستان فقیر اسب و نفرت خود را درمان بر روی صفحه نمایش هستند به ساکنان محلی و بازدید کنندگان به منطقه ما.

تجلیل به Cass County Sheriff وزارت و سازمان های دیگر برای در نهایت پله تا بشقاب و انجام چیزی.

من متولد و بزرگ شده در یک مزرعه. پدرم پرورشی با بلژیک کار اسب که او را از صمیم قلب دوست داشت و از آنها مراقبت شود. من به اندازه کافی خوش شانس به رشد با سه شتلند اسبان بودند که محبوب همه ما و خانواده و همسایگان.

برای دیدن این فقیر اسب در نزدیکی Argusville محکوم به زندگی در شرایط مانند این کاربر فراهم می کند به اندازه کافی به نوبه خود معده.

مقامات دولت از فرماندار پایین خوش گذرانی “افسانه ای داکوتای شمالی” و ما استخدام ستاره های هالیوود برای ترویج این پیام. با تشکر دوباره کلانتر Jahner, برای, امیدوارم پایان این پیام است که ساکنان و بازدید کنندگان به بزرگ ما دولت مجبور به مشاهده آنها به عنوان سفر من-29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>