نامه: امید ما برای پارک های ملی

به کشور ما چهره های ویرانگر اثرات COVID-19 ما در پارک های ملی هنوز ایستاده به عنوان چراغ ما بالاترین آرمان. آنها از ما به اشتراک گذاری ملی تاریخ و فرهنگ حفاظت از مناظر بکر, افزایش ما اقتصاد محلی و به خصوص در طول این مدت تلاش پیشنهاد مکان های آرامش.

داکوتای شمالی برکت است با سه حالت مختلف پارک ملی سایت: چاقو رودخانه هند روستاهای قلعه اتحادیه تجارت پست و عزیز ما تئودور روزولت پارک ملی. این گنجینه قرعه کشی 775,000 بازدید کننده در سال است که تولید 63 میلیون دلار در سود اقتصادی.

در حال حاضر بسیاری از جوامع که در حال تقویت خود و نزدیکی به پارک ملی واقعا در حال مبارزه. نه تنها ملاقات اما پارک های ما به شدت نیاز به تعمیر و نگهداری و تعمیرات.

به همین دلیل آن را تشویق به دیدن قوی حمایت هر دو حزب در سنای آمریکا برای بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل (S. 3422). اگر تصویب این امر اختصاص 6.5 میلیارد دلار در طول پنج سال آینده برای رفع ساختمان ها و پل ها و خطوط آب و دیگر فاسد شده و زیرساخت ها در پارک ها. این قانون است cosponsored با 59 دموکرات و جمهوریخواه و رئیس جمهور تهمت به نشانه حمایت خود را.

به دنبال نسبت به زمانی که COVID-19 را تصویب کرده است ما می رویم به نیاز به قرار دادن مردمی بازگشت به کار و سرمایه گذاری در زیرساخت ها است. به من این حس مشترک که ما را رفع ما پارک های ملی ایجاد هزاران شغل و حمایت از اقتصاد محلی است. من امیدوارم که سناتور Hoeven می پیوندد سناتور کرامر در cosponsoring بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل کند چرا که این امر تا حد زیادی به نفع داکوتای شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>